VOD (2)
Epizody(24)
-
Day 4: 7:00 a.m.-8:00 a.m. (S04E01)
-
Day 4: 8:00 a.m.-9:00 a.m. (S04E02)
-
Day 4: 9:00 a.m.-10:00 a.m. (S04E03)
-
Day 4: 10:00 a.m.-11:00 a.m. (S04E04)
-
Day 4: 11:00 a.m.-12:00 p.m. (S04E05)
-
Day 4: 12:00 p.m.-1:00 p.m. (S04E06)
-
Day 4: 1:00 p.m.-2:00 p.m. (S04E07)
-
Day 4: 2:00 p.m.-3:00 p.m. (S04E08)
-
Day 4: 3:00 p.m.-4:00 p.m. (S04E09)
-
Day 4: 4:00 p.m.-5:00 p.m. (S04E10)
-
Day 4: 5:00 p.m.-6:00 p.m. (S04E11)
-
Day 4: 6:00 p.m.-7:00 p.m. (S04E12)
-
Day 4: 7:00 p.m.-8:00 p.m. (S04E13)
-
Day 4: 8:00 p.m.-9:00 p.m. (S04E14)
-
Day 4: 9:00 p.m.-10:00 p.m. (S04E15)
-
Day 4: 10:00 p.m.-11:00 p.m. (S04E16)
-
Day 4: 11:00 p.m.-12:00 a.m. (S04E17)
-
Day 4: 12:00 a.m.-1:00 a.m. (S04E18)
-
Day 4: 1:00 a.m.-2:00 a.m. (S04E19)
-
Day 4: 2:00 a.m.-3:00 a.m. (S04E20)
-
Day 4: 3:00 a.m.-4:00 a.m. (S04E21)
-
Day 4: 4:00 a.m.-5:00 a.m. (S04E22)
-
Day 4: 5:00 a.m.-6:00 a.m. (S04E23)
-
Day 4: 6:00 a.m.-7:00 a.m. (S04E24)
Hrají
Omid Abtahi
Írán
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Mandalorian (2019) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Ned Vaughn
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Kevin Sizemore
USA
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Gary Weeks
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Dagmara Dominczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Boj o moc (2018) (seriál)
Adam Alexi-Malle
Itálie
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Alias (2001) (seriál)
Tim Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
David Andriole
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
James Morrison
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Anthony Azizi
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Navid Negahban
Írán
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Chris Olivero
USA
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Druhá šance (1999) (seriál)
Kyle XY (2006) (seriál)
T.J. Thyne
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Claudette Mink
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
John Allen Nelson
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Red Band Society (2014) (seriál)
Evan Handler
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Keith Szarabajka
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Na Západ (2005) (seriál)
Gwendoline Yeo
Singapur
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Glenn Morshower
USA
Nejlepší seriály:
Narcos (2015) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)