Režie:
William A. GrahamScénář:
Mark RodgersKamera:
Robert SteadmanHudba:
John CacavasHrají:
Debbie Allen, Yaphet Kotto, Hector Elizondo, Amy Steel, Ernie Hudson, William Sanderson, Gregg Henry, Marco Rodríguez, Stella Stevens, Mike Gomez, William Steis, James Gammon, Rosanna DeSoto (více)Hrají
Debbie Allen
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Sláva (1980)
Ragtime (1981)
Yaphet Kotto
USA
Hector Elizondo
USA
Nejlepší filmy:
Pretty Woman (1990)
Columbo (1971) (seriál)
Přes palubu (1987)
Amy Steel
USA
Nejlepší filmy:
Co se stalo s Baby Jane? (1991) (TV film)
Pátek třináctého 3 (1982) - a.z.
Pátek třináctého 2 (1981)
Ernie Hudson
USA
Nejlepší filmy:
Krotitelé duchů (1984)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Rváčův deník (1995)
William Sanderson
USA
Nejlepší filmy:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Kdo bude mít rád mé děti (1983) (TV film)
Blade Runner (1982)
Gregg Henry
USA
Nejlepší filmy:
Zjizvená tvář (1983)
Payback: Straight Up (2006)
Let číslo 93 (2006)
Marco Rodríguez
USA
Nejlepší filmy:
Million Dollar Baby (2004)
Vrána (1994)
Dům z písku a mlhy (2003)
Stella Stevens
USA
Nejlepší filmy:
The Dukes of Hazzard: Reunion! (1997) (TV film)
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Balada o Cable Hogueovi (1970)
Mike Gomez
USA
Nejlepší filmy:
Big Lebowski (1998)
How the West Was Won (1976) (seriál)
El Norte (1983)
William Steis
Nejlepší filmy:
Cesta domů (1989)
Na odpis (1988)
Snímek na tělo (1994)
James Gammon
USA
Nejlepší filmy:
Frajer Luke (1967)
Plač pro mě, Billy (1972)
Železný obr (1999)
Rosanna DeSoto
USA
Nejlepší filmy:
La Bamba (1987)
Star Trek VI: Neobjevená země (1991)
Na plechárně (1982)
Bob Minor
USA
Nejlepší filmy:
W.B., Blue and the Bean (1989)
Sláva (1989)
Nájemní vrazi (1995)
Earl Billings
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Con Air (1997)
Děkujeme, že kouříte (2005)
Alex Colon
Portoriko
Nejlepší filmy:
Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)
Kdo zabil Jo-Ann Marcusovou a Kathy Nelsonovou (1973) (TV film)
Harry a Tonto (1974)
Rockne Tarkington
Nejlepší filmy:
Wyatt Earp (1994)
Voják v dešti (1963)
Major Dundee (1965)
Javier Grajeda
USA
Nejlepší filmy:
Obhájce (2011)
Oliver & Přátelé (1988)
Nezvěstná (2023)
William Allen Young
USA
Nejlepší filmy:
District 9 (2009)
Den poté (1983) (TV film)
Kriminál (1989)
Charlie Stavola
Nejlepší filmy:
Obvinění: Proces s McMartinovými (1995) (TV film)
Tančím, jak nejrychleji dovedu (1982)
Silvestrovské představení (1983)