Ant-Man

Fary

Pěkný zpracování, ale příběh o ničem. Nemám rád, když člověk od začátku přesně ví, co se stane. ()

Strandmon

Asi nejpohodovejší Marvelovka! Obratně natočená, rychle se vyvíjející a slušně vtipná. Bez nějakých okolků a dlouhého vysvětlování se jde do akce, ale to je samozřejmě to co Marvelovky zdobí a proč jsou krásně koukatelné, vtipné a akční. ()

Corpsegrinder

Ale jo proč ne :) Narozdíl od ostatních Marvelovek, který se berou hrozně vážně a o to víc působí dětinsky a tupě se tohle vážně nebere vůbec a naopak se to cíleně tváří jako superhrdinská komedie, skoro až parodie. Humor je samozřejmě jednodušší ale v takovým filmu to asi jinak nejde. Co se týče herců, Pavlíka moc nemusim ale zde mi nevadil, Míša Douglasů ztvárnil lepší roli než Redford v Kapitánovi, Evangeline Lilly naprosto zkurvená tim nejblbějším účesem ve filmu vůbec a Corey Stoll hraje tradičního slizáka (ani tu hlavní kladnou postavu ve Strain jsem mu nežral). Každopádně jak jsem řekl, ostatní Marveláci by se od tohohle měli přiučit, jelikož zmenšovací oblek, robotí oblek, Asgardskej bůh a nebo teplouš se štítem, všechno jsou to stejný hovadiny, ale jen zde si to na nic nehraje, a jakmile se to pokouší o hrdinskej morální proslov, je to o pár vteřin později smetený ze stolu nějakou ironickou poznámkou. P.S. hodně lidí je tu naprosto hotovejch a píšou cosi o tom že Michael Peña tu byl kdovíjak vtipnej. To rozhodně nebyl. Pokud vám ovšem neni 5 let. :) ()

ti88na

Toto bola asi tá najviac detinská blbôstka z tých všetkých filmov. Klamala by som, keby som tvrdila, že ma Ant man nepobavil, že Paul Rudd nie je veľký sympaťák, ale pravda je tiež to, že ku koncu som sa už trochu nudila a film zašiel až príliš za hranicu rozprávky. Herecky je to fajn, aj ten vizuál sa mi páčil, bolo to nápadité a neokukané, ale až príliš detské a zdĺhavé. Okrem toho sa mi zapojenie Avengers do príbehu zdalo strašne násilné. ()

dopita

To by mě zajímalo, kterej pitomec v Marvelu svěřil režii tohoto filmu Peytonu Reedovi. Kdyby to vzal do rukou někdo trochu schopnější, mohl to bejt šmrncovní a zábavnej biják. Potenciál v příběhu tady byl. Bohužel film působí dětinským dojmem, zároveň je překvapivě komorní (nebo jak to říct) a je to dost nuda – sterilní nuda řekl bych. ()

HArna

Průměrný Marvel,celou dobu jsem čekal kdy už ta akce začne a když už teda začne, je film téměř konec. Další velký mínus filmu je to, že pakliže uvidíte některý trailer, tak vlastně uvidíte překvapení a téměř skorou celou akci. Ty mravenci jsou super a tak bych možná čekal více prostoru, vlastně celá ta schopnost zmenšit se mě příjde ve filmu odfláklá. Místo toho aby vám film nabídl některá překvapení se první polovinu filmu nudíte předvídatelným scénářem. Když kouknu na rozpočet 130mega, tak mi příjde film docela laciný. Plusy jsou rozhodně v Douglasovi a druhá půlka filmu celkem dobře odsýpá.Paul Rudd není špatný, ale pro mě v Avenegeres je Ant-man druhořadá postava ať si každý říká co chce. 50% ()

Hanys_

Ant Man je hlavně prvotřídní zábava, asi nejvíc z prozatímního Marvelího universa. Asi tam toho nakonec ten Wright zanechal víc než dost. ()

kukuuuc10

Nazval bych to nějak takhle: V jednoduchosti tkví krása. Něco mezi velkolepým nástřelem a lehkomyslným výtlemem, takhle to vidím já! ()

Eraserhead

Sympatický přírustek do marvelovského universa. Jede se přesně podle nastavené šablony prvních dílů - první polovina nás seznámí s hrdinou v civilu, navléknutím hrdiny do kostýmu a demostrace nově nabitých schopností; druhá polovina představí záměry padoucha, navléknutí padoucha do kostýmu a finální souboj, to vše podpořeno kvalitním technickým zpracováním a příjemným castingem. Zkrátka přesně jak tomu bylo u prvního Spider Mana nebo Iron Mana. Díky neokoukaným schopnostem Ant Mana bylo jeho sledování o něco zábavnější než třeba u druhých Avengers, kde už šlo jen o to ubít diváka co nejdestruktivnější akcí. Představením nového Avengera si Marvel ostudu neurval. ()

tom.nosek

Ant-Man se od jiných komiksovek odlišuje tím, že je braný jako heist movie a občas je tam vtípek ohledně zmenšování/zvětšování. Heist movie docela fajn, ale kdyby to bylo bez superhrdinů, ve filmu by se dalo zaměřit na plno jiných (zábavnějších) věcí a ve výsledku by se jednalo o řádově lepší film. Vtípky o zmenšování/zvětšování taktéž dobré, vrcholem je asi Mašinka Tomáš, ale je jich tam natolik málo, že o nějakém uchvácení nemůže být řeč. Jediné, co mě na filmu dostalo, bylo, jak dokázali proměnit sedmdesátiletého Michaela Douglase na své mladé já, aniž by to šlo víceméně jakkoli poznat, a bylo to naprosto věrohodně. ()

