Tin & Tina

Po tragickém potratu Lola (Milena Smit) a její manžel Adolfo (Jaime Lorente) adoptují Tina (Carlos González Morollón) a Tinu (Anastasia Russo), dva sourozence s ultrakatolickou výchovou, kteří doslovně vykládají Bibli. (JasonCZ)

Daiker

Dostal jsem co jsem čekal.... Na Španěly je to však slabší kousek. Mělo to být kratší, víc akčnější a přidat se mělo na brutalitě.... Psycho náboženské děcka byly dobré mrdky a měli ještě víc terorizovat milující rodiče.... Konec byl divný, nijaký a bez pošahaných albínů. Asi matka našla boha nebo co to bylo.... Já mám zas na deset let odmodleno, díky bohu 🙂 ()

ANTYCHRYST

Slabota..Ty odporné albinske děti netřeba komentovat..matka divná od první chvíle a manžel ten v klidu kouká na fotbal když topí dítě:) herecké obsazení silně zoufalé..slušný start.. bohužel záhy tomu dochází dech.. čekal jaem něco jako Orphan ..ale šmrncnuty náboženskou ideologií..hm leda hovno... 30% nic se neděje jen neustálý pohled na ty odporný děti ()

wowylgu313

Maximálně 20-25% ... Za A , zabití psa. Za B , topení novorozeně. To jsou hned dvě věci, které i přesto že jsem násilník nemůžu prostě vnímat kladně a přidat tak na procentech .... Třičtvrtě filmu absolutně o ničem, konec to trochu zachraňoval tím závojem "zešílení" z toho všeho ... No všeho, jak se to vezme ... Celý film je propletený vírou k bohu. Je to jak koukat na dva malý jehovistický srače, kterým do mozku vlezl satan. No kdyby tam nebyl Jaime Lorente tak je to už totální odpad ... Zní tato recenze lákavě? Nenechte se zmást. Je to totální bullshit ... Nuda a nesmysl. ;-) ()

tsatsiki

Rozhodně jsem se nebál, ale mělo to zajímavý příběh.Víc než horor, to připomínalo napínavý thriller.Mladý Tin vypadal jak Maculay Culkin za mlada, jinak to bylo herecky zvládnuté, ale hlavní hrdinka byla hrozně nesympatická.Plus dávám za trik s nohou, kdy počítačem udělali, že hrdinka opravdu nemá kus nohy.Ovšem mínusu dávám za nelogičnost rozhodnutí hlavní hrdinky, např.když hoří, volám hasiče, tu to ani nenapadlo a nechala barak hořet dál.Čekal jsem, že to bude větší psycho.50%. ()

Nikolas__

Naprosté překvapení, vlastně nechápu že to má fakt pouze něco na 40 procent. Myslel jsem že to je pouze vliv malého počtu hodnocení - no ale i na imdb to má podobně. A ne, nechápu to. Není to dokonalý, a jo, druhá polovina, nebo spíše konkrétně třetí třetina, je výrazně slabší, ale stejně se mi konečné vyznění filmu líbilo, i když bylo poměrně klišovité. Herci mi přišli fajn, postavy zajímavé ale nic nového. Duo děcek imo boží. Takhle můžu zůstat na 7/10, bylo to hlavně dost napínavý. ()

Easykill

Takže máme tady další rádoby horůrek typu malý zku*vený zm*di z pekla terorizují okolí. To je fajn, tohle téma je taky moje oblíbené. První věc co mě s*ala už od začátku jsou úplně všichni! Všichni kromě sympaťáka fotříka, kterej mi přišel snad jedinej v pohodě. Tvl omyl, po hodině se z něj stane absolutní čů*áčí mozeček a dělá jednu debilitu za druhou, ale abych ho tak nesejmul, tak potom dostane (díky bohu) ránu šokem. A ten šok byl celkem velký i pro mě, scéna s kojencem v bazénu mi na chvíli zastavila pumpičku. Ale to jen proto, že jsem teď na miminka "citlivější". Nevím kterej mam*d měl na starosti casting, ale tak hnusný děcka s matkou nebyly snad ani v posledním evil dead. A ten super nápad jim dát blond i řasenku je úžasný, přímo skvostný! Matka po hodině bohužel vypadá ještě hůř než na startu a jede se klasika klišé "ty děti jsou z pekla, nikdo mi nevěří", taky kdo by ti to věřil ty zrůdo. No nic, čekám už na ten Masterspice epic konec. Přichází. Přichází pomalu, ó lala vypadá to na pořádný masakr, světla zhasly, kamera má super pohyby aaa ho*no! Nic, vůbec nic! Jo vlastně jen fotřík měl nejlepší nápad na světě, ale tím to končí. Ach jo, strašný zklamání. Ale abych nebyl zlej, dívat se na to dá, nenudí to jen prostě je to občas debilní. Já čekal víc nebo něco jiného... ()

