Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (Netflix)

Johnny.ARN

Njn, Mendoza sa veľmi snaží na každom poste na ktorom je, ale u mňa že vobec. Jedno plus je to, že to nebola uplakaná rako-dráma o problémoch v rodine a tak, ale že sa trošku aj strieľalo, aj sa bili a malo to aj ten nádych napätia. Čo z toho, keď po tom šokantnom switchu si uvedomíte, že príbeh by sa skončil už na večernej recepcií? A to vymysleli že traja ľudia. Dá sa to pozrieť, neurazí to a nešklbal som si kotlety. 1 z 5   Páči sa mi to ()

warrenur

Az na uzasne mile psychologicke rozhovory ultra-silneho nastrocneho 50kg-veho dievcata s FBI "agentkou" tu bolo zhruba dalsich 5 mimoriadne do neba volajucich nelogickych blbosti. Uzavriete si cestu, kde je vsetko nachystane a viete, ze objekt vasho zaujmu pojde prave tade...twist na 3 sekundy prekvapil, aby si nasledne divak uvedomil strojcu vsetkeho videneho a skoro si "crvkol do textilu". To vazne? Tomuto som veril v Hanne alebo vo Wolverinovi :). No a obligatne priznanie do telefonu pod natlakom akoze vyriesi brutalnu korupciu... nuz, to by si mali zahranicni filmari brat priklad z tej prerastenej korupcie u nas, na Slovensku. Kvoli akej-takej zabavnosti pri "vypnuti mozgu" dvojhviezdie, ktore este treba brat ako nadhodnotene. Neodporucam. Snad len pre nastrocnych, ti tam budu mat svoju hrdinku a mocneho tatina. ()

Arsenal83

Film so šokujúcim odhalením, ktoré ale nikoho nešokovalo, šok sa udial maximálne v režisérovej fantázii. Zároveň film, ktorý potvrdzuje novodobý trend prezentovania silných žien a dievčat, ktoré majú síce 17 rokov a možno aj 17 kíl, ale bez problémov zmlátia nabúchaných svalnáčov a zabijú sebalepšie ozbrojených gangsterov. To je tak cool feministické. Kedysi sme obdivovali jemnosť a nevinnosť skutočných dám, dnes obdivujeme karate Seagalov s vagínou pohŕdajúcich mužmi. Jeden prínos by som ale vo filme videl. Poukazuje sa tu na nenažranosť farma firiem. Aké trefné, veď sa to najviac ukazuje práve dnes, že páni z fajzra. ()

borec999

Sweet Girl je do 80. minúty typický dejovo predvídateľný, staromódny akčňák o pomste, akých sú stovky. Potom však príde zvrat, ktorý som síce ak mám úprimne povedať absolútne nečakal, no aj tak ma príliš neoslnil, pretože veľa predchádzajúcich udalostí vzhľadom naň už spätne skrátka nedáva zmysel. Ak si k tomu pripočítam aj fakt, že film si veľa vecí zjednodušuje a logika mu moc nehovorí (celoštátne pátranie po dvojici ktorá si smelo cestuje krížom cez USA bez väčších ťažkostí, záverečný bezproblémový odlet a pod.), tak som bol v závere aj rád že sa skončil. Pre sympatickú Isabelu Merced, ktorá ukázala že do budúcnosti s ňou môžeme v akčne ladených filmoch počítať, zaokrúhlim na slabšie 3*. Veľmi slabé 3*... 50% ()

Wysch

Tak jako ten twist jsem fakt nečekal, za což má film asi plus, ale udělal z totální bejkárny totální blbost. Celej poslední akt je tak totálně blbej a ještě k tomu přestřelenej. Akce to nezachrání, zaprvý jí v celým filmu moc není, a zadruhý je zmatečná, blbě natočená a na dnešní standard dost zaostalá. Ale Momoa, byť teda má v zásadě jen jednu hereckou polohu, je super a s Isabelou má supr chemii a Isabela už není dítě a celkem jí to sekne. Takže kolem a kolem, průměrnej film, obehraný téma, ale za twist a oba hlavní představitele za tři. Jo a soundtrack má jednu dobrou pecku. ()

• V závěru filmu Rachel (Isabela Merced) jede, pro USA klasicky, žlutým taxíkem i přesto, že Pittsburgh nemá vozy taxislužby právě ve žluté barvě. (gavosh)
  • Film se natáčel v Pittsburghu v Pensylvánii (USA) od listopadu 2019 do února 2020 (SONY_)