Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Horor
  • Sci-Fi
  • Drama
  • Komedie

Poslední recenze (459)

plakát

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023) 

Tak tohle se hovnotí tuze na hovno. Jako jo, dokázala sem pochopit, že se Džejms Bouchačka rozhodnul zavděčit všem a tak do třetích strážců nasral co nejvíce duhy v podobě zachraňování dětiček a zvířátek a Rocketův vypíčenej život před tím, než se stal tím super cynikem. Určitě nejednomu člověku slza ukápla, když mu zastřelili Mrožíka, Kjájíčka a ... co byla vlastně ta jeho Vyholená? Vypadalo to jako potomek lasičky, kterou prcal tuleň. Každopádně na mě tohle žádnej dojem neudělalo. Ne, nebrečela sem, emoce to ze mě neždímalo a max mě ta parta nedodělků, co kromě lasičky měly IQ max na to, aby si nenasraly do plen, kolosAnálně srala. Koukajíc jak mrož na vozejku hraje na babu s pavoučím králíkem, Rocketem a tou lasičkou, to byl porod. A ty jejich jména..."Budu Nazemi, protože ležím na zemi." "Já budu Zupy, pjotože mám zuby." no ty kokot to si snad dělaj prdel, že nějakého diváka, po této smršti sraček, fakt dojme, že je postříleli...Humor místy funguje, místy je strašlivě trapnej až to téměř fyzicky bolí...Takže toto bych hovnotila jako sračku. Na druhou stranu nám Bouchačka naservíroval snad nejvymrdanějšího záporáka v celé hysterii komixáren. Týpka, kterého budete z duše nenávidět, ultimátního zmrda, totálního pračůráka, kde naopak emoce tuze fungujou (jelikož sem se snažila přes televizi vlézt do filmu a rozmrdat mu hlavu o beton). A víte, co je na tom nejkrásnější ?? JE ČERNEJ !! Konečně někdo kdo se nebál, z ubrečeného bývalého sběrače bavlny, udělat padoucha. Nigga záporákem vraždícím zvířátka a děti. Hip hop hurá, 3x díky, protože tohle naše bavlňáky muselo tak ukrutně nasrat, že je úplně živě vidím jak hulákaj, s banánem v ruce, něco o extrémním rasismu. Za to, a akční scény, plnou palbu. Tááák a co teď ? Na jednu stranu sračka, hrající na citlivé emoce, co nefunguje a na druhou stranu megazápornej nigga, kterého opravdu nenávidíte a tam vše naplno funguje. No bylo by to za tři, ALE jelikož už sem dlouho nebyla obviněna z rasismu, tak dám plnou palbu čistě pro tu radost, že největší záporák ve vesmíru je černej zmrd.

plakát

Souboj s rodinou (2019) 

Asi už nemá ani cenu vysvětlovat mojí dlouuhou nepřítomnost, každopádně žiju, slepila sem rozpadlej svět kolem sebe sekundovým lepidlem a než se to zase všechno sesype tak tady budu, snad pravidelně, píčovat na čím dál horší kinematografii. Pro začátek sem chtěla něco, co by mě nemuselo kolosAnálně nasrat a tak sem si odfajfkla jeden, z asi padesáti, restů. Souboj s rodinou, která je podobně pošahaná jako já, to by mohlo klapnout no ne? A nakonec fuck že jo. Paige, vlastním jménem Sajonára Knajt, byla vždy extrémně pošahaný jedinec se sklony k lesbismu, alkoholu, drogám a téměř nadpřirozenou schopností páchání obrovských průserů. Takže přesně jako já. Akorát hezčí, slavnější, bohatší atd...Proto sem byla exkrementně zvědavá z jakých poměrů vlastně vzešla a jaký je její životní příběh. Po zhlédnutí snímku naprosto chápu, že je křápnutá. Fotr bejvalej bankovní lupič, matka bejvalá feťačka se sebevražednýma sklonama, starší brácha v base za těžký ublížení na zdraví a mladší brácha se na ní velmi brzo ukrutně nasere, jelikož VéVéÉ si vybralo jí a na něj se zvysoka vysralo. Jako bonus mají všichni v palici jen a pouze wrestling (což není zas tak špatný a chápu, že celou rodinu drží pohromadě). Každopádně já Sajonáře tleskám, že v tomhle kolektivu vyrostla "jen" v extrémně pošahanou existenci a není sériová vražedkyně. Film samotnej funguje jak na bázi anglickýho tumoru, tak jako drama a dokonce se dostaví i nefalšované nemoce, nebo emoce. Flórenc role sedla jak prdel na hrnec, všichni ostatní hrajou pošahance také velmi dobře a já zjistila, že mě to celé absolutně zvráceně baví a vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo o hodinu delší. Klobouk dolů před Sajonárou, že se přes všechny sračky (a že jich bylo) dokázala nejen prosadit, ale stát i jednou z nejlepších wrestlerek v hysterii WWE, narovnat vztah s bráchou a přenést se i přes hacknutí telefonu s domácím pornem. Legenda jak svině a pro všechny její fanoušky, co zachrápali dobu, ještě jedno info - Po devastujícím zranění krku, které ukončilo její wrestlingovou kariéru v pouhých 25ti letech, se Sajonára dokázala vrátit zpátky do ringu, ve velmi slibně se rozvíjející organizaci AEW, a vyhrát tam titul. To není špatný na holku, které felčaři řekli, že je wrestling navždy v pyči bo si ho zahraje max na PSku...No nemilovali byste jí? Já jo.

