James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

ARI50

Průměrný film který střída svoje tenpo příběhu nahoru a dolů podle mě může být rád že to dopadlo jak to dopadlo. ()

Bauer

Od tohoto filmu sem nečekal vůbec nic a příjemně mně překvapil.Colin Farrell se mi začíná jako herec líbit víc a víc.Al Pacino , hraje dobře ale mohl z toho vytahnout více a prostě Colin ho přehrává snadno.Filmu nechybí akce a napětí.Naprůměrný film! ()

Kimon

Chápu tento thriller jen jako zábavu s patřičným nábojem napětí. Dějově působí snímek sice dosti nedůvěryhodně a hodně nepřehledně, nicméně jako na nenáročnou oddychovou napínavou zábavu jistě nezaškodí na něj kouknout. No, a teď, když už "vím" :-), jak to u CIA chodí, agentem určitě nikdy nebudu, i kdyby mě náboroval sám Al Pacino. he he ... ()

GeusX

Příjemně zamotaný, lehce nadprůměrný špionážní thriller s mnoha zvraty a dobrými hereckými výkony. 70% ()

corpsy

Televízne pôsobiaci thriller. Málo napätia - respektíve horšie sprostredkovaného, priemerné herecké výkony a rutinná, veľmi rutinná réžia. ()

svik

Jo nebyl to špatný film Al byl squelý herec jako vždy .Bla to i zajímavá podívaná ale bylo to moc překombinované a přeplácané samými překvapeními. ()

villon17

Celou dobu bylo jasné, že se jedná o test, o tom není pochyb, ale záchrana nastala v okamžiku, kdy...prostě v jednom okamžiku, ať neprozradím moc;) ()

DDT

Průměrné hollywoodské kmivo s dobrými herci a povinným "nečekaným" zvratem, který z toho dělá ke konci nechtěnou komedii. ()

Marsik

Momentálně 68% na kontě? To snad ne, to se většina držela hodně zkrátka. Protože Test je napínavý thriller, kde se pořád něco děje, hluchá místa nenajdete a perfektně hodící se hudba tomu dodává šťávu. Na mě zkrátka The Recruit skvěle fungoval a od začátku do konce jsem byl pevně posazen do křesla a těšil se na další scény. Colin, Al i Bridget odváděli super práci a celkově se na všechny tři příjemně koukalo. Jak se to neustále zamotávalo a vyvracelo předchozí fakta, to bylo moc fajn. Zkrátka..."Nic není tak, jak se zdá a všechno je test". Viz. úplný závěr a lest Colina na Ala. 80% ()

schizmo

Krimi / špionážní thriller se super výkony jak Pacina, tak Farrella. Notná dávka tajemna, konspirační děj, u kterého sami nevíte, co je pravda a co past, a v takovém napětí se film nese v podstatě od začátku do konce. Bavilo mě to jak tenkrát v televizi, tak i po letech na divxu. ()

SaNcHeZ_cz

Slušný thriller který však místy ztrácí dech. Potenciál a stylovost tu je, nicméně to není vše. I tak se jedná o veli zdařilou žánrovou práci ve slušném balení s celkem působivou náplní. ()

agentmiky

První dvě třetiny filmu možná byly i na čtyři hvězdy.Ale s prominutím to tvůrci ke konci zkonili a udělali z toho průměrný akční krimi-thriller,který mezi americkou konkurencí,která je velmi početná co se týče takových filmů,zapadne do průměru.Colina Farrella mám v těchto rolích hodně rád a zase se mi odvděčil skvělým hereckým výkonem.Al Pacino jako vždy podal dostačující výkon a zatím mě nikdy nezklamal.Kdyby to bylo nějak normálně a hlavně logicky zakončeno,mohl z toho být velmi dobrý film,ale takto to stačí jen na průměr.Mrzí mě to.Hodnocení:65% ()

aluna

Já myslím, že existuje fůra překombinovanějších filmů, který řada lidí úplně nepobere, ale jsou v červených barvách a tak níž už nespadnou (protože se všichni bojí jim dát míň, aby nevypydali jako "ti blbci, co to nepochopili"). A podle mě by tenhle v červeným hávu mohl být s nimi. Má totiž zdatný herce i zvraty, u nichž si nejste jisti, jak to bude dál. Jo, zpětně se zdá, že se tohle vyústění nabízelo, ale já se v tu chvíli soustředila na jinou problematiku a zastihlo mě to tím pádem nepřipravenou. A nevím, jak CIA cvičí svoje borce (a byli by sami proti sobě, kdyby to prozradili), nicméně tenhle "look inside" byl poučnej. Stejně tak umění lží, intrik a přetvářky hlavních představitelů. To mě na tom bavilo. Lekce do života. ()

J3dla

Opravdu nemohu než souhlasit s Vámi, mými milými kolegy z CSFD. Snímek má sestupnou tendenci. Na začátku chytne a nepustí, ale postupem času se to cela zpomaluje a zamotává, přemotává a vymotává, až je z toho dívák úplně zmotanej... ()

jajinka

Docela povedený thriller, jemně zamotaný a podezřívavý, sice brzy se rýsující linie děje a záporňáka, ale vesměs nemám moc co vytknout.. ()

PogoJoe

Zpočátku to vypadalo jako slušný pilot k nějakému seriálu (výcvik agentů, Al Pacino jako "big šéf"), poté přišla část, která mě bavila nejvíc ("sledovačka" Colina Farella Bridget Moynahanové, honička v metru), načež všechno završil zdlouhavý a "přílišvysvětlovací" závěr. K tomu máme skvěle padnoucí hudbu Klause Badelta a sympatické herce. Sečteno, podtrženo: průměrný thriller, který mi za pár týdnů vypadne z mysli, a který už znova vidět nemusím. ()