Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

vegetol.mp

Ok připouštím, všechno taky neproměnili ve zlato, ale pořád ti to vyšlo řekněme tak 5/10 filmů vydařených řekněme půl na půl dneska ti na 8 sraček připadá jeden vydařenej film a jeden průměrnej a ano možná jsem divnej, ale radši archivní záběry než ty dnešní příšerný digitální efekty který bych zvládnul na svým kompu taky :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Yoshitsune

Přísahám onehdy mě dostalo když jsem koukal na Mstitele z Lundgrenem a v titulkách vidím based on Marvel comicks!!! tvl proč nemůžou třeba takovou komiksovku natočit dneska? no já vím proč, musí tam bejt super čurák v super kostýmu a musí super hláškovat jinak by to nebylo cool ne je to tou zkurvenou dobou a tím co žádá dnešní diváctvo to mi nikdo nevymluví.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jako některý starý béčka sou fakt otřesný jo, na to se nedá koukat, v tomhle má vegetol pravdu

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak ty filmy jsou jiný. Nejsou horší, ani lepší. Prostě si ten trh žádá trochu odlišný věci. Sračky se točily tehdy i teď. Stačí si vzpomenout, kiolik sraček natočil v 90. letech Gary Daniels. Nebo jaký karate sračky točil Pyun. Na konci 90. let se do filmů běžně cpaly archivní záběry. A to jako nebyl úpadek, vidět pět béček a v každý scénu z Cliffhangera a Terminátora? Vy jste jak starý chlapi, co vzpomínají, jaký to bylo na vojně, když byli mladý. Tehdy to pro ně byla buzerace a vopruz, ale po 30 letech je to najednou žůžo nostalgie.

Wacoslav1

tak komiksový filmy byli v roce 1990, sice né tak v hojném počtu, ale byli, to že se teď rozjíždějí, je prostě normální, diváci to chtějí a tak se to točí, vždyť se podívej na Hardcore Henry, taky je to béčkový film a vydělal jenom čtrnáct milionů, taky mně netěší že nebude dvojka, ale prostě takhle to je člověk musí brát to co je

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Hele, můžete si za to sami. Já bejt tvůrce béček, seru na vás:) Furt se v to nimráte, jako kdyby to byl lék na AIDS. Bejt tebou, koukám jen filmy od Raye a Wynorskýho, protože ty tě asi jediný uspokojí:)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

Wacoslav1

jasně že se můžou dělat líp, ale určitě za to nemůžou komiksové filmy a brutální a poetičtí Asiaté, kteří fylozofují o životě a pak vykuchají deset chlapů a svého kámoše, jen jako bonus umlátí holýma rukama, protože kámoš mu zabil lásku jeho života.......hm to byl ale film, no můžou se dělat líp, ale to by béčkový režiséři museli chtít, se podívej na Evanse (jasně Raid 2 je debilní, bla bla, divnej, blba bla) ale začínal tím, že natočil nízkorozpočtový film a díky tomu se prosadil, jeho filmy sou taky béčkové, ale tváří velkolepě a proto Evans jede a ten zbytek se nechce namáhat

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

no jasně že dneska se béčka tolik netočí, a divíš se ? vždyť se podívej na tenhle film, já se modlil aby to bylo perfektní bitkovaná, sliboval sem si od toho i nemožné a nakonec to takhle propadne, kdyby béčka byli špičkový, tak ty bys tomu nedal dvě a mě by to atakovala topku

Lacike

A co teprve 5* :-) fascinovalo mě jak to vždycky někdo z těch ortodoxních klikačů pětihvězd vrátil zpátky do červený, ale ne tohle se fakt nepovedlo. Nevadí mi, že je to kopírka jedničky vadí mi, že je to úplně bezkrevnej film bez emocí natočenej jakoby z povinnosti i když vegetol se bude hádat, tak vzhledem k osobě režiséra to není až takový překvapení, ale kdo ty béčka vlastně ještě dneska umí? řekněme Florentine, Kaufman občas Reiné vybředne z průměru jinak bída.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike

Pro mě je to pořád o třídu vejš než svatej sádelník kterýmu zpravidla dávám 1* a odpady už skoro nedávám nějak jsem vyměknul :-(

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

ty 2* jsou tak akorát, Jean je v poho bitka na slonech je v poho, má to pěkný lokace plus rozlučka Shahlavilho 3* jsou moc 1* málo 2* jsou tak akorát a nehádejte se kurwa! :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

lokace, soundtrack, a i nějaký ten nápad, tady je, škoda jen že to nedotáhli do konce

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Když já nemůžu za to, že jenom vidíš Žána a už ti z toho stojí :-) Ou to bylo ode mě krutý, teď si mě určitě odebereš z oblíbenců a na protest se vystěhuješ od nás z pronájmu :-) ale tak já nevím já sem třeba fanda Dolpha a taky neperu 5* každý vocasárně ve který se objeví, ale tak tvoje věc...