Kamera:
Christopher TaylorHudba:
David E. RussoHrají:
Jonathan Frakes (průvodce), Brian Van Holt, Chuck McCann, Ruth de Sosa, Molly Cheek, James Stephens, James Morrison, Brian Klugman, Ian Bohen, Chad Gabriel, Ted Rooney, Don LaFontaine (více)Epizody(13)
-
Letadlo / Zbraň / Portrét / Propustka / Volající (S02E01)
-
Požární stanice 32 / Počítač / Dívka od vedle / Peněženka / V lese (S02E02)
-
Stěna / Tabule / Únik / Recept / Letní tábor (S02E03)
-
Zápasník / Útěk / Černý pátek / Návštěva ze záhrobí / Dáma v černém (S02E04)
-
Půda / Titan / Deník / Město vzpomínek / Dům na Barry Avenue (S02E05)
-
Dálková světla / Magic Mightyman / Student / Čmáranice / Count Mystery (S02E06)
-
Mumie / Záznam bez poskvrnky / Posezení u hrobu / Vražda v prvním patře / Odtáhli mi auto (S02E07)
-
Kirby / Stopy v prachu / Polda z Malibu / Zpěv radosti / Napoleonovo křeslo (S02E08)
-
Rock and Rollové uši / Konev / Družička / Hlas ze záhrobí / Šachová partie (S02E09)
-
Motorka / Slepecký pes / Lovci jelenů / Kletba domorodců / Partička karet (S02E10)
-
Šťastná cesta / Muž ve staré Fordce / Sólokapr / Anděl na palubě / Buenos Dias (S02E11)
-
Kolotoč / Přízrak s rudýma očima / Autobazar / Kamera / Grafity (S02E12)
-
Varování / Autobusová zastávka / První pomoc / Ochránce / Dárek (S02E13)
Hrají
Jonathan Frakes (průvodce)
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Brian Van Holt
USA
Nejlepší seriály:
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Chuck McCann
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Ruth de Sosa
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Molly Cheek
USA
Nejlepší seriály:
Family Dog (1993) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
James Stephens
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
James Morrison
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Brian Klugman
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Ian Bohen
USA
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Chad Gabriel
USA
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Dobrá trefa (1995) (seriál)
Roswell (1999) (seriál)
Ted Rooney
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Don LaFontaine
USA
Nejlepší seriály:
Griffinovi (1999) (seriál)
Americký táta (2005) (seriál)
Phineas & Ferb (2007) (seriál)
John Billingsley
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
J. Kenneth Campbell
USA
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Aldis Hodge
USA
Nejlepší seriály:
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Edwin Hodge
USA
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
Adam Wylie
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Lucifer (2016) (seriál)
Mick Cain
USA
Nejlepší seriály:
Krok za krokem (1991) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Báječní a bohatí (1987) (seriál)
Gregory Sierra
USA
Nejlepší seriály:
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Danielle Keaton
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Chameleon (1996) (seriál)