MMJ

Na superhrdiny si nepotrpím, ale myslel sem si že to bude něco jinačího než nějakej Superman, podle hodnocení a komentářů sem se na Antmana dokonce i těšil až si ho pustím, ale přišlo zklamání. Vtipných hlášek tam bylo víc, ale tenhle tip filmů prostě rád nemám. Takže za mě 3*, 50%. ()

Sayko

Nebylo to vůbec špatný. Já na Marvelovky moc nejsem, ale tohle vypadalo vtipně a jako zajímavej nápad, tak jsem to zkouknul a musím říct, že to byl v pho film. Někdy mi to přišlo moc klišé, ale tak to by asi Marvel měl být, jinak to bylo celkem vtipné, strašně se mi líbily scénky se Scottovými kamarády, protože to byla taková banda super týpků a ve filmu přebrali tak 90% vtipů.. Po akční stránce to bylo úplně něco novýho, sice se bojovalo pěstma, ale v jednu chvíli v mravenčí velikosti a o chvilku později zase jako člověk. Ta hra s efekty byla prostě úžasná.. Herecké obsazení také nebylo špatné, jen se mi zdají všichni Marveláčtí herci tak trochu na stejný štyl, ale možná tu šablonu vidím jen já.. Klidně bych se podíval znova, kvalitní podívaná! ()

Petr.Kocfeld

Velmi dobry film.Takove scifi,kde se zachranuje svet.Ant Man ma sve klady a zapory a Paul Rudd zde hral dobre.Mne se tento film libi.Atypicky superhrdina je zde vyborny a film si zaslouzi 4/5 hvezd.Tento film je plny akce,kde nechybi napeti a souboje. ()

Pat.Ko

Ant Mana poznám už z Občianskej vojny a z Endgame, ale nevedel som, čo sa dialo predtým než sa stal Ant Manom a prečo sa vlastne ním stal. Film ma bavil po celú dobu, najviac ma pobavil humor v tomto filme. Vlastne celý film sa držal na uzde humoru. Chválim špeciálne efekty, ktoré boli v skutku pôsobivé, 9/10. ()

buzzwoody

No, v první řadě musím říct, že zhruba něco takového jsem očekával a rozhodně jsem nebyl zklamán. Akce bylo dost, humoru taky, Paul Rudd byl jako hlavní hrdina hodně dobrej, Douglas má taky do nabídnout a Lilly není tak připitomělá jako v Hobitovi. Navíc to pro sebe krade Michael Peňa, který jak byl na scéně, většinou následoval můj úsměv. Vliv Edgara Wrighta byl znát, hlavně ve scénách, kdy Peňa vyprávěl Ruddovi, jak se dozvěděl o různých kšeftech, tohle bylo nějak moc podobné scéně ze Soumraku mrtvých, kde Shaun vymýšlí plán :D Hlavní záporák byl dost dobrej a přišlo mi, že byl fakt dobře zahranej. Viděno ve 2D, takže jsem možná přišel o ten efekt, ale to mi nijak nevadilo. Mnohokrát jsem se zasmál a souboj s Falconem potěšil jako předehra toho, co může přijít v CA: Civil War, kde se Ant-Man taky objeví. Potitulkové scény byly dokonce dvě a nezklamaly, ale tak nějak jsem v koutku duše doufal v cameo nějakého hrdiny, který se teprve objeví, třeba jako Doctor Strange, Black Panther, nebo dokonce Spider-man :D Ale bylo to opravdu fajn, bavil jsem se a scény s Ant-Manem v akci byly skvělé a k popukání. Nejlepší místo na závěrečnou bitvu je samozřejmě dětský pokoj :D A konečně nějaké malé děcko, které miluje svého tátu, i když ho on nemůže vídat a chce vídat (už mám po krk těch klišé, jak vždycky přijde např. táta z lochu a jeho dítě, na které se těšil, se na něj nemůže ani podívat, konečně je to pryč). Některé scény skutečně nadchly a i ty dialogy byly bezva a hlavně hýřily sarkastickým vtipem :D Hlavně ten Peňa s kumpány byli hodně vtipná vsuvka. Vřele doporučuju :) ()

xmatysekx

Celý film mi utekl hrozně rychle. Trošku mě to mrzelo. Čekal sem větší podívanou, bylo to ale asi naivní, když uvážíme, že jde o Ant-Mana - hrdinu, jehož schopnost je zmenšovat se. Této schopnosti hojně využívá ve výborně zpracovaných akčních scénách. Vedle nich nám film nabízí i notnou dávkou humoru; hlavním tahounem v tomto oboru je Scottův kamarád původem z latinské Ameriky, který krutě chrlí jednu zbytečnou informaci za druhou, a jeho parťáci. Finální bitva byla krásným vyvrcholením a shrnutím celého díla. Rozhodně doporučuji a rozhodně ne v dabingu - neužijete si tolik srandy. ()

Hadriel

Mix několika filmů. Jednoduchý, přímočarý a tisíckrát omílaný příběh. Hodný kriminálník se rozhodne udělat něco aby pomohl sobě (své rodině), a to něco zároveň zachrání celý svět. Následuje vtipný trénink, pak pár zádrhelů a napjatých momentů, načež samozřejmě klaďas vyhraje. Boční lovestory je další klasický bonus. Nic nového. Marvel ukazuje, že to s provázáním myslí vážně a bude ho daleko víc. Paradoxně tady mi provázání celého universa přišlo poměrně nenásilné a přirozené. Vtípky tříčlenné zlodějské party v čele s Peñou jsou super. Vůbec je Ant-Man docela nabitý humorem, který ale není trapný a vcelku sedí, což je určitě vítaná změna. Film který mě sice nenudí, ale není to nic na co bych si druhý den vzpomněl. Zaujalo mě více jak deset různých společností, které pracovali na CGI části filmu. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě