Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

Diskuze

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

hrdygay

ona nemala samovrazedne sklony.....len ju vsetci srali a nikto ju nechcel pochopit, aj ked zato si mohla sama....to vytiahla iba ako provokaciu...inac vyborny film

PKD

no však píšu, že to čtu všude....je pravda že ten trailer na to vypadá zajímavě, ale to i trailer na Krypton nebo kde jaký seriál...bohužel někdy trailery jsou lepší než samotný výsledek...

Ratemus

To jem ijsaný. To pak ale nepiš,když neznáš podrobnosti. Já pak nevím,vo co go. Ale odpovědět můžu. Kde je problém? Nikde. Já se k tomu již vyjádřil,co mám raději,tak je to jasný. A že se líbí víc cw crossovery než JL film? To jen ukazuje neuvěřitelně vysokou míru stupidity,jaká je v US běžná a pro Evropu,smrtící. Je to celé líbivé a odporně podbízivé,že ani kýč,to zdaleka nevystihuje. JL podbízivý není. I když by někteří nesouhlasili. A tím pádem nemohl uspět. To je má domněnka.

PKD

řikám nevim, já CW nesleduju, dal jsem tomu šanci a skončil jsem dříve než jsem začal

Ratemus

No ano. To už se stalo do teď 2x. A předtím to stálo za p... nalákali na válku s Dominátory,chystají tě na to 3 úděsně stupidní díly a pak celý final fight skončí za 2min.?či tak nějak. Jo,já vím,je tu tv rozpočet,ale tak to nemají vůbec dělat. Příprava mega invaze na Zemi se nemůže odbýt na střeše paneláku za 120 s.! Jj.připomíná to JL. Děkuji nechci. Není mi 12,abych z toho cw uchcával. Já tedy chlapče za mě toto-milonkrát!!! raději DCEU filmy (jakékoli),než jedno cw. Asi tak.

PKD

producent BvS? :-D tak to potom jo...dělat producenta filmu ke kterému píše scénář Terrio a Goyer, to chce odvahu...jinak jsem četl už na mnoho stránkách i v diskuzích lidí, kteří sledují CW DC teen tvorbu, že nejvtipnější na JL je to, že chvíli po něm vyšel crossover těch CW DC seriálů, a i s tak malým rozpočtem a faktem, že cílová skupina jsou děti 12 let… tak se to právě líbilo více než Liga :-D sakra, kde je problém

Ratemus

Přítomnost či nepřítomnost Nolana bych vůbec neřešil. Mě osobně je to úplně fuk. Ale pokud si dobře vzpomínám,tak Nolan je v titulcích u BvS i MofS jako producent. A to mi stačí.

PKD

když si vezmeš jen BvS a MoS, tak tam je ohromě znát ta nepřítomnost Nolana, prostě nebe a dudy :-D

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

cele sa mi to odost viac paci je to epickejsie aj zimmer hudbu sam seba prekonal proste je to bomba to mi nikdo nezobere BvS navzdy

woodsman

Tak to bych vůbec nesrovnával,neb Nolan je s DC úúúúúplně někde hodně jinde. To spíš s Burtonem,když už. Ale musím dodat,že pro mě už to tak dnes je. Ještě před 5 lety ale ne.

PKD

pro mě určitě...a to se mi BvS tak nějak líbilo, sice jen průměrně ale jo, tedy myslim tu plnou verzi samozřejmě...tak náplast za Ligu potřebujeme jako sůl asi všichni

Ratemus

Tak,pro tebe jistě. Pro nás,co BvS máme dost rádi,náplasti nepotřebujeme. Já bych potřeboval JL náplast. Těch animáku je málo a TASku znám nazpaměť.:) Comicsy nepočítám,neb se bavíme o audiovizuálních počinech.

PKD

jo to vím, když to nejde hranou podobou, tak kreslenou...díky bohu za Návrat TŘ, to je po BvS alespon náplast...

na příspěvěk reagoval PKD, woodsman

PKD

to je pravda, Moore když už píše nějaké hrdiny, tak to máš většinou hlavu a patu a není to vyloženě o hrdinství ale vždy je tam hromada myšlenek a filosofie, třeba Swamp Thing....já jen doufám že nenatočí podle něj Kamenák ....:-D je pravda že je na tom chudák podobně jako Gaiman, ty jeho adaptace také nejsou žádná sláva, snad kromě jedné

woodsman

Tak to zřejmě nic nevíš o Mooreově mírně řečeno,odporu k jakékoli film.adaptaci po jeho zkušenostech Z Pekla a Lize Vyjímečných. Od té doby je na válečné stezce a já se mu vůbec nedivím. A až Na watchmen a Vendetu to stojí za... I když podle něj je i Vendeta na hovno. Takže zbývají jen Watchmen a ty on nikdy neuvidí (asi),tak to má vyřešeno. Ano,já jako autor nějakého díla bych též byl polichocen,že si ho někdo vybral k adaptaci,ale když to není dle mých představ,a vznikne vykleštěný zmetek,taky bych byl vysoce nas... V tomto stojím naprosto za panem Moorem.  Ken Kesey by za Přelet nad Kukaččím hnízdem Formana nejraději vykastroval a jaký! to je film. No. I když na předlohu to nemá,to je fakt. A na závěr pro tvou info.Alan Moore nepíše zrovna (až na vyjímky),jednoduché tj.superhrdinský hl.proud,comicsy. Jeho comicbooky jsou většinou komplexní,mnohovrstevnaté psychologické sondy a na takovou adaptaci má fakt málokdo. ´Altman be Praised!´

woodsman (hodnocení, recenze)

PKD

to nechapem preco az take tvrde slova podla mna to je paradne a osobne by som bol podsteny keby nieco sfilmovali co napisem ale kopu reziserov a spisovatelov to roby neviem preco zvedavost je silnejsia

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

woodsman

Watchmen neviděl určitě,neb prý prohlásil, cituji- ´že se na ten zkurvenej film v životě nepodívá´. A já tomu věřím. I když v tomto př.by mohl být spokojen. Asi v jediném případě. Ale Vendetu asi naopak viděl,protože jsem někde četl,jeho vyjádření k tomu filmu. Tak nevím. Ale to je v podstatě jedno. Mě se to líbí,a to je hl.:)

na příspěvěk reagoval woodsman

woodsman

Tak to já bych si to nedovolil. On je gigant ve scénářích. Něco jako Dickens v literatuře. Ale určitě bych to zkusil. Jen ne s tím co měl Millhouse.:))))

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)