Stranger Things - Season 3

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Grindor

Já jsem teď na začátku pátého dílu a v životě jsem neviděl horší hození pistole! :D To mě úplně odjebalo :D

Grindor

Grindor (hodnocení, recenze)

Tak jsem právě dokoukal poslední díl... a musím říct , že třetí série se mi líbila zatím nejvíce ze všech. hezký vývoj postav , stylizace prostředí mě uchvátila , nečekaný zvrat ve finále a konec no konec.. doufám , akorát že nebudeme muset čekat na další sérii další 2 roky. :D

na příspěvěk reagoval dragon94

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

ja to myslel jsen jako fuck off, pac jsem ty zkratky taky nepobral :-D ale dik za info, RE jsem hral jen revelations a SH jeste nee :-( zatim toho na switch moc neni :-D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

martinbucek

Já oba... ;)

Jednička byla lepší... i se týče závěrečného souboje. 8)

Zatím co jednička byla čistě jako RE... dvojka přinesla i prvky SH.. spolu s tím i nové lokace. :)

na příspěvěk reagoval NightPorter

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Aj DD aj Stranger Things su skvele serialy, len mam dojem ze ludia odtialto tie skutocne naj zatial nevideli - napr. Fargo, True Detective, Halt and Catch Fire, a samozrjme skutocne naj pocin, the Wire ;)

na příspěvěk reagoval DarweyD, martinbucek

denbrough

denbrough (hodnocení, recenze)

Za mě teda taky Seriál č.1. Sedí mi na něm úplně všechno. A když jsem KONEČNĚ spatřil upoutávku na 3.řadu, měl jsem zase husinu po celým těle..

DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

martinbucek

DD? je nejlepší komixovej seriál no :) a já si dovolim tvrdit že i nejlepší seriál všech dob, ale to už je subjektivní

DarweyD

DarweyD (hodnocení, recenze)

zdejší hororový expert :D :D, to že o sobě tisíckrát řekneš, že jsi hororvej ekšpert neomlouvá to ,že nazveš nejlepší komixovej seriál současnosti odpadem, jdi si prosim točit do lesa čupakabru a nechvástej se furt jakej jsi expert, někdo kdo Daredevila nazve odpadem se nedá brát vážně, ne že bych byl zarytej fanda stranger things, vlastně spíš naopak, ale atmošku to má výbornou, itřeba že neni asi 100% hororová, já expert nejsem a ani nemám potřebu si na to hrát, takže tak...

na příspěvěk reagoval martinbucek

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

Chtěl jsem si přečíst nějakou novinku ohledně strendžr fings, tak přijdu do diskuzí. Vidím zdejšího hororového experta, jak blábolí a rychle utíkám zpět na hlavní stránku...

Rodriguez

Rodriguez (hodnocení, recenze)

fisus

Asi mu nechybí vysoké sebevědomí! :-D :-D :-D Ale je pravdou, že to slovo už mě taky pěkně se*re!

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (více)