HonzysKISS

Jako by to bylo včera, kdy jsem film poprvé viděl. Velmi originální a ani bych se nebál použít slovo geniální snímek, který mě každou sekundu držel v napětí. Nikdo by snad neřekl, že taková myšlenka filmu se tak parádně povede. I herci svoje role zvládli dokonale. ()

Petr.Kocfeld

Excelentni film.Thriller,ktery jede na maximum.Hlavni hrdina je vyborny a tento snimek me dostal.Cely se odehrava v telefoni budce.Originalni a pusobivy a snimek,ktery chytne divaka za srdce... ()

Cassandra

Dobrý film, kterému formálně nelze nic vytknout.Téma bylo skvěle využito, jenže pro mě je zkrátka málo výživné. Zkrátka dobré, ale zapomenutelné. ()

Radim

Neotřelý thriller, který do všeobecného podvědomí dostal (v tomto snímku) skvělého Collina Farrella. Přestože se celý film odehrává prakticky jen na 5 metrech čtverečních a kromě Farrella jsou ostatní protagonisté odsouzeni do rolí statistů, děj neztrácí tempo, spíše naopak. Film skloubil scénář, režii, střih a hudbu do celku, který zůstane v hlavě hodně dlouho. Doporučuji originální zvuk, český dabing se nějak nepovedl. Perlička: Premiéra filmu byla oproti plánu o půl roku posunuta, protože v té době otřásala Amerikou mediální kauza washingtonského odstřelovače, který zabil 10 lidí. ()

Opice

Pěknej film, ale ten dabing...proto jen 4*-byla jsem upozorněna že dávat nižší hodnocení kvůli dabingu je blbost-což musim přiznat-takže 4* za Katie Holmes, kterou nemam ráda od doby co jsem viděla Dawsonův svět. ()

Bafo

Solidni... Mozna trosku moc pateticky... To je skoda protoze jinak by to bylo este vic drsny a syrovy coz by tomu urcite este pridalo... Pak by z toho byl takovy volny pad dve kde tadle pateticka rovina chybi (ne uplne ale neni tak videt)... Skoda... ()

shimpy(CZ)

Originální film, při kterém si nestačíte vydechnout. Celý film je postaven vesměs na Colinu Farrellovi a jeho hereckém umu. Během 80 minut sledujete přeměnu z ukecaného novináře na trosku. I když se děj odehrává jen v prostoru metr krát metr, rozhodně neztrácí napětí a spolehlivě zaujme každého. Až půjdu kolem budky, ve které zvoní telefon, nezvednu ho. Ale zvonící telefon se musí zvednout. Že? ()

MulaNula

Z počátku jsem nevěřil, že jde natočit film, který se bude motat kolem telefonní budky. Dle doporučení jsem tomu dal šanci a byl jsem šokován. Užasná atmosféra mě vtáhla do děje a na těch 80 minut jsem byl v budce a snažil se přežít. Pro mne jeden z nejzajimavějších filmů ()

peetriss

Joel Schumacher je režisér trochu zvláštní - buď natočí absolutní ptákovinu (oba jeho Batmani) a nebo abslolutní pecku jako Volný pád, Čas zabíjet, Hráči se smrtí nebo právě Telefonní budka. Schumacher se nijak nezdržoval předlouhými úvody a rovnou jde na věc. Prakticky celý film neopustíme telefonní budku a její okolí, kde jsme svědky rafinované gradace napětí, napínavé beznaděje a bezvýchodné situace Stua, který dostává lekci života od vyšinutého psychopata, který ho má po celou dobu na drátě a na mušce. Film vás vtáhne do děje tak vehementně, že ani nevíte jak, a oněch 80 minut uběhne jako voda. Film má u mně obrovskou pochvalu, je to jeden z nejlepších thrillerů posledního desetiletí, který je navíc obohacen o vynikající herecké výkony Colina Farrella, ale především Kiefera Sutherlanda, jehož tvář se sice objeví jen rozmazaně na několik sekund v závěru filmu, ale i přesto jeho mistrně podaný hlas psychopata v telefonu je nepřekonatelný, což ovšem okusíte jen pokud Telefonní budku shlédnete v originální verzi. ()

magratha

Je fascinující, jak může být film odehrávající se na jednom místě o rozloze pár metrů čtverečních tak neuvěřitelně akční a strhující. Film se odehrává v reálném čase, takže divák se může s postavou lépe ztotožnit a zažívat pocity muže uvězněného v budce v tentýž okamžik. Ačkoliv Colina Farrella považuji spíše za namachrovaného frajírka, tak musím přiznat, že v této roli se skutečně vytáh a smekám před ním. ()

jasiska

Je to čudné, ale prvýkrát sa mi snímok veľmi páčil. Na druhýkrát som sa však dosť nudila a to nie preto, lebo som vedela čo sa stane - to som si už totiž nepamätala. Možno na tretíkrát? ()

jabba

Spoiler Alert: Thrillerová chuťovka na které jsem si nesčetněkrát smlsnul. Není to zrovna klenot kinematografie, ale ta jednoduchost, našlapané tempo a geniální hlas Kiefera na konci drátu mě prostě vždycky dostane. ()

Xavi6

Zde můžeme krásně vidět příklad toho, jak se dá za nízký počet peněz, na jediném místě na světě natočit hodně dobrý film se skvělým Farrellem. Zde ukázal své herecké rysy a vypiloval je až do dokonalosti. Nechápu koho a kdy napadl tento příběh, ale zřejmě byl génius, protože film tohoto kalibru převyšuje většinu filmů, které jsou jak nákladné, tak i složité na natočení. Zde stačilo si jen zablokovat jednu ulici a za nic neutrácet. Krásná práce! ()

Prochy38

Tato psychózné jednohubka mi tak dlouho unikala. Je možné, že jsem to kdysi ve svých mladých letech viděl, ale nepamatoval jsem si vůbec nic, a to na tom bylo nejlepší. Jak to dopadne jsem nevěděl do posledních sekund a fakt to mělo šťávu. Bezmála 80 minut a fakt kvalitní podívaná. C. Farrell je ve své roli dokonalý a K. Sutherland "jakbysmet". Viděl jsem tento film z dabingem a teď si nevybavuji jméno dabéra, který K. Sutherlanda daboval, ale to bylo opravdu mistrovské dílo! Paráda. Milé vidět v minirolích K. Holmes i R. Mitchell. Scénář na jedničku s podtrženou! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor