Stranger Things - Season 3

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

Diskuze

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

Sayko

Bulel jsem jak malej harant... Povrchově jsem byl téměř celý zmáčený slzami, vnitřně jsem prožíval smuteční muka.

joker30

joker30 (hodnocení, recenze)

Po prvom diely som si povedal, ze tentokrat ma to asi nedostane, ale za tri dni dopozerane a opat ma to na konci rozsekalo na franforce. Neverending story bol pre mna taky bonus ze dovidenia. Ked som bol maly stupel, pozeral som ten film stale dokola a tu pesnicku som si spieval na deckej hupacke zavesenej vo dverach. Taku nostalgiu ti proste nic ine neda ako Stranger things a to neustale.Terminator, Back to the future, predtym Jursky park, Kingovky, Ghost busters, Herne automaty a mnozstvo dalsieho ako dokonale soundtracky, postavy a ich vazby atd./

Holubicqa

Holubicqa (hodnocení, recenze)

Fíha, za dva dny skouknuto. Nádhera! Ano, možná tomu trochu chybělo to tajemno z první série, na druhou stranu už jsme se se světem Upside down seznámili, známe ty potvory, známe El, takže je to logický, že třetí série byla víc akční, méně tajemná a zároveň neskutečná jízda. Neskutečně se těším na příští rok, tohle fakt bylo něco!

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Osobně si nemyslím, že ten Američan z post-credit scény je Hopper. Což neznamená, že bych si myslel, že Hopper je mrtvý, ale tahle varianta se mi zdá na Duffery až moc jednoduchá. Myslím, že to bude spíš Brenner, a Hopper zmizel v the upside down a v příští sérii bude hostitelem. Nicméně tvůrci si nádherně nechali na všech úrovních otevřená zadní vrátka pro všechny varianty, což je super, protože se možná sami teprve rozhodují. Já každopádně doufám, že se ve čtvrté řadě ještě víc rozvede ta paralela se studenou válkou, protože postavy stárnou, tvůrci se vyvíjí a jak se zdá, tak politika ve Stranger Things hraje čím dál větší roli. Jsem zvědav, kam až se to dostane. Stranger Things má slušně nakročeno k tomu stát se globálním universem, doufejme, že to Dufferovi neposerou nějakou politickou korektností a že si seriál zachová kvality i pro další série (resp. spíš sérii). Za mě třetí řada určitě nejvyspělejší, emočně nejsilnější a celkově nejlepší. To je dobré znamení.

martinbucek

Já jsem to asi blbě napsal.Myslel jsem to jinak.Samozřejmě,že má každý svůj vkus a co se líbí jednomu,nemusí se líbit druhému.Já měl na mysli,že jsou tací,kteří něco rovnou zavrhnou,aniž to třeba viděli nebo to zkrátka zavrhnou už z principu.Měl jsem takové kolegy v bývalé práci a setkávám se s tím i teď.Třeba u Hry o trůny.Poslední série vyvolala docela vlnu nevole a narazil jsem na lidi,kteří podlehli tomu,co se psalo a jak reagovali druzí a aniž tu sérii viděli,rovnou hodnotili odpadem.A u Stranger things jsem u některých komentářů měl stejný pocit.Asi to jen neumím dobře napsat a vyznělo to blbě.Nikoho jsem se nechtěl dotknout.Každý má právo,aby se mu líbilo něco jiného,jen mě občas mrzí,když někdo něco zavrhne a nic o tom vlastně neví a nebo to vůbec neviděl.

