Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

eLeR

Začínam mať neblahé tušenie, že filmy so slečnou Deutch, u mňa končia pravidelne menšou katastrofou. A to si myslím, že tento bol zatiaľ ten najlepší. Síce ohraná téma, ktorú vídame v každom druhom teen filme, ale zaujal ma ten nápad: prežívanie jedného dňa stále dokola ... zostalo však len pri tom. Herecky nič moc, spracovanie síce fajn, ale niečo tomu chýbalo. Nemastné-neslané. ()

Han22

Ze začátku to bylo na odpad. 4 povrchní teen pipky a jejich den, který jedna z nich začne prožívat znovu. Asi nejnudnější zpracování časové smyčky ve stylu Dawsonova světa. Postupně mě to ale začalo bavit, protože hlavní hrdinka se mění, nachází cestu k rodině, drsňácké kamarádce, zjišťuje kdo je opravdová láska a dokonce se snaží pomoc šikanové holce. Navíc Zoey Deutch mě podruhé po Zombieland 2 nadchla a začal sem uvažovat i o 3*. Nu a pak přijde konec na zabití a rázem bylo po náladě... 2* a jděte s takovými konci do háje. ()

Happens

Trhliny ve scénáři jsou do oka bijící a divákovu inteligenci urážející. Nevysvětlené zacyklení se, kdy je všem hned na začátku jasné, jak se z toho dostat ven, ale hlavní hrdinka si dává na čas a ukáže emocionální rozkolísanost takového kalibru, že jí výslednou přeměnu není možné uvěřit - z populární namyšlené frajerky na empatickou a milující hodnou průměrnou holku. Film je koukatelný, ale cílová skupina bude odpovídat dámské vrstvě populace středních škol. ()

MICHAEL73

Film s časovou smyčkou dnes není moc originální kontent. Přesto mě tento titul láká a tento film je dobrý přídavek do této „ságy”. Film ze začátku působí zmateně a dlouze - dlouhé záběry a natáhnuté scény. Ale později se z něj vyvinulo velmi zajímavé drama, které je rovněž dobře zpracované. Ale prakticky příběh už známe z filmu Na hromnice o den více. Hlavní hrdina stále dokola prožívá ten samý den dokud se nenapraví. Ale zvolený typ středoškolačky v tomto prostředí je dobrý. Rozhodně to není žádný filmový zázrak, ale pokud hledáte drama-mystery film, zde máte typ. ()

Adramelech

Jedna nanicovatá holka uvízla v jednom nanicovatém dni, který se jí pořád dokola vrací. Je to její smůla, ale je to i smůla diváka, protože tak nezáživný film na téma časové smyčky se hned tak nevidí. Děvče zkouší tu a tam udělat něco jinak, ale pořád prožívá tzv. den-blbec. Jenomže když má člověk k dispozici neomezené množství času, může se stát, že ho něco napadne. I Američance se to může stát! Tak se snaží o to, aby ten den aspoň prožila co nejpříjemněji a nejlépe. Konec příběhu se rozplývá v oparu sentimentality. Nějak nenacházím, co bych zde mohl pochválit, ale budiž, dávám jednu hvězdičku za to, jak se jedna z vedlejších ženských postav otírala prsama o okno auta. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)