Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 1
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Pista321

no jo,ale to teda "oběhal" všechny ty roky,ze kterých je sebrali, nebo "skočil" přímo k nim, když už vlastně věděl konkrétně kde jsou a jak vrátil kámen duší, to by mě taky zajímalo, navíc by tím pádem měla být Nat živá, asi nad tím přestanu dumat,v mojí realitě,kde je cestování časem nemožné, nejsem schopná toto pochopit :-)))

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mariannda

Ta se bála toho, žew její reality zůstane bez kamene času nestřežená, proto se pak rozhodli vrátit všechny kameny zpátky tam kde je vzali, ale tím se neeliminovali ty nové realty, každopádně ve všech jsou kameny tam kde mají být.

na příspěvěk reagoval CvokCZ

Pista321

Pista321 (hodnocení, recenze)

dragon94

To si myslím, že když neměl tu kapsli od pyma u sebe, tak se nemohl vrátit, tím pádem s ní zestárl a asi jak umřela si vzal kapsli a vrátil se do té reality jak ji známe my

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mariannda

Ale to ho mělo nasměrovat právě do toho přístroje, kterým odletěl. Protože ten přístroj fungoval jako maják. Bez něj by mohl skákat z reality do reality a nikdy netrefit tu správnou.

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

dragon94

ty jiný reality - to je to, čeho se bála ta holohlavá? :-) Vždy když se mluví o jiných realitách a časoprostorech či čem,tak se ztratím,jako když něco takovýho vysvětlovala BrucHulkovi

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mariannda

Jo já to taky pochopil, až na druhý den tady na diskuzi :D

Loki se asi neobjeví, protože ten co zmizel je tedy z jiné reality. Každopádně, ale má potvrzený seriál, který se nejspíš bude odehrávat z minulosti. Má to být kratší série o 8-10 epizodách s filmovým rozpočtem. Stejně tak má mít seriál Wanda a Vision a Falcon s Winter Soldierem. Taky se mluví o sérii s Hawkeyem.

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak měl takové to "udělátko" na ruce, co ho zpátky mělo nasměrovat,ne? Tak si to jen nechal prostě schovaný někde v šupleti,a pak to použil,až zestárl :-)))

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mariannda

V minulosti je jiná realita, kde Thanos a ostatní zmizeli v roce 2014 a nikdy se nevrátili.

Stejně jako existuje jiná realita, kde Loki utekl s Teseractem.

A ta Gamora asi zůstala, protože na konci Star-lord hledí na ten "monitor" a pod její fotkou je napsáno "vyhledávání".

na příspěvěk reagoval mariannda

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

dragon94

aha,takže když Loki zmizel,tak to stejně nemá vliv na tuto "naši" současnost? Mám v tom zmatek. No ale stejně doufám,že díky tomu se Loki objeví snad v nějakých zas filmech, můj oblíbený padouch

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mariannda

To sice jo, ale odporuje to tomu, že vlastně vytvořil jinou realitu tím, že žil s Peggy. Takže byl celou dobu v jiné realitě, jak se teda potom vrátil zpět do té naší.. Je to taková jediná věc, která odporuje zbytku toho jak funguje cestování časem v tomto filmu. Budu si prostě myslet, že pak to nějak trefil zpátky po smrti Peggy a posledních pár let vyčkával na tuto příležitost. :D

na příspěvěk reagoval mariannda, Pista321

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

radosv

to jsou asi prostě "zadní vrátka",aby mohli točit takové filmy donekonečna :-) Ale tak nějak ted doufám,že Thor bude lítat s Guardians a těším se na nový díl,když jsou pohromadě (teda doufám,že ta Gamora z minulosti tam zůstala, na druhou stranu,pokud jo, tak co se stalo v minulosti, když tam Gamora nebyla/nebude??Prostě to šibování časem je fakt na palici)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mariannda

Jo to, že všichni přijdou na závěrečnou bitvu jsem tak nějak nečekal. Myslel jsem, že film bude končit jejich oživením a né, že si všichni ještě zabojují. Ten Thor vadil i mě. Hulk samozřejmě už není ten Hulk co jsme znali, ale zase je to celkem pěkný vývoj pro postavu. Akorát Bruce asi může zapomenout na nějaké své potencionální potomky.

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

jh666

aha, já to pochopila tak, že prostě zestárl do těch let a věděl, že tam v tu dobu jsou, tak tam prostě na ně čekal, nebo přišel, ne že ho tam "vyplivl" ten přístroj..