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

fisus

to ze sa tebe nieco paci, neznamena, ze sa musi kazdemu, u mna to bolo po prvej sezone za 2, po druhej za 3 a po tejto za 4....a to je jediny serial snad kde som povodne hodnotenie menil

dragon94

Myslel jsem ty,kteří tomu dávají jen tak od boku odpad nebo nízké hodnocení a v komentáři napíšou,že je to o ničem.Samozřejmě nemyslím to tak,že tomu musí každý dát plné hodnocení a pro každého to musí být nejlepší série.Líbí se mi,jak jsi to pěkně rozepsal.Já osobně ty série nerozděluju.Beru to jako jeden příběh,který pořád pokračuje a není tam (alespoň pro mě ) patrný velký rozdíl v kvalitě jednotlivých sérií.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

fisus

Tak mně osobně vadilo, že se postavy během serie nikam neposunuli. Taky že dějové linky byly hrozně jednoduché a moc se neproplétali. Záporák byl velmi nevýrazný. A pak taky, že seriál ztratil tajemno předchozích sérií a místo toho to byla spíše komedie. Taky, že vůbec nebylo vysvětleno nic ohledně Rusů. Jinak co se technické stránky týče tak natočeno to bylo fakt super a každá minuta za něco stála, což předchozí dvě řady neměli, ale i tak mi předchozí dvě řady přijdou lepší, protože měli to tajemno a měli více zapamatovatelných scén. Třetí bych hodnotil tak 8/10.

Přijde ti, že jen prázdně tlachám, protože mi není nic dobré?

NightPorter

Vždycky se najde pár odpůrců,kterým není nic dost dobrý a musí to hodnocení trochu srazit.Ale 90% je hodně slušné hodnocení.Jinak jsem to taky dal skoro na jeden zátah.

na příspěvěk reagoval dragon94, martinbucek

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jinak me prekvapuje dost hodnoceni a komentare, protoze tady na diskuzi koukam, ze jste vesmes nadseny jako ja! zhltnul jsem to ve 2 dnech a to jen proto, ze prvni den sem zacal pozde vecer, ale slo to krasne plynule, zadny zaseky jako v minuly sezone, celkove mi to prislo jako nejlepsi rada.

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

Tak už jsem to konečně dokoukal.. To byla ale jízda! Na konci mi málem i ukápla slzička.. co vám?

na příspěvěk reagoval DJ_bart

Uživatel MaYo_X smazal svůj příspěvek.

fisus

Přesně! Taky mám nutkání se na něj po letech podívat. Neviděl jsem ho od dětství. Těch odkazů je spousta. A ten jejich smysl pro detail. Schválně jsem se díval, kdy měl premiéru Back to the future. 3. července 1985.. :-)

AndewMX

To jim fakt vyšlo.Když jsem poslední díl dokoukal,vážně jsem měl chuť si ten Nekonečný příběh pustit.Už jsem ho hodně dlouho neviděl.A vůbec těch odkazů na 80. léta a filmy z té doby je tam tolik,že jsem to občas ani nestíhal vše zaregistrovat.

fisus

jj rozhodně ta poslední půlhodina tak zafungovala. Každý fanoušek musel být naměkko. Samozřejmě včetně mě :-) Dufferovi mají celkově nápadů na rozdávání. V té nejvypjatější chvíli skočit do "karaoke" Never Ending Story? :-D

AndewMX

Tak bylo potřeba na konec dát nějakou citovou ždímačku a tohle fungovalo.Dojemná loučení,slzy,k tomu Jimův proslov a je to.A ta potitulková scéna z Kamčatky byla taky fajn.

AndewMX (hodnocení, recenze)

SPOLER: když se nad tim člověk tak zamyslí, tak to stěhování Joyce family je od ní hrozně sobecké. Zkazí tím vztah synovi a odtrhne Eleven od Micka. O Willovi nemluvě.

fisus

JJ to je jediné možné vysvětlení. Každopádně předpokládám, že to bude jen dočasné a ve vhodné chvíli je znovu "objeví", protože by tím ST přišla o jednu z hlavních ingrediencí. O tom, že bude 4 sezona nepochybuji.

AndewMX

Já myslím,že to bylo tím,že jí infikoval Mind flayer (nevím ten český název).Že jí tím zraněním na noze oslabil a odebral (nebo na čas vypnul) její schopnosti.Nic jiného mě nenapadá.

AndewMX (hodnocení, recenze)

SPOILER: pochopil jste někdo proč El přišla (snad dočasně)o svoje superschopnosti?

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (více)