BarVo

Podhodnotený film, zrejme vďaka užívateľom Netflixu. Pre mňa príjemné prekvapenie, španielske horory a thrillery sú zväčša dobrou voľbou, tu naviac i retro bizár. Hviezda dole za prepísknutý a dlhý záver, menej občas býva viac. ()

Saxos

Chtělo to nechat pytlík na blonďatej palicích o trochu déle, všichni mohli být spokojení. Závěr: nedoporučuji. ()

Draconian

Španěleské horory mě vždy lákají. Onu esenci "španělské" hororové školy má i Tin a Tina, ale bohužel je od opravdu dobrého filmu poměrně dost daleko. Příběh je o manželském páru, který čeká dítě. Jenže mladá Lola potratí. Je na tom psychicky špatně, ale po nějaké době se pár rozhodně adopotvat z nedalekého katolického kláštera dvě děti. Kluk a holka. Sourozenci, kteří jsou absolutní albíni. Lola a Adolfo si je vezmou domů a vše je hezké...teda až na to, že jejich nové děti jsou extrémně, ale opravdu etrémně pobožné. A vcelku morbidní... Film o "zlých" dětech. To už tu bylo tolikrát, ale Tin a Tina se dobře zaměřuje na psychologii a vlastně se až tak nejedná o klasický horor jako o drama. Příběh tedy není nijak špatný, dokonce lepší, než byste čekali u snímku takového špatného hodnocení. Bohužel snímek sráží celá řada věcí. Do očí praští nevěrohodné herecké výkony takřka všech herců. Místy je to až na hraně parodie (někdy se film pokouší o humor, ale většinou je to nechtěné) a i když u obou dětí se jedná..o dětské herce, moc dobře víme, že to jde daleko lépe. Celý film budete bojovat zda to vypnout nebo ne, protože oba fakani, jsou neskutečně protivní. Ač jsem chválil příběh, scénář jde hodně často proti rozumu. Já chápu, že je to jen film, ale nad chováním rodičů a jejich rozhodnutím jsem opravdu jen kroutil hlavou. Nutno ale říci, že je film vlastně působivou výpovědí o naboženském fanatizmu a o touze být dobrý rodič. Některé scény jsou vážně působivé...třeba když děti "očistí" psa nebo samotný závěr filmu. Nebylo to nakonec vůbec špatné, jen to nebylo úplně ono a zmíněné herecké výkony na prd. Ona zmíněná otravnost dětí ale vlastně nemůže být výtka, to byl záměr snímku. Nakonec pro mě 60% ()

Lilith03

Těžko by se hledal film, kde budou tak moc nesympatické postavy... Lola je s prominutím fakt kráva a to hlavně na konci, Adolfo je doslova kokot, to už nejde říct lépe. Jméno teda trefné, protože je to opravdu diktátor, otec na hovno, chlap na hovno, postava na hovno, prostě ne! Tin mě teda dost štval a Tina, ta kupodivu opravdu super. Anastasia Russo je nadějná mladá herečka, je to hrozně šikovná slečna, která herectvím žije, jde vidět, že jí to baví a ve filmu vyloženě zářila, oproti všem ostatním. Jo a pes byl v pohodě, bohužel dlouho nevydržel. Můj největší problém s filmem byl, že tam bylo několik vyloženě odporných částí, které jsem nezvládala dobře a to fakt zvládnu dost. Topení miminka a píchání "jedu" do těhotenského bříška, byli pro mě extrémně nepříjemné, protože jsem hodně mateřský tip a musela jsem držet polštáře a byla jsem v nepříjemném napětí. Ale ne takové to co u horroru zažíváte, ale vyloženě nepříjemné, že se vám chce plakat. Stejně tak i pejsek, to jsem taky nenesla dobře. Tohle mi fakt vadilo. Musím zase vyzdvihnout kvalitní zpracování a nádhernou retro dobu! To bylo top. Bohužel pak přišel konec, to bylo tak nekvalitní, levné a trapné, ach jo. Jediné co film zvládl na výbornou bylo ukázat absurditu křesťanství, to jak toxická víra to je, to jak ubližuje lidem, to jak je nelogické, stupidní, hloupé a netolerantní. Třeba si díky filmu více lidí uvědomí, že křesťanství je vyloženě sekta magorů, která už po staletí ubližuje lidem a pokud ano, tak je to moc dobře. To a poposunutí Anastasie Russo, kterou snímek snad dostal k dalším a lepším nabídkám. ()

SpicyNugget

Po prodělaném potratu se Lola s manželem dozví, že už nikdy nebudou moct mít děti. Rozhodnou se tedy pro adopci a do své péče si vezmou Tina a Tinu, dvojčata, která jsou posedlá Biblí a vše v ní si vykládají až moc doslova… Neeee, tohle nefungovalo. Děcka nesympatický až na půdu, hloupý až na střechu a film bych rozhodně nenazvala hororem, nebyly tam žádné hororové prvky. Žádná lekačka, krev, klauni, duchové, prostě nic. Jen dvě děcka, který dělají svým adoptivním rodičům ze života peklo. Tomuhle se vyhněte. ()

flyer.nick

Naprosto boží plakáty. Ale tím to hasne, atmosféra sice je občas vhodná ke krájení a občas to slibuje neotřelé zážitky a hrůzné chvíle, ale výkony nejen dvou albínských fanatiků jsou katastrofální a na konci při velkém finále se to úplně zbortí, nepřijde ani malý zvrat, natož něco, co by vyvolalo wow efekt. Celé to vyplyne do ztracena a celé je to hrozně předvídatelné, na to, že to má dvě hodiny to nic převratného nepřinese. ()

BarbarellaHa odpad!

No do hajzlu kyrva drát to bylo tak na dvě hovna- úplně blbý jak houno!!!!! ve zkratce: Chtějí dítě, nejde to, adoptujou dvě indigo albínský divný smrady pošahaný Ježíšem, můžou mít dítě, mají ho, divný haranti ho chtějí pokřtít v bazénu, tak je, smrady, vrátěj zpátky k Ježíšově zadku, pak nic nic nic nuda jak sviň a najednou jim hoří barák, bába úplně nelogicky chodí a bulí, dítě nehledá, najednou hoří starej, bába čumí, ani ho nemá snahu hasit, chodí kolem dokola a furt bulí, až evidentně omylem najde dítě, manžela nechá shořet a zkurvysynský haranty adoptuje zpátky- tadáááááááááááááá A ŠLUS Vypadám jak idiot??? a to pomlčim o naprosto kryplovskym českym dabingu!!! Tfuj a vypadni! ()

Milo384

Tak si říkám, co si zas pustím na Netflixu, najednou na mě vyflusne horor. Pár adoptuje dvojčata, vše se točí kolem náboženské tématiky , furt si říkám, bude to něco jiného, než obyč - nechápeš, něco posereš nebo poserou  a pak trest, no a nakonec smíření (opravdu to tak nějak bylo). Čekal jsem víc, jo a ten otec byl na ranu. Horor nic moc. ()

Gravediggger

Boha, to zas byla kokotina. Pěkně mě to nasralo, byly tam tři věci, co fakt nesnáším a v hororech z nějakého důvodu bývají často, a to pitomé náboženství, debilní děcka a kreténský, ignorantský manžel. I ta baba byla nakonec pěkná kráva a dost mě srala. Ne, díky. Dvě hvězdy ta to, že to zpočátku vypadalo zajímavě. ()