Reklama

Reklama

Bloodshot

  • USA Bloodshot (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit. (Falcon)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Aha tak to pardon, spletl sem se, tu naději si vyjadřoval asi u jiného filmu a pak si neviděl........do dnes. Ale já si myslím, že zdrženlivost u některých film bude lepší, než kritika/či chvála, tady Bloodshoot může překvapit a nebo taky ne, ale je lepší počkat. 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

V podstatě se ani v traileru nesnaží mlžit že Bloodshota zradí jeho vlastní lidi... Přesně jako v Robocoop. 

Nccc ..  8)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

" No abych pravdu řek, nelíbí se mi to. Krvavá akce s monstry bude fajn... a to je k pozitivům vše." Pravda, to byla reakce po prvním traileru, takže počkám na první trailer i tady. Ale myslím, že Old Guard má mnohem větší naději být dobrý/úspěšný film :) Scénář píše sám autor, režisérka je taky docela fajn.

Ale Hellboye jsem ještě neviděl, tak nemůžu soudit kvality filmu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

Hm, Reborn by mohl být cool akční blockbuster, ale nic víc. Kromě prvního čísla, které bylo fakt výborné, mě to spíše zklamalo.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Na to se těším... Jeste se s Bullock chystá Reborn od Marka Millara Myslíte si že bude vůbec nějaký druhý trailer k Bloodshotovi?

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Bílej bude možná tak v nějaké sceně kde bude všade vybuchovat kokain v nějaké scéně kde půjde na trestnou vypravu proti pašerákům... 😁👌

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Myslím spíš tu osobnost a chování... Tohle jak Sin city v barevném. Nanité mi nevadí... Ono to spíš vypadá jako by se reveneroval Wolverin v posledním vzdoru když jde k Jean... Ale, tak celkově film nemá stat jenom na špičkovych a někdy i perfektně vypadajících efektech.

Ale, především i na postavě... a Win mě věru moc nenadchnul. Bohužel z toho cejtím dalšího Lovce Xarodějnic... Win opravdu potopí už asi všechno v čem hraje Sólo... Jsem vcelku rád že ve spioffu nakonec nebyl a nemá vlastní spin off.. Ale, tak první trailer. Uvidíme co bude dál. Deadpool first trailer mě taky moc nezaujal... Ale tu postavu jsem znal. Tady jsem  opravdu na váškach co nakonec dostaneme... 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jo a ještě když už jsem zmínil ten fenomenální Lazarus, tak od Rucky by brzy měla na Netflixu vyjít i filmová adaptace The Old Guard. Což je takový krátký, ale taktéž výborný komiks, kde na mě fungovalo vše jak mělo :) Nijak objevný příběh, ale jednotlivé postavy a jejich interakce jako i ta premisa - to vše bylo fakt super :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Upřímě? Čekal jsem víc Deadpoola než Robocoopa... Ten Diesel to uplně srazil, zatím mám z toho dost rozporuplné pocity. +_+ Jedno je maserský efekty... Druhé ne hora ledu v hlavní roli. Fňukna... -_-

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Lazarus by byl super... Ale nedávno potvrdili Gideon falls a to je taky naprosto úžasné... Jsem zvědav co ten East of West, jestli se to taky hnulo

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ratemus

No očekávání bych krotil, je dost pravděpodobné, že tenhle film moc úspěšný nebude.. a i kdyby se jim náhodou povedl alespoň finančně, tak si nejsem úplně jistý, jestli chtějí nějaký vesmír. A i kdyby chtěli (což je na druhou stranu možné, protože každý chce v poslední době úspěch Marvelu), a tenhle film uspěl.. tak to vytváření vesmíru selže tak u druhého filmu. Sony na to nemá.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Sam Heughan vypadá jako Justin Hammer/Sam Rockwell, snad to Justinovi tady vyjde. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Mě by zajímalo jak s tím naloží, o čem bude případné pokračování, protože bloodshot je spjatý s harbingers, na ty má nyní právo Paramount, už zase ty práva... Trailer se mi upřímně líbí, ale nějak nevím kam se to bude ubírat

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Související novinky

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (více)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (více)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (více)

PF 2020

PF 2020

31.12.2019

Tak Le Mans ’66 nakonec v celkovém hodnocení uživatelů ČSFD.cz porazil i oceňovaného Jokera. Není to zas až tak překvapivé, jedná se přeci jen o pozitivnější film, a to máme rádi. Což dokazuje i… (více)

Reklama

Reklama