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

jh666

Jo to je taky jediné co mi nesedí. Jak našel správnou realitu bez toho, aby použil ten přístroj, když ten přístroj fungoval jako maják.

na příspěvěk reagoval radosv

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Pista321

I když jsem se zasmála, tak vzezření Thora a jeho úloha mě taky zrovna nenadchlo, jsem jeho fanynka a BruceHulk mi taky moc neseděl, mám je ráda oba pěkně odděleně :-) Ale když se objevili všichni zmizelí v poslední bitvě, vrněla jsem blahem, že je zas všechny vidím, nejvíc Petera (Spidey) a Petera (Quill) :-) Ale jak je to s Gamorou, taky otázka, jestli zůstala v současnosti ta z minulosti. Tady ty další reality, který se asi vytvořili či co, to je na mě už moc složitý :-p

na příspěvěk reagoval dragon94

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

dragon94

Takhle to právě vnímám taky, navíc to podporují jakás takás pravidla pro cestování v čase z marvelovských komiksů. Jen se ten Cap měl na konci zestárlý vrátit do toho přístroje a ne na lavičku, ale to už je fakt detail.

na příspěvěk reagoval dragon94, mariannda

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

radosv

Těch realit vzniklo víc. V jedné utekl Loki s Teseractem v další Thanos a spol zmizeli v roce 2014 a v další to a tamto, ale "naši" realitu to nepozměnilo. Protože každá ta cesta časem vytvořila novou realitu a vše v minulosti se tak odehrávalo v jiné realitě.

na příspěvěk reagoval mariannda

radosv

radosv (hodnocení, recenze)

Tak nejvíc mi na tom všem vadilo to cestování časem, protože si nedokážu představit jak by Cap mohl vrátit všechny kameny přesně v ten okamžik, aby realitu nepozměnil. Narvat do Jane reality stone, vrátit Soul stone a potkat Redskulla, a Power stone dostat na stejné místo kdy? Prostě tím vším zase tu realitu pozmění. Chtělo by to o tom natočit ještě jeden film :)

Dál mi vadil Bucky na pohřbu Tonyho a taky to obětování a lusknutí mi přišlo zbytečné. S rukavicí mohl Thanose zničit docela jednoduše a s armádou už by se vypořádali.

na příspěvěk reagoval dragon94, mariannda, Pista321

Pista321

Pista321 (hodnocení, recenze)

mariannda

Z kina jsem odcházel a měl jsem hrozně smíšený pocity, čekal jsem víc od thora a docela mě zklamalo, že byl po celou dobu takovej a a to samé hulk, chyběl mi nějaký jeho boj. Tam aspoň byla ta scéna se schody, kdy to byl starej dobrej hulk, na druhou stranu aspoň dostal víc prostoru Bruce.

na příspěvěk reagoval mariannda

Pista321

Pista321 (hodnocení, recenze)

mariannda

Jako asi jo, ale rozdíl je 30 let, pokud se nepletu tak cap se odehrával za druhé světové 😃 jako taky mi hrozně nesedělo, že odešel za ní, když se točí film s cestováním časem, tak je v tom vždycky bordel, ale tady asi menší jak v X menech

na příspěvěk reagoval dragon94

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Pista321

Souhlasím s ukončením,za Tonyho jsem regulérně slzela,ale holt ten který to vše začal,vše ukončil,takže jsem vlastně spokojená a za Cap taky, i když si myslím,že je to nesmysl to jeho pretrvani a žití v minulosti. A jinak v tom roce 1970 bylo vidět,že Peggy trochu zestarla oproti prvnímu Cap,já si všimla šedin 😀

na příspěvěk reagoval Pista321, Pista321, Prometheus69

Pista321

Pista321 (hodnocení, recenze)

Film se mi líbil, pár věcí mi tam nesedí... Jaktože, když šel Steve a Tony do roku 1970,tak peggy nezestarla ani o den oproti Captain America 1?🤔 Ale jinak si myslím, že dobrý ukončení pro Tonyho a dokonce i právě pro Steva

na příspěvěk reagoval mariannda

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Pro mě pecka, ale jak se šibuje s časem,ač se chvastali,že tam cestování v vaše nebude,vždy se najde nějaký zádrhel, když nad tím par hodin od zhlednutí uvazuju,je tam pár nesmyslů,moc mi třeba nesedí Cap a jeho nový život v minulosti,no budu se muset podívat víckrát a poradně se na toto tlachání o čase zaměřit

Související novinky

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

28.07.2024

Jak celý filmový svět očekával, z letošního Comic-Conu v San Diegu konečně přichází první obří novina pro sféru komiksového filmu a zejména pak pro fanoušky tvorby Marvel Studios, která se v… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Reklama

Reklama