Režie:
Antoine FuquaScénář:
Ian ShorrKamera:
Mauro FioreHudba:
Harry Gregson-WilliamsHrají:
Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Jason Mantzoukas, Wallis Day, Dylan O'Brien, Rupert Friend, Toby Jones, Kae Alexander (více)Obsahy(3)
Pro Evana McCauleyho (Mark Wahlberg) jsou znalosti, které si vědomě neosvojil, a vzpomínky na místa, kde nikdy nebyl, skutečným prokletím. Právě když se ocitne na pokraji duševního zhroucení, kontaktuje ho tajná skupina, která si říká „Infinite". Prozradí mu, že střípky vzpomínek jsou pravděpodobně skutečné, ale pocházejí z jeho minulých životů. Infinite vtáhne Evana do svého neobyčejného světa, kde jen hrstka nadaných jedinců dostane šanci znovu se narodit i se všemi vzpomínkami a dovednostmi nashromážděnými za celá staletí. Evan musí odhalit tajemství minulosti a najít klíč k zneškodnění nebezpečného chlapíka (Chiwetel Ejiofor), který chce vyhladit lidstvo, aby ukončil mučivý cyklus svých reinkarnací. (Cinemax)
(více)Hrají
Mark Wahlberg
USA
Nejlepší filmy:
Skrytá identita (2006)
Hříšné noci (1997)
Rváčův deník (1995)
Chiwetel Ejiofor
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Americký gangster (2007)
Láska nebeská (2003)
Marťan (2015)
Sophie Cookson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Kingsman: Tajná služba (2014)
Kingsman: Zlatý kruh (2017)
Příběh špionky (2018)
Jason Mantzoukas
USA
Nejlepší filmy:
Diktátor (2012)
John Wick 3 (2019)
LEGO® Batman film (2017)
Wallis Day
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Bratrstvo nesmrtelných (2021)
Sheroes (2023)
Dylan O'Brien
USA
Nejlepší filmy:
Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)
Hrubý střih (2022)
The First Time (2012)
Rupert Friend
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)
Pýcha a předsudek (2005)
Kid (2010)
Toby Jones
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sherlock (2010) (seriál)
Hledání Země Nezemě (2004)
Duel Frost/Nixon (2008)
Kae Alexander
Nejlepší filmy:
Ready Player One: Hra začíná (2018)
A Guide to Second Date Sex (2019)
Kolo času (2021) (seriál)
Jóhannes Haukur Jóhannesson
Island
Nejlepší filmy:
Bjarnfreðarson (2009)
Pozpátku (2015)
The Sisters Brothers (2018)
Liz Carr
Nejlepší filmy:
Bratrstvo nesmrtelných (2021)
Tom Hughes
Velká Británie
Nejlepší filmy:
V kruhu koruny (2012) (seriál)
Lásky čas (2013)
Cemetery Junction (2010)
Joana Ribeiro
Portugalsko
Nejlepší filmy:
Fatima (2020)
Muž, který zabil Dona Quijota (2018)
Bratrstvo nesmrtelných (2021)
Mark Fleischmann
Nejlepší filmy:
Počátek (2010)
Golda - Železná lady Izraele (2023)
Princezna z cukrárny (2018)
Jack Roth
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Bohemian Rhapsody (2018)
Endeavour (2012) (seriál)
Brimstone (2016)
Leon Annor
Nejlepší filmy:
iBoy (2017)
Bratrstvo nesmrtelných (2021)
Level Up (2016)
Jumayn Hunter
Nejlepší filmy:
Song for Marion (2012)
Sekerka (2020) (seriál)
Masokr: přijetí minulosti (2017)
Chris Gordon
Nejlepší filmy:
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Zločiny z vřesovišť (2011) (seriál)
Bratrstvo nesmrtelných (2021)
Raffiella Chapman
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Teorie všeho (2014)
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Vesper Chronicles (2022)
Jordan A. Nash
Nejlepší filmy:
Aladin (2019)
Dom Hemingway (2013)
100 Streets (2016)