plakát

Čas (2021) 

V první řadě se omlouvám, že sem se tak dlouho neozvala. Důvody zde řešit nechci a nebudu, každopádně ne, nevysrala sem se na vás a děkuji všem za zprávy, pokusím se každému postupně odpovědět, jen žádám neptejte se mě, co se stalo. Díky moc lidem, co se o mě báli, vážím si toho a teď, jako by se nic nestalo, se vrhnu na tento sqost, takže - Čas je film, u kterýho sem opravdu neměla žádnej problém vžít se do postav, protože se mi dělo to samý, co jim. Sice mě osobně ShiTmalan okradl "jen" o 110 minut života, takže to mám lepší, než parta, co chcípala na pláži, každopádně trpěla sem dost podobně. Ono čumět skoro dvě hodiny na to, jak nám skupina těžkých intelektuálů - např. doktor vysvětlí zestárnutí harantů o, cca, 5 let tím, že je asi píchnul infikovanej komár atd. - je opravdu mučení, který bych za střízliva nedala. Prostě a jednoduše parta totálních retardů, kde jediný člověk s IQ je asiat (za to 1*, konečně nás někdo ve filmu vyzdvihnul a já mohu těžce machrovat) běhá po pláži, omdlívá, hysterčí, běhá po pláži, omdlívá, hysterčí, běhá do vody, topí se, hysterčí, leze po skále, padá, umírá, hysterčí a do toho všeho Rufus touží každýho na pláži opíchat svým žabykuchem aniž by to, krom člověka do kterýho zrovna píchá, někoho vlastně sralo. Jedna holčina stihne vyrůst, zaprcat, porodit a umřít v jeden den, další se rozloží na atomy, doktor Rufus zarezne, modelka utrpí asi tak 55ti násobnou zlomeninu rukou a naroste jí hrb jak Zvoníkovy od Matky Boží...Fuck to někdo dokázal brát vážně? Kdybych byla víc zhulená, tak u toho chčiju smíchy, takhle sem jen kolosAnálně nasraná co mi to zas Buddha hodil do cesty za píčovinu.

Poslední hodnocení (1 014)

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

29.09.2023

Souboj s rodinou (2019)

27.09.2023

Čas (2021)

19.03.2022

Tiché místo: Část II (2020)

11.07.2021

Al morir la Matinee (2020)

28.05.2021

Synchronic (2019)

10.05.2021

Červená tečka (2021)

10.05.2021

Polar (2019)

26.03.2021

Modré diamanty (2018)

13.03.2021

Reklama

Poslední deníček (14)

Zase nejmenší...

Něco mi říká, že sem malá dokonce i na rákosku...i "babička" je vyšší než já a to se časem scvrkla o "prababičce" ani nemluvím a vidíte kámošku? A to měří 162 cm....kurva fix :-D

Zase nejmenší...