Sebevražedný oddíl

• Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Ano, máš pravdu.

Joker z ní udělal celkem stupidní postavu. Samozřejmě proti její šílenosti nic nemám, jen to po pár filmech může být trochu ploché.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

LizianShaw

a divíš se ji ? I když vynechám její divoké dětství, tak se ji v hlavě několikrát hrabal pan J a ten když se někomu hrabe v hlavě, tak ani Batman to občas nedá. Nemluvě o tom, že toxická koupel, taky neni vhodná pro zdraví a to jak fyzické, tak psychické. A i když se od něho odtrhla, tak někde tam vzadu je furt pan J a její duševní stav, je jako na houpačce, má dobré dny a pak má ty špatné dny.

na příspěvěk reagoval LizianShaw, Prometheus69

LizianShaw

Musíš v potaz že to bylo v době, kdy se DC tunelovalo a Ayerovo SS tak prošlo kastrací. Ale on se to snažil udělat po svém, tak jak dělal své předchozí filmy a ty byli a sou hodně vážně, temné, mnohdy to nekončí dobře a hlavní hrdina je většinou ke konci psychicky zničen, v tom lepším případě. Ono SS neni svým způsobem špatné, jen je osekané a udělané jinak, než by většina diváků chtěla a nebo očekával. Já třeba od tohohle filmu, očekávám černý humor, dobrou míru násilí (zase nechci vidět něco jako Hostel) a nepředvídatelnost děje, kdy se může stát cokoliv.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nicméně mně osobně se zatím líbí, co James Gunn z toho udělal a chce udělat, to je prostě bomba

na příspěvěk reagoval LizianShaw

dragon94

Jo, možná mám vysoké nároky, ale ne všichni musí být stupidní :D

Prostě nechci abychom dostali opět ''vtipnou'' partičku loserů.

Jediná změna bude, že z těch 20ti hrdinů na začátku většina zemře.

Ale třeba se mýlím, nerad maluju čerta na zeď.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Jen doufám, že Peacemaker nebude nějaká ultrasilná, ale hlavně tupá postava typu Drax.

Z traileru popisovali, že má být jako Captain America, ale mnohem větší idiot (což na Draxe celkem sedí).

To projednou nemůže wrestler hrát inteligentní postavu?

na příspěvěk reagoval dragon94

Králíček

Já to samozřejmě vím, jsem komiksak převážně sbírám v aj.. Mám deluxku taky v aj a Cursed of WK (vyšlo nedávno) mám také... Že měla být hraná verze nebo se nějak jakože zamyslela jsem nevěděl.. Za mě je komiks fajn, výbornej Batman za poslední roky.. Ale ve výsledku žádná pecka

na příspěvěk reagoval Králíček

Ratemus

Komiks Batman: White Knight jsem četl v Angličtině, nedávno vyšel i u nás, vydalo ho nakladatelství Crew pod jménem Batman: Bílý rytíř. Všem ho velice doporučuji, je to originální a zábavné. Ponejprv měl na jeho základě vzniknou animovaný film, potom se mluvilo o hraném seriálu s Mattem Damonem.

Králíček

Ano všechno vím.. Ano není to marvel, ti totiž mají koncept a i kdyby dc nechtělo propojeny svět, nemají pořád koncept. Co že je podle White knighta? Četl jsi White knight?

na příspěvěk reagoval Králíček

Ratemus

Když o tom mluvíš, není to film, ale televizní seriál podle komiksu Batman: White Knight, tam by Harley měla být s Jokerem (prý Matt Damon) proti Batmanovi. Opět pouze předběžné plány. Jenže DC streamovací kanál pravděpodobně končí, tak se neví, co bude. Třetí série animované show Harley Quinn má být už přímo na HBO max, kam celý seriál přešel. DC nejsou Marvel, propojený svět Marvelu je velice úspěšný, kdežto ten DC tolik není. DC a Warneři nedávno pocítili "personální zemětřesení", mnoho vedoucích činitelů bylo propuštěno, jestli to povede k nějaké výrazně pozitivní změně, to je otázka budoucnosti.

Králíček

to je fakt plánování jako svině...DCEU je tu sedm let a kde jsou? co vybudovali? mají nějaké uspěšné serie? univerzum? mají pár úspěšných prvních dílů z jakože plánované serie...respektive mají dva, WW a Aquamana....Harley končí pomalu smlouva a ještě se neobjevila pořádně ve filmu kde by zatápěla Batmanovi, kde by byla s Jokerem tak jak fanoušci chtějí..to právě nemluvím o dvou pilířích DC, Supermana a Batmana

na příspěvěk reagoval Králíček, Prometheus69

Ratemus

Bylo. Tedy Sirény co měl točit David Ayer. Toto by měl být jiný film, pravděpodobně od Cathy Yan. Stále se však neví nic oficiálního. A problém je i to, že Margot Robbie původně podepsala smlouvu na Harley Quinn ve čtyřech filmech (někdy před pěti lety), po Suicide Squad zbývá tedy již jediný film, pak s ní budou muset podepsat novou smlouvu nebo najít jinou herečku. Proto se budou snažit pravděpodobně co nejvíce přemýšlet, než poslední dílek smlouvy využijí. DC, či spíše Warnerům již z různých důvodů "uklouzli" představitelé Batmana i Supermana, teď budou zřejmě velice opatrní.

Kincl

Dopadlo to skvěle. Právě nedávno se mluvilo o počátcích příprav filmu Gotham City Sirens, leč stále se nic přesně neví. Mnohé filmy stále odkládají své premiéry, čímž se posouvají premiéry filmů ještě nenatočených, ba dokonce se odkládá i jejich vznik, na Gotham City Sirens by se tím dostalo za velice dlouho. A díky úspěchu různých projektů s Harley Quinn vznikla šance i pro Peacemakera. Film Birds of Prey sice nebyl v kinech dlouhou dobu, nicméně i přesto utržil téměř trojnásobek svého rozpočtu, teď je stále velice úspěšný na různých streamovacích službách a v prodeji DVD a Blu-Ray. Aktuální srovnání s jinými filmovými adaptacemi komiksů je zde https://comicbook.com/movies/news/joker-most-stream-comic-movie-week-september-13/

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Peacemaker (John Cena) dostane vlastní seriál na HBO MAX! Režisér James Gunn napíše všech 8 epizod a některé si i zrežíruje! Natáčení by mělo začít na začátku příštího roku.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Celkově jsem rád za tuto novou verzi protože má reflektovat právě ty původní komiksy kde tým plnil to podle čeho jmenoval. Nebyly tam žádné slavné postavy díky kterým v týmu nikdo nikdy nezemřel a byl to skutečně originální tým.. Přesně jak říká lenny v čase 10 45 https://youtu.be/X1vJqlypEck

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)