Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Asi sa inšpirovali 7 ročným scénarom k Skin Trade. Vyzerá to, že to je ideálna dlžka prípravy, béčkového scénara.

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Bude se kontakt velkolepý návrat Jean-Claude Van Damma? Našeho hrdinu dětství? Toho Jean-Claude Van Damma, kterého jsme měli za náš vzor a lepili si jeho plakáty z časopisu CINEMA v devadesátých letech po pokojích?

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

shanila

shanila (hodnocení, recenze)

Co se děje proč tu nehraje Van Damm junior ? že by ho papanek neprotlačil do filmu ? tfůjtajlb to je ale škaredý fotr do sraček ho protlačí ale jak film má nějakou naději tak se na juniora vysere !

Příspěvek byl smazán administrátorem.

N001CZ (hodnocení, recenze)

Já o tom slyšel spousta verzí, už ani nevim čemu mám věřít.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

N001CZ (hodnocení, recenze)

Škoda, právě jsem se dozvěděl, že prý Shahlavi sviji roli ani nezačal.

N001CZ (hodnocení, recenze)

Doufám že stihl Shahlavi alespon dohrát svou roli v Kickboxerovi.

na příspěvěk reagoval Lateef

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Genetika, steroidy, psychika, lieky... . Boh vie. To že má niekto svaly a kondíciu absolútne neznamená, že sa dožije dlho. Podľa mňa top atléti často žerú to čo nemajú a hodne ich zomiera v predčasnom veku. Hokejisti, Futbalisti, bojový športovci... Stále čítam takéto veci.