Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

bonovox

Kvalitná vyvraždovačka s dobrým nápadom, svižným spracovanim, sympatickou hlavnou hrdinkou a skvelým záverečným battlom dvoch báb. ()

Ronkar

Jednohubka, co nenadchne ani neurazí. Pobavilo. Druhej den jsem na to úplně zapomněl. Plus je Betty Giplina její "přednosti" a Hilary Swank. Jen nechápu, proč kolem toho amíci dělali takovej tiátr. Kontroverzní? Ale prosím vás... Kdy už si lidstvo konečně vytáhne hlavu ze zadku? ()

Kenji

Tak toto ma vôbec nedostalo. Celý čas som spomínal na filmy ako Síla pomsty s Dudikoffom, alebo Hra o přežití s Ice-T a Rutgerom Hauerom, alebo Živý terč s JCVD, ktoré som dral na VHSkách v mladosti a ktoré si rád pozriem znovu. Hunt vsadil na silenú brutalitu ( hneď úvod v lietadle s okom na opätku), akože čierny humor ( Za jediný vtipný moment považujem military advisora a "Slzy slnka") všetko ostatné ma otravovalo, hlavne ksichty nesympatickej hlavnej hrdinky, ktorá mi bola celý čas vrcholne ukradnutá. Rýchle riedenie lovených malo zrejme jediný účel a to použiť nejaké nevtipné hlášky. Odkazy na spor liberáli vs. konzervatívci vs. konšpirátori mi tam vôbec nesadlo a rušilo možnosť vybudovať nejakú atmosféru. Odrovnalo ma "Chorvátsko" o ktorom americkí scenáristi nemajú ani páru, možno tak vygooglili občiasnu vojnu v 90tych rokoch a tak nejak si to pospájali, pripomenulo mi film s JCVD kde americkí scenáristi rovnako videli Bratislavu. Tvorcovia spoliehali na druhú polovicu, kde došlo na objasnenie motívu ale celé mi to už bolo vlastne ukradnuté. ()

Velislav

Vydarená "takmersatira". Skôr, ako kvalitná sociálna kritika, to je zábavná (a krvavá) irónia z ľudí z dvoch frontov, ultraliberálneho (neoliberálna "elita") a ultrakonzervatívneho (vidiecky "rozum"). A takýto výsmech z extrémistov z obidvoch strán barikády je u mňa vítaný. Je to ako baviť sa na politickej diskusii sfanatizovaných ľudí na fb, teda fanklubov rôznych politických strán. Thrilleru vládne doteraz menej povšimnutá Betty Gilpin (z ktorej budem nadržaný ešte dlho). Každú jej scénu si divák oprostený od vlastných mentálnych obmedzení proste musí užiť, takto ma žena v (ne)komediálnej úlohe už dávno nerozosmiala. Spoiler: Betty nakoniec vlastne nepatrí ani k jednému názorovému táboru. A ten súboj s pani herečkou Hilary Swank je veľmi výrazná bodka na záver. Videné v kine. 8/10 ()

Tunheber

Ježíšku na křížku, upřímně jsem trochu čekal film o masakrování jižanskejch, negramotnejch republikánů, ikdyž se to ke konci zvrtlo v masakrování impotentních, egoistických snobů, jejichž snem je ošukat Joea Biddena, ale tohle mělo jinou úroveň. Kvalitu tohoto filmu rozhodně nezachránil hereckej výkon některých jižanských matkomrdů ani těch pseudosnobů, nýbrž herecký výkon milé, lehce šukatelné kočky v hlavní roli, která byť vypadá blbá jako kdejakej jižanskej incest, avšak zdání klame a holčina rozhazuje filozofické bláboly o králíkovi, který znásilní želví rodinu na potkání. Možná bych byl mnohem více přísný kdyby mě nedostali s referencemi na George Orwella, protože jestli mi něco dokáže vykouzlit úsměv na tváři, tak je to buď onlyfans Belle Dalphine a nebo film s nepatrnými narážkami pro intelektuály jako jest tento. ()

topvideo

Priznávam, že má k tomuto čudesnému dielku pritiahla postava Hilary Swank. Napokon si strihla väčšie cameo. Ale palce dom jej nedržal. ()

alex011

WOW, zvláštne, čudujem sa tak zlému hodnoteniu. Pri akčnákoch, čo som pozeral nedávno je toto top. Filmy ako Bad boys získavajú superhodnotenie a pýtam sa prečo? Čo zaujimavé prinášajú? Vôbec nevidím ich obohatenie mňa ako diváka a ani obohatenie filmografie. Betty Gilpin bola úžasná. Akčnosť a napňtie filmu vôbec nechýbali. Neskutočne som si to užil, čo sa fakt pri niektorých blockbusteroých akčných klasikách nedá povedať. Jediné čo by som filmu vytkol bola divná hudba, pasovala by tak možno do nemého filmu. ()

Ace.A.T.L.

