Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (635)

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Mark Mancina: 1. Shy Guy - Diana King ,2. So Many Ways [Bad Boys Version] - Warren G ,3. Five O Five O (Here They Come) - 69 Boyz ,4. Boom Boom Boom - Juster ,5. Me Against the World - 2Pac ,6. Someone to Love ,7. I've Got a Little Something for You - MN8 ,8. Never Find Someone Like You - Keith Martin ,9. Call the Police ,10. B Side - Da Brat, The Notorious B.I.G. ,11. Work Me Slow - Xscape ,12. Clouds of Smoke - Call O'Da Wild ,13. Juke Joint Jezebel - KMFDM ,14. Bad Boys' Reply - Inner Circle, Tek ,15. Theme from Bad Boys - Mark Mancina , ()

sud 

všechny recenze uživatele

I když jsem na film slyšel veskrz příznivé ohlasy, nijak mě neohromil. Akční sekvence jsou povedené, příběh však je už po stotisící provařený, humor mě nějak míjí. Martinu Lawrencovi a Willu Smithovi nemohu nějak přijít na chuť, stejně tak Michaelu Bayovi. Avšak skvělý part záporáka si střihl Tchéky Karyo a Téa Leoni také není zrovna k zahození :-). Celkově "Mizerové" nejsou špatným filmem, avšak ničím výjimečným a pouze k letmému pokoukání. ()

Reklama

kinej 

všechny recenze uživatele

Klasický film pro kocoviny, kdy se vám nechce používat mozek a stačí vám jen tupě zírat na pohybující se obrázky. Nesmíte přemýšlet kam vlastně Will Smith tak krásně zpomaleně běží, halvně že to vypadá efektně. Klasický Michael Bay. Film přetéká charakterovými i dějovými klišé, občas se mi i podařilo zasmát, ale zase ne tak často jako například u Lethal Weapon. Kdyby Bay nezpomaloval akční scény, měl by film poloviční stopáž. Ale zase je to lepší, než filmy s Van Dammem. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Není nad to si občas nostalgicky zavzpomínat a ještě se přitom jaksepatří pobavit. Tak třeba já si dneska po X letech pustil DVD Mizerové... Neskutečný nářez, tihle chlápci ani za patnáct let neztratili nic ze svého kouzla. Nebýt toho, že ve filmu ještě tak nějak neexistují mobilní telefony, člověk by řekl, že Bay celou tu věc natočil teprve vloni. Čtyři a půl hvězdy (a večer se vrhnu na druhý díl, který mi zatím - ehm - pořád nějak unikal).__P.S. Soundtrack (score) miluji a mohl bych ho poslouchat pořád. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Filmy Michaela Baye nemám všeobecně vůbec rád (s čestnou výjimkou Skály), na Mizery jsem se kouknul vyloženě jenom proto, že jsem zrovna neměl do čeho píchnout a nechtělo se mi myslet. Přinejlepším jsem čekal, že se u té megalomanské akce nebudu nudit a v patosu se neutopím. A světe div se, ono v Mizerech akce a patosu příliš není. Celkově jsou pro mne tedy schůdnějším filmem než Transformers či Pearl Harbor, ale radostí z nich do stropu stejně neskáču. ()

Galerie (76)

Zajímavosti (27)

  • Čtyřhlavňová pistole, kterou Fouchet (Tchéky Karyo) vytáhne na konci filmu, je COP .357 Derringer. (biker)
  • Režisér Michael Bay chtěl, aby byl Will Smith (Mike Lowrey) ve scéně, kdy - často ve zpomalených záběrech - pronásleduje ulicemi Miami bídáky, unášející Julii (Téa Leoni), od pasu nahoru nahý. Smithovi to připadalo až příliš samoúčelné, ale Bay mu říkal: "Jen se svlíkni, chlape, udělám z tebe hvězdu." Nakonec došli ke kompromisu a Smith má košili, ovšem rozepnutou a tudíž neustále vlající. Později konstatoval, že režisér měl pravdu a "díky téhle scéně mě lidi přestali vnímat jako televizního komika a začali vidět budoucí hvězdu." (NIRO)

Související novinky

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Michael Bay má plné ruce práce. Momentálně točí akční thriller 13 Hours a do budoucna ho chce urvat hned několik projektů. Nejhlasitěji o něj bojují válečný akčňák Sabotage, sci-fi Time Salvager a… (více)

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)

Reklama

Reklama