Režie:
Stanislav StrnadKamera:
Jan NovákHudba:
Miloš VacekHrají:
Josef Bláha, Jiří Štěpnička, Petr Svoboda, Karel Vochoč, Dagmar Havlová, Míla Myslíková, Antonie Hegerlíková, Sylva Sequensová, Antonín Hardt (více)Obsahy(1)
Automobilová přeprava lokomotivy je náročná, neboť náklad je to objemný. Tříčlenná posádka tahače proto zažije na dlouhé cestě po Čechách mnohé nesnáze... (oficiální text distributora)
Hrají
Josef Bláha
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Jiří Štěpnička
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Rok na vsi (1995) (divadelní záznam)
Petr Svoboda
Československo
Nejlepší filmy:
Princ a Večernice (1978)
Studentská balada (1986) (TV film)
Trhák (1980)
Karel Vochoč
Československo
Nejlepší filmy:
Všichni dobří rodáci (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV film)
Kamenný řád (1975) (seriál)
Dagmar Havlová
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Míla Myslíková
Československo
Nejlepší filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Vesničko má středisková (1985)
Antonie Hegerlíková
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Dnes naposled (1958)
Sylva Sequensová
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Kukačka v temném lese (1984)
Dívka s mušlí (1980)
Antonín Hardt
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Ferdinand Krůta
Československo
Nejlepší filmy:
Lucerna (1967) (TV film)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Vladimír Krška
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Jiří Vala
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Jan Kraus
Československo
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Happy End (1967)
Ukradená vzducholoď (1966)
Jan Faltýnek
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
René Gabzdyl
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Tři veteráni (1983)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Jan Kuželka
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Jaroslav Moučka
Československo
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Čarodějův učeň (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Miroslav Homola
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Baron Prášil (1961)
Nataša Gollová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Spalovač mrtvol (1968)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Valentina Thielová
Československo
Nejlepší filmy:
Tichá bolest (1990)
Boxer a smrť (1962)
Sněženky a machři (1982)