Režie:
Lev GolubScénář:
Jurij JakovlevHudba:
Jiří SrnkaHrají:
Andrej Filatov, Vladimír Semjonov, Kateřina Trávníčková, Alexandr Děgťar, Zoja Fedorova, Rudolf Deyl ml., Vladimir Dorofejev, Marcela Martínková (více)Obsahy(1)
Dětský film: Přátelství uzavřené v mezinárodním pionýrském táboře v Artěku je zpečetěno darem živého medvíděte... Pedagogové se obávali, že by film mohl inspirovat malé diváky k nepředloženým činům, ale ani děti nebraly tuhle hodně vymyšlenou historku vážně... (oficiální text distributora)
Hrají
Andrej Filatov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Puščik jede do Prahy (1965)
Vladimír Semjonov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sloužili dva kamarádi (1968)
Puščik jede do Prahy (1965)
Kateřina Trávníčková
Nejlepší filmy:
Malý Bobeš ve městě (1962)
Puščik jede do Prahy (1965)
Alexandr Děgťar
Nejlepší filmy:
Puščik jede do Prahy (1965)
Zoja Fedorova
Nejlepší filmy:
Puščik jede do Prahy (1965)
Rudolf Deyl ml.
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (TV film)
Vladimir Dorofejev
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Dvanáct křesel (1971)
Velká cesta (1962)
Kubáňští kozáci (1949)
Marcela Martínková
Československo
Nejlepší filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Ikarie XB 1 (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Josef Beyvl
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (seriál)
Čintamani & podvodník (1964)
Zdeněk Dítě
Československo
Nejlepší filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (divadelní záznam)
Byl jednou jeden král... (1954)
Světáci (1969)
Vladimír Menšík
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ferdinand Krůta
Československo
Nejlepší filmy:
Lucerna (1967) (TV film)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Helena Bendová
Československo
Nejlepší filmy:
Já, truchlivý Bůh (1969)
Nevěsta (1970)
Útěk (1967)
Dimitrij Rafalský
Československo
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Ronin (1998)
Lži a zrady (2004)
Antonín Soukup
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
U pokladny stál... (1939)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Jan Hrušínský
Československo
Nejlepší filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (divadelní záznam)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Dívka na koštěti (1971)
Hana Brejchová
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Po stopách krve (1969)
Mirenka Zichová
Nejlepší filmy:
Puščik jede do Prahy (1965)
Vladimír Zátka
Československo
Nejlepší filmy:
Ucho (1970)
Opory společnosti (1972) (TV film)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Vladimír Navrátil
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Atentát (1964)