Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(5)

Po tragické smrti své matky je mladá Maya nucena opustit rodné město Tamaha v Oklahomě a přestěhovat se do New Yorku, kde se setkává s Wilsonem Fiskem alias Kingpinem, který z ní vychová nelítostnou vražedkyni. Poté, co se dozví, že Fisk nechal zabít jejího otce, se Maya Kingpinovi pomstí a uprchne z New Yorku. (Disney+)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (115)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu to má skvělé prostředí, zápletku připomínající výborné komornější Defenders seriály od Netflixu (a aby taky ne když to na ně volně navazuje), hezký skoro až indie vizuál a hudbu, která umí vykouzlit pár emotivních momentů, parádní True Detective-like opening, ale proč je to proboha napsané zase tak mdle? Úplně stejný problém jako v případě Secret Invasion a prakticky všech nedávných MCU minisérií. Tady mě to mrzí o to více, protože ta indianská mystika tu mohla být fakt dobrá a ústřední myšlenka okolo ozvěn mohla na diváka přenést tunu emocí. Škoda. ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $-miliónov║ Premohol som sa že dám Marvelu ešte šancu. Však sa to napája na Daredevila, je tam dokonca aj Kingpin a ten vie upútať. No ale zas sme narazil hlavou o múr. Strašne ustrelená povrchná haluz stvorená asi na nejokom riadnom tripe, úplne mimo až dosť otravné ešte aj na danom malom priestore. Nesympatická herečka v hlavnej úlohe vedie. /25%/ ()

Reklama

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Líbilo se mi. Maya je nečernobílý, neemotivní, spíš negativní charakter (zabiják), který sledujeme ve fázi odplaty a návratu ke kořenům. Současně je neslyšící, s umělou nohou (Alaqua Cox je na tom stejně i ve skutečném životě) a její kořeny se nachází v indiánské komunitě. Z této komunity pak pochází název minisérie, který připomíná ozvěnu jedinečných žen generace před ní. Zajímavé, odlišné. ■ Je to první věc od Marvelu, kterou jsem letos viděl, takže jsem vděčný i za ni a nevadí mi, že v ní není nějaký známý superhrdina. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle seriál neměl jiný účel, než vytvořit v MCU postavu, pro další menšinu (slovy Karla Maye) - rudochy. První epizodu se seriál hrozně snaží napasovat pomocí Daredevila a Hawkeye, aby celý zbytek oslavoval velkého Manytů (pardon máme rok 2024, takže paní Manytů) a předváděl uniformě nasraný výraz ropuchy bez talentu. Pak tady je ta stupidita s Kingpinem. Víc debilně “vyřešit” konec Hawkeye opravdu nešlo. Více u jednotlivých epizod. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Podobný problém ako mala Ms.Marvel. Je to mdlý, vzťahovo výprazdnený a na mytológiu chabý origin. Na to, že tu máme nepočujúcu hrdinku a ešte k tomu indiánku je toto zvládnuté na školáka. Secret Invasion bola fantastický komiks zničený prostoduchou nudou a nezaujímavými charaktermi. Echo mu ide ruku v ruke len s tým, že nemáme dôvod túto hrdinku vôbec vnímať ako súčasť kanónu. Je nezaujímavá a pre celý koncept zbytočná. Aj keby sa z nej snažili vytrieskať neviem čo, tak ma to nechá chladným, pretože who cares? Na tri a pol hodinách nedokázať udržať aspoň jednu hodnovernú situáciu, scénu, emóciu? Plus tomu chýba prirodzená náväznosť scén. Postavy len tak niekam idú, niekde sa len tak zjavia, s niečím sa konfrontujú, ale ako a prečo? Dopozerané s veľkým vypätým. Zase! 1 a dúfam, že aj posledná séria - 35%. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (9)

  • Jedná se o první MCU projekt s přístupností TV-MA (mládeži nepřístupno). (Kukelnik)
  • Alaqua Cox prezradila, že členovia hereckého obsadenia ako aj štábu sa naučili posunkovú reč. Režisérka a výkonná producentka Sydney Freeland taktiež povedala, že všetci, ktorý boli súčasťou show, si vzali lekcie posunkovej reči. [Zdroj] (drake31)
  • V této epizodě je k vidění mezititulková scéna. (Rominator)

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Stávka nebo ne, šéf studia Disney Bob Iger už delší dobu tvrdí, že společnost hodlá výrazně ubrat na míře obsahu, zejména toho seriálového, který proudí na streamovací službu Disney+. A platí to… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)

Reklama

Reklama