Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Novinář Irvin Fletcher připravuje v převleku za dealera reportáž o distribuci drog. Jednoho dne ho na pláži osloví neznámý dobře vyhlížející mladý muž Alan Stanwyk, zaveze ho do své luxusní rezidence a nabídne mu neobvyklý obchod. Chce, aby ho Fletch zastřelil, a nabízí mu za to 50 tisíc dolarů. Důvodem je, že Stanwyk má nevyléčitelnou rakovinu, a kdyby se zastřelil sám, přišla by jeho žena o vysokou životní pojistku. Fletch souhlasí, ne snad proto, že by měl v úmyslu muže opravdu zabít, ale zajímá ho, co je za tím vším skryto. Nedá mu příliš práce zjistit, že Stanwyk je absolutně zdravý, že je zapleten do obchodu s drogami a je bigamista. Zbývá odhalit, jakou roli v tom všem hraje drahý pozemek v Utahu, kdo je Stanwykovým komplicem v obchodu s drogami a co se vlastně ve skutečnosti skrývá za jeho nabídkou. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Blazkowicz 

všechny recenze uživatele

Až na pár vtipných scén (honička v autě) je to slabý průměr. Děj je nezajímavý až tak, že jsem skoro nepochopil o co tam vlastně šlo. Od dvou hvězdičkového hodnocení to zachraňuje jen pěkně osmdesátkové L.A. a dobrý osmdesátkový soundtrack. A to je asi tak to jediné, co si z filmu budu pamatovat. 3-* ()

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

investigativni novinar irwin m. fletcher sleduje obchod s drogami. mezitim ho bohaty manazer pozada o to, aby ho zabil. ma totiz nador na mozku a nechce zemrit bez toho, aniz by jeho manzelka dostala pojistku. fletchovi, jak si necha irwin rikat, se nabidka nepozdava a zacne sledovat a “vysetrovat” i manazera. nakonec se ukaze, ze nic neni takove, jak se zda… — chevy chase je genius. on se ani nemusi snazit byt vtipny. miluju jeho charisma (a celkem tady vypada i sexy)! — uzasne hlasky, postavy (uf, nekolikrat jsem se bala o fletchuv zivot) a akcni pribeh. nevedela jsem do ceho jdu, ale prijemne me to prekvapilo. || - “𝚈𝚘𝚞'𝚛𝚎 𝚒𝚗 𝚝𝚑𝚎 𝚛𝚎𝚌𝚘𝚛𝚍𝚜 𝚛𝚘𝚘𝚖.” - “𝚃𝚑𝚎 𝚛𝚎𝚌𝚘𝚛𝚍𝚜 𝚛𝚘𝚘𝚖? 𝙾𝚑, 𝚝𝚑𝚎𝚗 𝙸'𝚖 𝚏𝚒𝚗𝚎.” - “𝙲𝚊𝚗 𝙸 𝚐𝚎𝚝 𝚢𝚘𝚞 𝚜𝚘𝚖𝚎𝚝𝚑𝚒𝚗𝚐?” - “𝚈𝚎𝚊𝚑, 𝚍𝚘 𝚢𝚘𝚞 𝚑𝚊𝚟𝚎 𝚝𝚑𝚎 𝙱𝚎𝚊𝚝𝚕𝚎𝚜' 𝚆𝚑𝚒𝚝𝚎 𝙰𝚕𝚋𝚞𝚖?” 🎭✍🏻 ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Môžem len odporučiť túto detektívnu komédiu s Chavy Chaseom v hlavnej úlohe. Keď sa povie komik 80tych rokov, tak nech rozmýšľam akokoľvek dlho, nevybaví sa mi iné meno než práve Chavy Chase. A ak sa vám nepáči séria bláznivých komédií o prázdninách Grizzwoldových, tak vás poteším, že tu sa nejedná až o tak sprostú (neslušnú) komédiu. Tento film sa hrá na seriózny a to vôbec nieje na škodu. Navyše Chavy vie zahrať aj serióznu postavu a v sekunde sa vie zmeniť v blázna, ktorý sa dostáva do komických situácií. Táto snímka sa vám skrátka zapíše do pamäti a to nie len vďaka hlavnému hrdinovi, ale aj prepracovanému príbehu a taký Policajt v Beverly Hills (1984) sa môže ísť kľudne spláchnuť. A je škoda že táto snímka nieje tak ľudom známa. ()

Joe321 

všechny recenze uživatele

Typický Chevy Chase, u kterého si odpočinete, i když to zase není taková za břicho se popadající komedie. Na komedii to má lepší zápletku, ale zároveň spoustu dobrých dialogů. Soundtrack jsou osmdesátky v plný síle. Slabší čtyři, protože tenhle styl mám rád. -"Why are you doing this, Mr. Fletch?" -"I like men. I like to be manhandled. I like you." ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Chevy Chase je komik z USA, ktory najvacsiu slavu zazil v 80. rokoch, a v podstate sa rozlucil filmom Vanocni Prazdniny 1989. Nikdy som ho nemusel /a to je velmi diplomaticky napisane, v skutocnosti ho neznasam/, ale tuna s odstupom 30 rokov ide o slusnu komediu. Asi aj preto, ze nestala cela na Chase-ovi, ale hral tu aj Joe Don baker /Walking Tall 1973/. Pre mna tak na urovni Blaznive Dovolene : 57 % ()

Galerie (31)

Zajímavosti (10)

  • Chevy Chase v několika rozhovorech řekl, že Fletch je jeho nejoblíbenějším filmem ze všech, ve kterých hrál, protože v něm mohl být sám sebou. Maskérky mu navíc dovolily nechat si falešné zuby, které ve filmu použil jako součást převleku opraváře. Ty pak nosil na veřejnosti, aby ho nepoznávali fanoušci. (DavePave)

Související novinky

Jason Sudeikis novinářem v převleku

Jason Sudeikis novinářem v převleku

12.03.2014

Mezi nejznámější role Chevyho Chase bezesporu patří losangeleský novinář Fletch, jehož proslavila především láska k bizarním převlekům. Komediální legenda si románového hrdinu z pera Gregoryho… (více)

Reklama

Reklama