Režie:
Clark JonesScénář:
Hildy ParksÚčinkují:
Lauren Bacall (moderátor), Angela Lansbury (moderátor), Anthony Quayle (moderátor), Anthony Quinn (moderátor), Edie Adams, Vivian Blaine, Tom Bosley, Yul Brynner, Dick Cavett, Carol Channing (více)Účinkují
Lauren Bacall (moderátor)
USA
Nejlepší filmy:
Misery nechce zemřít (1990)
Dogville (2003)
Hluboký spánek (1946)
Angela Lansbury (moderátor)
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sweeney Todd (1982) (TV film)
Plynové lampy (1944)
Kráska a zvíře (1991)
Anthony Quayle (moderátor)
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Lawrence z Arábie (1962)
Tisíc dnů s Annou (1969)
Anthony Quinn (moderátor)
Mexiko
Nejlepší filmy:
Lawrence z Arábie (1962)
Silnice (1954)
Žízeň po životě (1956)
Edie Adams
USA
Nejlepší filmy:
Byt (1960)
Stoupat jak dým (1978)
Muž, o kterém nic nevím (1963)
Vivian Blaine
USA
Nejlepší filmy:
Frajeři a saze (1955)
Zmatkáři (1943)
Temnota (1979)
Tom Bosley
USA
Nejlepší filmy:
Muž, o kterém nic nevím (1963)
Jezinky a bezinky (1962) (TV film)
Jak Felix zachránil vánoce (2004)
Yul Brynner
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
Máte ráda Brahmse? (1961)
Desatero přikázání (1956)
Dick Cavett
USA
Nejlepší filmy:
Forrest Gump (1994)
Annie Hallová (1977)
Duane Hopwood (2005)
Carol Channing
USA
Nejlepší filmy:
Správná dívka (1967)
Sněhurka a jak to bylo dál (1989)
The First Traveling Saleslady (1956)
William Daniels
USA
Nejlepší filmy:
Absolvent (1967)
1776 (1972)
Dva na cestě (1967)
Nanette Fabray
USA
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Konečně trhák! (1953)
Soukromý život Alžběty a Essexe (1939)
Jill Haworth
Velká Británie
Florence Henderson
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Matchmaker Santa (2012) (TV film)
Stanley Holloway
Velká Británie
Nejlepší filmy:
My Fair Lady (1964)
Hamlet (1948)
Pouto nejsilnější (1945)
Ruby Keeler
Kanada
Nejlepší filmy:
Dames (1934)
Footlight Parade (1933)
Zlatokopové z roku 1933 (1933)
Richard Kiley
USA
Nejlepší filmy:
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Jurský park (1993)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Paul Lynde
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Hugó, a víziló (1975)
Šarlotina pavučinka (1973)
Bert Michaels
USA
Nejlepší filmy:
West Side Story (1961)
Vzpomínky na hvězdný prach (1980)
Horečka sobotní noci (1977)
Patricia Morison
USA
Nejlepší filmy:
Píseň o Bernadettě (1943)
Song of the Thin Man (1947)
Tarzan and the Huntress (1947)