Reklama

Reklama

Power Rangers: Strážci vesmíru

  • USA Power Rangers (více)
Trailer 14

Obsahy(1)

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove – a celému světu – hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě. (Freeman Ent.)

(více)

Videa (44)

Trailer 14

Recenze (416)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

První dvě třetiny jsou fajnová teen oddychovka s dobrými vtipy a docela sympatickou partou, která vyvrcholí scénou s parádně použitým coverem Stand By Me. Původní přitepleně-infantilní Power Rangers jsem ale nikdy neměl rád a over-the-top barevné digitální finále muselo chtě nechtě přijít a tehdy jsem se začal trochu nudit. Nešlo si nevzpomenout na podobně laděnou a podobně mizerně hodnocenou zrebootovanou Fantastic Four, která se mi osobně líbila z podobných důvodu a jednu věc udělala lépe: když už věnovala tak velký čas stopáže postavám, tak alespoň zredukovala finální digitál na nutné minimum. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Už ste niekedy morfovali?“ – „Ja. V sprche.“ Neviem. Chcel som dať 3*, ale nemôžem. Na jednej strane je to oveľa lepšie, než by človek od takej blbosti čakal. Triky sú fajn, vizuálna stránka takisto, povinné akčné finále ušlo, postavy sympatické a nechýba správny mix napätia, humoru (mníšky), akcie a dojemnosti (rodinné problémy, umierajúci rodičia). Na strane druhej, scenár akoby napísal počítač podľa programu s názvom Typický, priemerný hollywoodsky film pre mladých s vtipmi, láskou a CGI. Obsahuje plno očakávaných zvratov, klišé, je nesmierne predvídateľný. Záporáčka mimoriadne nudná, jej pomocník biedny. Aj sa mi to páčilo, aj ma to nudilo. 2,5* ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Ani moc nevím, co k filmu dodat překvapivého. Seriál jsem nárazově sledoval, filmy jsem (pravděpodobně) nikdy neviděl, minimálně ne celé, od remaku jsem moc nečekal a dostal jsem ještě méně. Z nostalgie jsem byl schopen ledacos přehlédnout, ale u mnohých situací, cílených na zásadně mladší publikum, jsem si jen klepal na čelo...5/10 PS : Tommy Oliver! PPS : Bryan Cranston FTW ()

choze 

všechny recenze uživatele

Původní seriál jsem moc nesledoval, i když u něj platí, že pokud jste viděli jeden díl, viděli jste všechny. První celovečerák z pětadevadesátého, který udělal z laciné TV šaškárny drahou šaškárnu pro kina jsem ale ocenil 4 hvězdičkami. Tenhle nejnovější film dělá se seriálem to samé, ale scénář je ultrašablonovitý a ultranudný a na první morfování a první velkou akci - generické digibordelózní finále, kde pro jednou nepadají mrakodrapy, ale ničí se maloměsto, nicméně to vyjde nastejno - si musíme počkat až na konec filmu. Takže co pochválit? Snad jen ty pěkné holky. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Místy zaujme nápad, místy zabrnká nostalgie. Ale pokaždé je to ubité amatéřinou scénáře a diletantskou režií, která neumí ani gradovat akci, jež se vejde za nehet. Banks příšerná (ve špatném smyslu slova) a celé to svojí rozbředlostí, stáním na místě a absencí druhého aktu příliš připomíná reboot Fantastické čtyřky. ()

Galerie (303)

Zajímavosti (8)

  • Herec Bryan Cranston ztvárňující roli Zordona si zahrál již v původním seriálu Strážci vesmíru (od roku 1993). V první sérii zde namluvil postavy dvou záporáků, a to Snizarda a Twin Mana. (fifox)
  • Celosvětová premiéra proběhla 22. března 2017 v Los Angeles. (Varan)
  • Pracovní název filmu byl Shirt (košile). (Polinecka)

Související novinky

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot

25.10.2020

Připraveni na nové Strážce vesmíru? Tvůrce seriálu The End of the F***ing World Jonathan Entwistle byl najat, aby vytvořil nové filmové univerzum založené na slavných postavách pro filmovou… (více)

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Deadpool a ztracená ponorka

Deadpool a ztracená ponorka

17.06.2018

Už je to pár let, co se objevily zprávy, že Sam Raimi (Spider-Man, Stáhni mě do pekla) natočí mysteriózní film o Bermudském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že se projekt konečně začal hýbat kupředu, do… (více)

Strážci vesmíru to nevzdávají

Strážci vesmíru to nevzdávají

03.06.2018

Zatímco nedávný pokus o přenesení populární televizní série Power Rangers: Strážci vesmíru na velká plátna nedopadl nijak slavně, společnost Hasbro je zdá se připravena dát Strážcům vesmíru druhou… (více)

Reklama

Reklama