Když mladý ambiciózní právník Ben Cahill (Josh Duhamel) přebírá kauzu jedné významné farmaceutické firmy, netuší, jakému dramatu bude muset čelit. Stane se nechtěným aktérem nemilosrdného boje mezi zkorumpovaným šéfem firmy Arthurem Denningem (Anthony Hopkins) a jeho obchodním partnerem Charlesem Abramsem (Al Pacino). Ben se ocitá ve smrtelném nebezpečí a pokud chce přežít, bude muset co nejrychleji odhalit pravdu. (Magic Box)

Spiker01

Tak tady se opravdu tvrdě rozcházím s valnou většinou hodnotitelů. Ze solidarity nebudu rozpitvávat postavu legendárního Al Pacina, nicméně mi Misconduct v mnohém připomínal Ďáblovo advokáta. Ani já samozřejmě nejsem takový kacíř, abych tento nesmazatelný etalon devadesátých let srovnával s laciným "právnickým" dramatem, nicméně se jedná imo o dobře napsaný thriller, kde sice skřípe mnoho věcí (především naprosto marná Alice Eve a to jí mám jinak rád), ovšem i tak jsem si celkem užíval atmosféru. Skutečně nechápu, že tenhle kousek nemá alespoň naprosto standardních 70%. Ode mě 8/10. ()

PamelaJJK

Další z řady neprávem sejmutých filmů. Zajímavý námět a i přes to, že divák tuší, jaké jsou vazby a jak to dopadne, tak Provinění dokáže vtáhnout do děje, zaujmout a vcelku svižně odsýpá. Obsazení OK. Hlavně pánové Pacino a Hopkins a v podstatě veškerá ženská část obsazení. Hudbě také není, co vytknout. K dokonalosti chybí jen málo. Trošku vypilovat detaily a celkově to doladit. I s ohledem na nepochopitelné podhodnocení dávám plný počet. ()

kaylin

Ten film se tak moc snaží, až je z toho prostě jen obyčejný thriller, který naprosto nic nevytříská ze skvělých velkých jmen, která zde má. No, ten al Pacino trochu něco, ale Anthony Hopkins je tu opravdu jen pro jméno. Těšil jsem se na mojí oblíbenou Malin Åkerman, z které jsem sice viděl dost, ale i tak zde byla málo. No, rozhodně zklamání. ()

Lacike odpad!

Totalne nezazivny thriller ani neviem o com. V polovici som to vypol. Skoda, ze som si dopredu nezistil kto to reziroval. Shintaro Shimosawa je pre mna totalny packal, ktory napisal neznesitelne nudny film Repentance, ktory sa nedal dopozerat a toto je rovnaky pripad. Nabuduce si dam na neho pozor a vyhnem sa mu. To sa týka aj Byeong-heon Lee. Akonahle hra v americkom filme, tak je to sracka. 0/10. ()

malylada

Velmi špatně napsaný scénář, který zapříčiňuje všechny negativa filmu. Ani herecké obsazení nemůže film spasit, neboť většina herců dostává minimum prostoru nebo jsou naprosto zbyteční. Obsazení Duhamela se vůbec nepovedlo a jen podtrhává nevýraznost hlavního hrdiny. V první půlce se nic nestane a v té druhé pár slaboučkých zvratů. Vše strmě padá do průměrnosti a něco je špatně, pokud se stává nejlepší scénou svádění v kuchyni k sexu.......4/10 ()