Jezero vs. Anakonda

• USA Lake Placid vs. Anaconda (více)

Obrovský krokodíl ohrozuje obyvateľov Lake Placid z jednej strany, z druhej obrovská zmutovaná anakonda. Miestny šerif musí nájsť spôsob, ako zničiť tieto dve príšery skôr, ako zabijú celé mesto. (TV Markíza)

Marceloo

Z tajného laboratória uniknú anakondy a krokodíl, takže mestečko Lake Placid sa ocitne pod obrovskou hrozbou. Šerifka má za úlohu ochrániť mesto, a tak sa spojí s ochrancom prírody, ktorý sem prišiel zachrániť svoju dcéru. Proti nim však stoja nezastavitelné zvieratá a ich majitelka. - Čo urobí hororový fanúšik keď má chuť na komédiu? V mojom prípade to väčšinou dopadne tak, že si pustím niečo, čo má v názve dva pojmy a medzi nimi je skratka vs., pretože viem, že všetky tieto súboje pochádzajú zo štúdia SyFy alebo Asylum a sú tak trápne, že sa na nich dá jedine smiať. Lake Placid vs. Anaconda samozrejme nie je výnimkou. Po dlhej dobe som si pozrel horor s CZ dabingom a opäť som si uvedomil, že predabované filmy sú pre mňa nevhodné. Dabing bol tak úbohý, že herci rozprávali a v sluchátkach bolo ticho, pretože v preklade už veta skončila. Digitálny krokodíl bol maximálne úbohý, ale anakonda vyzerala o trošku lepšie. Herecké výkony boli naprosto katastrofálne, ale našlo sa pár dievčín na ktoré sa dalo pozerať. Svojou trápnosťou ma tento horor mierne pobavil, a tak tomu nedám úplne najhoršie hodnotenie. V blízkej dobe plánujem pozrieť aj Sharktopus vs. Whalewolf, takže som zvedavý, ako sa bude dariť tomuto kúsku. + herec z Hatchet, seriálu Fear Clinic a Fear Clinic ()

Astaroth12

Často sa stáva, že do prvotriednej hovadiny obsadia známu tvár, ale ani tá nemôže úroveň takéhoto filmu vylepšiť. Tento krát je reč o Robertovi Eanglundovi, ktorý si z času na čas odbehne k projektom, ktoré ho nepreslávia, ale nejaký ten dolár mu dajú. Ani neviem, ktoré časti som videl a ktoré nie, ale je to úplne jedno, vždy ide o iný infantilný príbeh, ale tento krát sa mi páčila milá zábavnosť. Hlavne, keď do príbehu vstúpilo sesterstvo a jej hlavná hviezda a tá to tam válala, normálne som jej držal palce aby prežila, no niekto bol asi proti.  Hovoriť o blbých dialógoch, zlých hercoch, či úbohých trikoch je v tomto prípade zbytočné, každý kto už ma niečo napozerane z tejto kategórie filmov vie, čo má čakať a ja som vedel a normálne som sa bavil. Slabé 3* ()

George Stobbart

Typická SyFy somarinka, ktorá tento krát predstavuje stret piatych častí dvoch polomŕtvych, béčkových „animal terror“ sérií, resp. ich monštier. A podľa očakávania ich z biedy ani nevytrhne, ani nepredstaví žiadne ich dôstojné uzavretie, o čo tu však (samo)zrejme ani nešlo. Ako to však bohužiaľ býva u takýchto filmov zvykom, o niečo viac než krokodílom či hadom (btw. tradične slabo spracovaným) sa to venuje zbytočným ľudským postavám a ich opotrebovanému deju. Dokopy nič moc. ()

Godhaj

,,Ale houby! Nechci bejt v potravním řetězci.“ Konečně zvířecí béčko, které pobaví! K tomuto filmu mě nalákalo jméno Corina Nemece, který se dokáže pořádně odvázat. Tady plnil svou roli biologického experta jen průměrně. Veškerou zábavu zde má na starost banda tupých děvčat z jakéhosi studentského spolku, a především pak jejich vůdkyně, tupá blondýna, a pak hlavně souboje anakond s krokodýly. Jejich nápaditost je značná a já dostal, co jsem očekával. Český dabing je dobrý a nabízí pár pěkných hlášek. Celkově vzato se jedná o svěží závan mezi zvířecí béčka, na ty nejlepší však zdaleka nemá. ()

MM_Ramone

Počas nelegálneho biologického experimentu utiekli z tajného laboratória dvaja zmutovaní predátori. Agresívny krokodíl a obrovská anakonda. Samozrejme, že ihneď začnú ohrozovať nič netušiacich občanov a turistov pri Čiernom jazere. Je to nízkorozpočtový brak s hlúpym scénarom, mizernými digitálnymi trikmi a príšernými hercami. V jednej z úloh sa objavil i Robert Englund. Je smutné vidieť predstaviteľa legendárneho Freddy Kruegera v takejto sračke. Pán Englund padol na úplne dno. * ()

• Natáčelo se v Bulharsku. (Terva)