Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Tartaros999

Tartaros999 (hodnocení, recenze)

Teď mě napadlo že by se avengers 4 mohlo jmenovat New avengers co myslíte. Před nějakou dobou jsem četl komentář že co by mohlo trumfnout název infinity war New avengers by mohlo.

MiniMinion , Frca

http://www.fandimefilmu.cz/clanek/9637-avengers-3-a-4-nataceni-zacalo-kdo-vsechno-se-vrati no jich moc umírat nebude, mají smlouvy a Dormammu bude spíše v solovce Strange ne pro celý Avengers a ani Strange b ho nedokázal porazit v přímém souboji, spíš jen zabranuje v jeho příchodu (podobně jako démoni ve Warcraftu) já bych chtěl taky Red Hulka ale o bych chtěl nejvíce tak asi Sentryho a Wondermana.....padoucha v pozadí Osborna....Stan podepsal na 9 filmů, to asi převezme (pokud k tomu dojde) štít on....Zemo musí nejdřív mít zraněný ksicht aby došlo na fusekli a také v komiksech je to skvělý šermíř tady je to uplně někdo jiný, takže na fusekli bych nečekal....jj RedSkull by se objevit mohl...já bych se ani nedivil kdyby to byl celou dobu President USA

na příspěvěk reagoval MiniMinion

Frca (hodnocení, recenze)

Já pořád jaksi doufám v Red Skulla :D Prostě se mi nezdá, že by se ho jen tak zbavili. Přece jenom, Red Skull je Kapitánova nemesis. A vzhledem k tomu, že se po IW bude Marvel soustřeďovat na jiné postavy než ty staré (ty se ale určitě někde mihnou) by to bylo důstojné zakončení. jedné éry. A Red Skulla jsme viděli naposledy, jak se někam přemístil pomocí Teseractu. ON TAM NĚKDE JE. A ČEKÁ NA PŘÍLEŽITOST.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Frca smazal svůj příspěvek.

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

Frca

Já bych celkem chtěl vidět Red Hulka, vrátit se k Lokimu, Red Skullovi či Dormmammuovi, a taky k Zemovi, ale v tě podobě s maskou a s mečem. Dost to bude taky záležet na tom, kdo IW přežije a kdo ne. Když umře Hulk, tak Red Hulk nebude. Když umře Steve Rogers a štít pozvedne Falcon, pochybuju, že by proti němu postavili Red Skulla, to už spíš, kdyby se novým Kapitánem stal Bucky. Dormmammua by (z doteď představených postav) nedokázal zastavit nikdo jiný než Strange, a pokud ten nepřežije, tak už Doromamuamua neuvidíme. A pokud přežije (což je můj názor), tak se podle mě Dormamamumu stejně nevrátí. Podle mě by to nedávalo smysl. Marvel se bude snažit o nové záporáky. V případě Doctora Strange bych spíš uvítal týmovku se Spider-Manem, ti dva jsou dohromady skvělí, a viděl bych je proti Mysteriovi. Loki by se mohl ukázat kdykoli, myslím me i bez Thora. A Zemo by se taky obešel bez Capa, ikdyž by mu museli vymyslet nějakej další motiv. V CW chtěl Avengers rozervat, což se mu stejně tak nějak podařilo.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Shaman1135

Navíc by její film v MCU vůbec nevynikal, když tu máme špionážní seriály o SHIELDu nebo Carterové a částečně i Kapitána Ameriku.

na příspěvěk reagoval Relapse

Shaman1135

Shaman1135 (hodnocení, recenze)

Frca

Radšej dať poriadny priestor Scarlet Witch a Wasp, poprípade taká Spider-Woman či She-Hulk. Widow si v MCU toho užila už dosť a neviem, kam by ju mohli v solovke posunúť. A film z jej minulosti, v ktorom by Scarlett hrala 25-ročnú agentku, to fakt nie.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Frca

když už tak týmovku s Hawkeyem.....do čtvrté fáze chci Namora a Sentryho, popříadě problematiku mezi Hulkem a RedHulkem...

Frca (hodnocení, recenze)

Mě by se docela líbilo, kdyby natočili samostaný film s Black Widow. Ve všech filmech jsou hlavně mužští superhrdinové (na Captain Marvel jsem zvědavý) takže by bylo docela fajn. A Natasha Romanoffová je badass jak má být.

na příspěvěk reagoval Relapse, Ratemus, Shaman1135

Ratemus (hodnocení, recenze)

no nevim co se udělá s Rukavicí po IW ale i Odin je mocnější než Thanos a porazil jej už a to Thanosovi pomáhal ještě Silver Surfer.....na Galactuse má právo Fox stejně tak na Kanga......já bych bral Skrully v rámci kterých by mohli udělat Tajnou invazi a některé postavy by se tak vrátily, Korvaca, Beyondera, Celestiány, Thunderbolts, Maguse, Nemesis (to by se musel objevit sedmý Kámen Nekonečna Ego gem, uvidí se třeba do té doby se práva na F4 vrátí a MCU bude mít navíc Kanga, Galactuse, Annihiluse a třeba toho Victora Dooma.....jinak třeba ještě Mephisto, Dormammu, ,

Echelon1

No, pochybuji, že by Red Skulla, který je vlastně úhlavním nepřítelem Kapitána zabili tak brzo. To by bylo plýtvání postavou.  A co se týká HYDRY, ta není nikdy ze hry. Uřizni jednu hlavu, nahradí ji další dvě.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Frca

Pochybujem, že RedSKulla ešte niekedy uvidíme, postava samotná a myslím, že aj HYDRA je už z hry úplne mimo po konci tretej série AoS a Civil War (kde hrala druhé husle). Thanos bude vrchol tretej fázy. Potom, čo bude, sotva vie asi i MARVEL.

na příspěvěk reagoval Frca

Vision se vrátí ve vlastním seriálu