Já se bavil. Šel jem do toho s tím, že jde o klickou vyvražďovačku a tu jsem dostal. Chvíle co mohly sklouznout do špatnýho směru, zachránil humor. Příjemnej film na odreagování. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

ReactLotus

Keď som si prečítal obsah a aj s upútavik som nemal pocit, že to je zaujímavé a dobré. Ale z časti som sa mýlil. Príbeh mi pripomína trochu hostel filmy, možno sa nimi aj inšpirovali... Skvelá hudba, lokácie a herci síce nie sú nejak extra skvelí, hlavná postava je úžasná. Zasmial som sa zopárkrát, aj keď je pravda, že sa smiať z brutality nie je asi veľmi normálne... Príbeh je miestami predvídateľný, miestami úplne iný, ako sa dá čakať. Blbý, trochu prehnane násilný, trichu vtipný, ale prekvapivo dobrý film. Možno mám slabé nároky alebo ma proste niečím film zaujal až príliš... 6,7/10 Taký iný Hostel😅 ()

Karbos

Trochu brutálnější krvavá nevěsta ale zase bez většího vtipu, všechny tyhle filmy jsou na jedno brdo, někdo psal že se to snaží překvapit smrtí typických žánrových postav hned na začátku, pro mě je ale tou úplně nejtypičtější žánrovou postavou posledních 15 let, právě další blbka která jediná přežije.....prostě dogma...přežít v takových filmech může vždy jen žena a nejhorší je, že se to málo kdy podaří natočit uvěřitelnou formou. ()

Heywood

Ano, je to stále stejné: Kdosi je loví a někdo unikne. Kostky, lovy... hladové hry.. vždy stejné, vždy krvavé, vždy zajímavé jen hereckým obsazením ALE: zde je jedna novinka, která stojí za pozornost. PROČ lovci loví? SPOILER: Protože na sociálních sítích se o nich rozšířila nepravda na základě jednoduchého žertu a ta jim zničila život. Pamatujeme Žert od Kundery a to byla totalita. Ze sociálních sítí se stala "Nová totalita", protože zde uveřejněné lži se těžko vyvrací a soudy často už vůbec nic nenapraví. (Osobně proto nikde nejsem). Lži na Twitteru odhalené Muskem stojí za všechny peníze.. To na tomto filmu cením, nikoliv tu mstu navíc s chybou osoby, ale tu kritiku, jak dnes fungují tzv. sociální sítě a Žert Kundery je znovu od roku 1965 zde. Za tohle si tenhle jinak průměrný film 65% zaslouží. ()

rigby

Během deseti minut je skončeno, pak už jen dlouhé čekání na konec. Ale těch deset pobavilo výrazným černým humorem. Zbytek už za to nestojí. 2- ()

Easykill

Miluju ty zavádějící plakáty, jejichž slogany vyprší jak datum spotřeby dřív než naplní smysl. Jako komedie to celkem ušlo, jako horor v žádném případě. Jediné co mě asi bavilo byl začátek. Tím myslím jak si pohrávali s divákem a oddělávali jednoho po druhém i když to vypadalo, že u prvních tří se kamera už zastaví a bude právě on(a) tou hlavní postavou. Ale to bude asi vše, pár scének ještě stálo za řeč, ale je to taková průměrná blbůstka. ()

Maraboy

Tak že takhle nějak by vypadala přestřelka na soc.sítích v reálu. Vyřizování si účtu mezi liberáli, který jsou woke čůráci a konzervy cool konspirativní zmrdi? No za mě jsou tady úplně všichni pomatení pomrdanci. Je pravda, že třeba FB je válečná zóna, kde zůstali už jen dva tábory, který jsem tady právě zmínil. Námět by asi špatný nebyl, ovšem v praxi je to tak nějak hloupé. Battle Royal aka Hunger Games z Wishe. Jako havloidní židobolševickej libtatrd a sluníčkář dávám 40%. Tuhle válku nemůže nikdo vyhrát. ()

p.a.douch

Lov, aneb jak se nám sluníčkáři zradikalizovali. Zábavný filmeček a rozhodně nikomu neuškodí. Mám rád filmy jejichž cílem není moc poučovat a jen zabavit. Zde může člověk vypnout a zkrátka se jen bavit akcí a konáním Crystal. Režisér si na nic nehraje a oba scénáristé taky nic nekomplikovali. Dobrá zábava a celkem překvapivá role Hilary. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)