Reklama

Reklama

Sonic X

(seriál)
Japonsko, (2003–2005), 31 h 12 min (Minutáž: 24 min)

Kamera:

Ajumu Hatori

Hrají:

Džu'iči Kanemaru, Rjó Hirohaši, Taeko Kawata, Sanae Kobajaši, Bin Šimada, Ken Narita, Norio Wakamoto, Hiroši Kamija, Kódži Jusa, Nobutoši Kanna, Čikao Ócuka (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(78)

Je tu úžasný Sonic! Ježek, který nemá na světě obdoby. Je nejrychlejší, je nejchytřejší, je neustále v akci a vždy si ví rady. Když už se zdá, že jde do tuhého a ostatní utíkají, on je připraven zasáhnout a vše s chladnou hlavou vyřešit. Přichází superježek, se kterým zažijete mnoho neuvěřitelných příhod plných akce v japonském animovaném seriálu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

DannyBurino 

všechny recenze uživatele

No seriál se konečně rozjel a ukázal co umí. je hodně akční, většina postav super a humor taky. Mínusem je že chvilkama tam jsou WTF momenty a ty přiblížené záběry do obličeje jsou hrozně nepřirozený a divný, Sonic má docela malou osobnost ( je hrozně jednodimenzionální ) a je trochu '' Dick'', Střih je chvilkama totálně zmatený ( někdy bych přísahal že tam odstřihli část epizody ), ne moc dobrý český dabing ( Eggman, Rouge mluví skvěle a Shadow mluví překvapivě OK, hlas nesedí ale aspon se snaží) a prvních deset dílů nejsou moc dobré. A nejlepší část je Shadow ( moje oblíbená postava). Je cool a badass, mínusem je že je stěží v tom seriálu ( pár dílů 2. série a celou třetí sérii ). A 3. série je úžasná. ()

Filipus Muff 

všechny recenze uživatele

Chápu že se lidem nezamlouvá tenhle styl pohádek, ale zkuste tu hodnotit aspon trochu objektivně!!! Ten kdo dá tomuhle odpad by neměl mít právo hodnotit a to nerikám kvuli tomu že se mi seriál celkem libí ale kvuli tomu, že tady neni jedinej faktor ve kterym by mohl tehle seriál dostat 0%. (mohl by dostat z nekolika hledisek menší hodnocení ale prostě ne tu nulu!!) Na zahraničních filmových databazích má Sonic X bežně 60-70%... :) ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Sega se zřejmě rozhodla pohřbít definitivně modrého ježoura, jehož profil brázdil naše monitory či televizní obrazovky před nějakými deseti lety. Původní seriál měl hnusnou animaci, byl schematický až běda a sem tam byl vtipný. Jeho druhý poločas oplýval fešným kabátkem, čímsi jako dějovou linií a opět byl občas vtipný. TOHLE má supermegahyperrádobynaspeedovanou animaci, příběh ještě dementnější než u Pokémonů, pokud se to rozhodneme příběhem zvát, a vtipný není ani pro to šestileté děcko, které čučí na Jetix každý den aspoň půl hodiny. Vlastnoručně testováno;) ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Ano, ani za hranicemi to nemají moc rádi. Snad ani tu neosekanou verzi (4Kids vystřihli scény, dialogy změnili v nafoukané vtipy, změnili intro i závěrečné titulky).Dementnější než Pokémoni? Cháá, Pokémoni jsou jen reklama, tady je děj, i když ukrutně pomalý. Ale jako menší jsem si to užil i zasmál se (i když některé vtipy možná byly neúčelné). Ještě že to tu nevidí (snad) notorická toxická část Sonic fanbáze, to by znamenalo pro tento web apokalypsu.xD ()

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Modrý super-rýchly ježko bol zaujímavý nápad a aj dobre ako postavička vyzerá, ale tam to končí. Ostatné postavičky sú pre mňa nezvládnuté a tiež celý dej. Podľa mňa deti by z tohto veľa nemali, keby sa na to mali pravidelne pozerať. Ani zďaleka sa to nechytá na veci ako Krtko, Káčerovo, Ninja korytnačky. Sklamanie! ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • Zatímco první série slouží jako prequel ke hře "Sonic Adventure", druhá série používá příběh ze "Sonic Adventure 2". (JackBurda)

Reklama

Reklama