Bývalý špión Bryan (Liam Neeson) povolí své sedmnáctileté dceři Kim (Maggie Grace) výlet do Paříže pouze pod podmínkou, že se mu bude pravidelně hlásit. Při jednom takovém telefonátu se ale stává svědkem jejího únosu. Nečeká na nic a vezme spravedlnost do vlastních rukou... (Magic Box)

excelent

Liam Neeson,Liam Neeson a ještě jednou Liam Neeson. Herec, který změnil obyčejný ruční granát na atomovou bombu. Tento výborný film by si neměl nechat ujít žádný fanoušek tohoto žánru, protože představuje vše, co člověk očekává. Navíc příběh, který tvoří únos dcery obchodníky s bílím masem není až tak daleko od reality, a když jsem si to u tohoto filmu uvědomil, tak i po zkončení jsem měl silné mrazení v těle. ()

michael2684

Páni to byl nářez. Skutečně jsem nečekal, že mě to tak dostane, ale Liam si jde za svým tak nekompromisně, že mu člověk prostě věří každé slovo. ()

karel63

Dost dobrý akční krimi thriler. Dokonce jsem shlédl dvakrát. Spád, akce a padouchy posílal do kopru, tak je to spravné. ()

medvidek

Ač mně normálně něco takového nevadí, tak tentokrát mně vadil Happyend a to, jak Neesonovi všechno hladce prochází. ()

Kolaj

Famózní film. Začátek trapný a nucený, po příletu děvčat do Paříže 100%. + Zajímavá tématika. Sic nevěrohodné a pomíjivé. ()

rogerr

Svižná podívaná, při které se místy tají dech. Je tu akce, zápletka, rozuzlení a i přesto, že se v přestřelce aut zdá Liam Neeson téměř nesmrtelný, tak u mě za pět hvězd. ()

P@\/EL

Vynikající akční thriller, který šlape pěkně v tempu od začátku do konce. U filmu jsem byl jednak hodně napjatý a zároveň jsem měl velkou radost z toho, jak spravedlnost vítězí a zlo dostává pořádně na prdel. Takové filmy prostě můžu a dokážu jim odpustit občasnou neautentičnost. To vše podpořené skvělými akčními scénami děla z filmu výbornou podívanou. ()

Celnej_Litis

Zase jednou zajímavá sólo akce, další film o hrdinovy, který jde proti proudu. Jedná se sice o ohrané téma, ale je velice dobře podané, takže nemáte v průběhu filmu nutkání odcházet. Film mě po celou dobu dokázal udržet v křesle. Jen Neeson by mohl svou roli více prožívat, působí trochu jako francouzský terminátor. Ale i navzdory tomu se podle mého jedná o kvalitní film, který stojí za zhlédnutí. ()

Renulka7

Jeden z mých nejhezčích filmů. Od toho jsem neodtrhla oči ani na minutu. Hlavní hrdina si jde pro svou dceru a nezastaví se před ničim. Akční, žádné přehnané scény jak to u nějakých filmů bývá. Super. ()

pajuscherry

Nádhernej film ze života. Moc se mi líbil je opravdu poučný hlavně pro ženy, které cestují tak jako ve filmu sami. Všem doporučuji:) tento film opravdu stojí za shlédnutí. ()

nydahl

S timhle filmeckem jsem se nejak nebyl schopnej ztotoznit. Cekal bych ze tahle zapletka se objevi u snimku nekde tak z roku 1987 a sceny jak se zhrzelej ale akceschopnej tatka dostava ze zaveseni v poutech na trubkach po slovech padoucha "zabijte ho potichu" jsou vazne k smichu. Neeson neni muj oblibenej herec ale tady asi odvedl poctivou praci - ale nic vic.Davam 2 hvezdy a je to kousek od braku hlavne diky scenari. ()

jdosek

Jeden z nejchytlavějších scénářu od Luc Bessona (což jste se z ČSFD ještě nedávno nedozvěděli, naštěstí po asi milionu let to bylo napraveno). ()

ohinek

Tak to byl nářez. ve filmech se nestává často, že když někomu někdo míří na pod výhružkou na hlavu, tak ho nakonec opravdu zabije, vzpomínám si na to tak max. ze seriálu ztraceni. v prvních deseti minutách autoři prezentovali vše nutné okolo, a pak jsem se až do konce filmu vezl na vynikající rambo styl akci, s pouze několika přestávkami pro změnu vyplněnými geniálními vyšetřovacími fintami. pokud jsem počítal dobře tak Neeson během svého výletu do paříže odpravil něco okolo pětatřiceti lidí. Slušný výkon za pět hvězd. ()

Severus007

Strhující, do křesla upoutávající podívaná, navzdory nudnému začátku. Nic objevného a nečekaného, ale u filmů tohoto ražení to ani neočekávám. ()

Mr.Hackels

Tak tohle se rychle katapultovalo mezi moje akční topky. Svižná jízda ulicemi Paříže. Nenudil jsem se ani vteřinu. Zatím shlédnuto 4x a pokaždé to baví. Liam je přesvědčivý dokonale a Albánci i přesto nemají tušení s kým si začli. Jsem zvědav na dvojku. Ikdyž je mi jasné, že šance na její její úspěch je mizivá. ()

Akční klasiky míří do televize

22.09.2015

96 televizních hodin

96 televizních hodin

21.09.2015

Liam Neeson trénoval Obi-Wana Kenobiho i Batmana, akční superhvězda se z něj ale stala až v roce 2008. Vděčí za to Bryanu Millsovi, vynalézavému tatínkovi z thrilleru 96 hodin, jehož "velice zvláštní… (více)

Jackie Chan se vrací do akce

Jackie Chan se vrací do akce

16.07.2015

Akčňák 96 hodin vrátil před sedmi lety do módy thrillery o pomstě se staršími protagonisty. Od té doby jsme jich dostali nespočet a teď se na nás chystá další - The Foreigner. V čem bude "Cizinec"… (více)