Reklama

Reklama

Oscar 2016

(pořad)
  • USA The 88th Annual Academy Awards (více)
Publicistický
USA, 2016, 210 min

Režie:

Glenn Weiss

Hudba:

Danny Elfman

Účinkují:

Chris Rock (moderátor), Margot Robbie, Jared Leto, Olivia Munn, Charlize Theron, Ryan Gosling, Jacob Tremblay, Lady Gaga, Benicio Del Toro (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Slavnostní vyhlášení 88. výročních cen Americké filmové akademie, živě z Dolby Theatre v Hollywoodu. Uvádí Ch. Rock, komentují T. Baldýnský a S. Michailidis. Cena Americké akademie filmového umění a věd se udílí pravidelně od roku 1929. Letos budou tedy vyhlášeny výsledky jejího již 88. ročníku. V přímém přenosu z Dolby Theatre v Hollywoodu se dozvíme, které snímky a tvůrčí osobnosti si letos odnesou legendární zlatou sošku, která, ačkoli jde o pouhou přezdívku, je po celém světě známá jako Oscar. Mezi nominovanými snímky letos mimo jiné najdeme tituly jako Šílený Max režiséra George Millera, Marťan Ridleyho Scotta nebo Most Špiónů Stevena Spielberga. Šanci na ocenění hereckého výkonu mají také Michael Fassbender, Leonardo DiCaprio či Matt Damon mezi muži a Jennifer Lawrence, Cate Blanchett nebo Brie Larson mezi ženami. Slavnostním ceremoniálem, který bude již podruhé moderovat herec Chris Rock, nás z pražského studia provedou také filmoví publicisté Tomáš Baldýnský a Saša Michailidis. (Česká televize)

(více)

Diskuze

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

dr.horrible

? Mezi červeným kobercem a ČR je sotva rozdíl 1 hodiny :D Sorry, asi nechápu co jsi myslel. Pořád tam je ta půlhodina. To ČT kašle na nějaký úvod...?

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Minimie

Podľa mňa to revenant nedostane. Politika je v oscaroch celkom dôležitá, tiež sa moc nestáva, že film jedného režiséra vyhrá dva roky po sebe. U revenanta je istý len dicaprio a asi tá kamera, aj keď ja osobne by som ju radšej šupol Sicariovi

na příspěvěk reagoval Minimie, Enšpígl

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

Zdravím, potřebuji radu. Nejsem z toho moudrá. Chci v noci koukat na Oscary, ČT2 sice začíná přímý přenos v půl 3 ráno, ale livestream.com (kde na to asi budu koukat, protože se bojím, že u ČT nepůjde vypnout simultánní dabing) uvádí čas začátku 1:00 AM CET. CET jsme my, ale nechápu ten rozdíl. Jste z toho někdo moudřejší? I kdyby tam byl hodinu rozdíl kvůli zimnímu času, což mi nepřijde reálné, tak tam pořád nesedí ta půlhodina :( A já nevím na kolikátou si dát v noci budíka :D

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

Taky jsem vsadil. Na Maxe, Millera a Rylance :-) Osobně bych si přál Marťana...ale ten asi ne :-DD Revenant doufám, že nevyjde. Ne, že bych to Inarritovi nepřál, ale tak nějak si to už vybral za Birdmana, který byl ještě slabší jak Revenant...a nějak nechci, aby se to opakovalo :-D Nejzajímavější je pro mě mužská vedlejší role...tam je kromě Slye každej výbornej. Ale Rylance je můj největší favorit. Jeho ruský špion byl na pomezí geniality :) Tak uvidíme...už se moc těším :)

na příspěvěk reagoval Enšpígl, VolcomCze, Minimie

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

Revavant je favorit favoritů tak proč to nerisknout a nejít proti němu, občas akademie překvapí

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

já své sázení pojal vše proti favoritům :-) u režie ještě ne tam jsem dal jen George Millera, ale u vedejších herců jsem dal hned tři s ohledem na kruzu si to můžu dovilit : Bale, Hardy, Rylance no a film jsem dal vše proti Zmrvýchvstání dal jsem i Martana za 30 a most spionů za 20, ale nejvcí věřím spotlight a mad maxovi tam jsem loupnul u každýho kilo uvidime

na příspěvěk reagoval VolcomCze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

VolcomCze

VolcomCze (hodnocení, recenze)

Spotlight jsem ještě neviděl, čekám na kino, i když jsem naštvanej, že nejsou schopni zajistit, aby se to nepromítalo v česku půl roku po premíeře...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama