VOD (2)
Epizody(24)
-
Day 4: 7:00 a.m.-8:00 a.m. (S04E01)
-
Day 4: 8:00 a.m.-9:00 a.m. (S04E02)
-
Day 4: 9:00 a.m.-10:00 a.m. (S04E03)
-
Day 4: 10:00 a.m.-11:00 a.m. (S04E04)
-
Day 4: 11:00 a.m.-12:00 p.m. (S04E05)
-
Day 4: 12:00 p.m.-1:00 p.m. (S04E06)
-
Day 4: 1:00 p.m.-2:00 p.m. (S04E07)
-
Day 4: 2:00 p.m.-3:00 p.m. (S04E08)
-
Day 4: 3:00 p.m.-4:00 p.m. (S04E09)
-
Day 4: 4:00 p.m.-5:00 p.m. (S04E10)
-
Day 4: 5:00 p.m.-6:00 p.m. (S04E11)
-
Day 4: 6:00 p.m.-7:00 p.m. (S04E12)
-
Day 4: 7:00 p.m.-8:00 p.m. (S04E13)
-
Day 4: 8:00 p.m.-9:00 p.m. (S04E14)
-
Day 4: 9:00 p.m.-10:00 p.m. (S04E15)
-
Day 4: 10:00 p.m.-11:00 p.m. (S04E16)
-
Day 4: 11:00 p.m.-12:00 a.m. (S04E17)
-
Day 4: 12:00 a.m.-1:00 a.m. (S04E18)
-
Day 4: 1:00 a.m.-2:00 a.m. (S04E19)
-
Day 4: 2:00 a.m.-3:00 a.m. (S04E20)
-
Day 4: 3:00 a.m.-4:00 a.m. (S04E21)
-
Day 4: 4:00 a.m.-5:00 a.m. (S04E22)
-
Day 4: 5:00 a.m.-6:00 a.m. (S04E23)
-
Day 4: 6:00 a.m.-7:00 a.m. (S04E24)
Hrají
Danny Arroyo
USA
Nejlepší seriály:
Power (2014) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Albie Selznick
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Hodný holky (2018) (seriál)
Scott Waugh
USA
Nejlepší seriály:
24 hodin (2001) (seriál)
Pobřežní hlídka (1989) (seriál)
Lawrence Monoson
USA
Nejlepší seriály:
Odložené případy (2003) (seriál)
Sama proti osudu (1995) (seriál)
Možná už zítra (1998) (seriál)
Kelvin Han Yee
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Westworld (2016) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Michael Hyatt
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Temný případ (2014) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Hector Luis Bustamante
Kolumbie
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Kingdom (2014) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Vince Duvall
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Kingdom (2014) (seriál)
Cameron Bancroft
Kanada
Nejlepší seriály:
Mys (1996) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál) - herec, a.z.
Bylo, nebylo (2011) (seriál)
Michael Benyaer
Kanada
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Anil Kumar
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Sedmilhářky (2017) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Richard Marcus
Nejlepší seriály:
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Diego Serrano
Ekvádor
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)
Doteky osudu (2012) (seriál)
Robert Catrini
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Mauricio Mendoza
USA
Nejlepší seriály:
Zelenáč (2018) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Bill Smitrovich
USA
Nejlepší seriály:
Californication (2007) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Tomas Arana
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Boj o moc (2018) (seriál)
Nový papež (2020) (seriál)
Nicholas Guilak
USA
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Pokoj č. 10 (2006) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Bahar Soomekh
Írán
Nejlepší seriály:
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Famílie (2010) (seriál)
Dominic Rains
Írán
Nejlepší seriály:
Chicago Fire (2012) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)