Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

kamil19

Protože to hodnotí multové jako Wáca, kteří tomu ze svých dalších účtů (lemur01, sotek) napálí pět hvězd (a pak tu jako Wáca mele, jaká je to sračka, ó jak fikané), i když jedna je na takovouhle sračku moc.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Lacike

praveze som pocul, ze Expendables 4 stoji a pada na omladine a Stallone caka len na ich suhlas  ci nesuhlas, aby sa mohlo tocit

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Lacike

Chce to víc narážek na JCVDho starý filmy, narážky na Timecopa byly dobrý.

Van Damme je tam ve formě, ale jinak nic moc. Už se ví, jestli natočej další díly?

Lacike

Sly by mohl režírovat a taky se postarat o to aby to mělo aspoň trochu kompetentní scénář, hlavně žádný experimenty.

Wacoslav1

Precital som si znova svoj koment k trojke a bavil ma viac ako samotny film. :)

Ale suhlas. Chem stvorku. Aj keby tam mal mat Sly len cameo a vedenie timu by prebral Statham.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Finále je nejlepší a největší peklo ze všech dílů, ale ok tohle jsme probrali už mockrát, jenom tak jsem při sledování závěrečných titulků u trojky koukal na jména všech těch legend a říkal jsem si sakra sejdou se ještě někdy pohromadě? měli by!

Wacoslav1

Uvod na vlaku a Snipesove postuchovanie je super. Ale od chvile ked Sly posle staru gardu do riti, tak je film uz totalna sracka a ani finale na tom nic nezmeni.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Jak by to řekl Mel : Vymazatelný :-) jinak dal jsem včera a dneska repete celý trilogie a furt se mi všechny díly hrozně líbí. Fakt by se měli všichni vysrat na ty mizerný sólovky a dát to ještě jednou naposledy dohromady.

spanel22

spanel22 (hodnocení, recenze)

Martin741

ano to je pravda tam kde je Seagal nesmí byt Van damme myslím že u filmu Postradatelní 2 měl hrát také Seagal ale jak zjistil že tam má roli i Van Damme tak to okamžitě odmítl.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Martin741

stuntmanMIKE

uplne zbytocna a dost priemerna.

skoro vzdy, ked sa bije nabuchane hovädo s nejakym tintitkom, tak to dopadne nudne.

Nadeje vkladam uz len do Boyku 4, kde sa ma bit tiez s velkym hovädom. Snad si daju zalezat.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

pre mna no problem :)) to vycakate, ze bude 2metrovy 140 kilovy chlap hopsat jak Adkins... ja nie :) Mna staci ak dobre ujebe ranu...  inak... co vravis na bitku Tysona s Donniem v Ip manovi 3 ? :)

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Třeba to bude lepší, ale nevim nevim. Sice jsou pokračování klasiky s Mitchellem považovány za braky, ale pro mě jsou to artové srdcovky z dětství. :)