Streeper

Nejdřív jsem si myslela, že to na 5* nemá. První polovina filmu je trochu seznamovací a utahaná, ale ta druhá polovina předčí i tu první polovinu. Bojové scény v kleci jsou naprosto úžasné, bylo to strhující, dojemné, šokující, několikrát za film jsem měla husí kůži, za tenhle film jsem brečela tolikrát jako už dlouho ne, hlavně při bojové scéně, kdy bratři šli proti sobě. Skvělý film, který vás nadchne a chytí za srdce. ()

campix

Totální pecka !! Která mě naprosto dostala po všech stránkách. A nejlepší na tom je, že jsem to absolutně nečekal, před pár dny se tu film objevil aniž by prošel českou kinodistribucí a je to naprostý nářez. Nevěřím, že bude moc lepších filmů v tomto roce, jestli vůbec nějaký lepší bude. Totéž si myslím i v rámci žánru sportovních dramat. Warrior strčil nekompromisně do kapsy všechny hvězdné filmy kategorie v předešlých letech ( jako Wrestler nebo Fighter). Herecky naprosto vynikající. Tom Hardy je neskutečná herecká kometa (stejně jako Michael Fassbender) a má obrovské charizma. Joel Edgerton je na druhou strašně sympatický člověk a obě jejich filmové postavy mají za sebou silný a odlišný příběh a nevíte komu z nich fandit a i když víte jak to zhruba skončí (díky absenci většího zvratu) je to neskutečná zábava a jedinečná podívaná. To co Warriora odlišuje od jiných místy nudných dramat, je že v každém okamžiku, kdy filmu dochází dech, tak ho opět nabere a nenechá vás ani chvilku odpočinout. O Gavinu Oconnorovi ještě určitě uslyšíme a o Nicku Noltem na Oscarech taktéž. Jedinečná filmová kometa !!!!!!! ()

Kwaichi

Kvalitný film z prostredia bojového ringu. Podstatne lepšie ako minuloročný fighter, ale nevyvolalo to vo mne až také silné emócie ako Milion Dolar Baby. ()

wohna

Celý film je od začátku perfektní. Režisérsky skvěle zvládnuto, dějově ještě lépe. Tom Hardy dokazuje, že je příslibem do budoucna. Klobouk dolů. ()

Amroth666

No tak po delší době jsem si zpravil chuť a to né bramborovým salátem či jakýmkoliv vánočním žrádlem, ale filmem Warrior. No herec Tom Hardy má za tenhle film u mě oskara! Neuvěřitelnej výkon. Joel Edgerton jakožto bratr také hrál perfektně. Příběh na své poměry a na svůj děj asi nejnapínavější, víc se z toho vymáčknout asi nedá. Také dobrá hudba a skvělá kamera s perfektními střihy. Film splnil přesně má očekávání z traileru a já mu za to děkuju. Vyhoupl se na úroveň Wrestlera a Fightera. Jednu hvězdičku odebírám filmu ale za to, že mi to přišlo jako film Pouta války(také vztah mezi bratry), kde Pota války byl lepší. ____ OST 5/5 ____ ()

cubajz

skvělé! Ač tuctový příběh, tak bezvadně podaný hereckou elitou (scéna opilého Nicka Nolteho je masakrální) a opatřený pěknými souboji, že nejde dát jinak než za 5*. ()

zette

Natoceno velmi dobre, herecke vykony vyborne (Tom Hardy exceloval), nektere sceny z klece taky nebyly spatne. Dejove ale film nestoji za nic, dluho dopredu clovek vi, kdo bude ve finalove ctyrce a s kym se kdo utka a jak cely turnaj dopadne. Jinak tema o dvou bratrech a jejich osudy, kdy se oba ryze nahodne dostanou do 16-ti clenne nominace tech nejlepsich me nechal chladnym. Brendan s tim svym stylem by asi daleko nedosel. K tomu jeste rodina, ktera spolu nemluvi, uprchlik z valky v Iraku a hromada dalsich sracek, ktere i presto budou utocit na Oscary... Ale co, nenudil jsem se a cas mi utekl, budu tedy v hodnoceni korektni... ()

bukowski83

Z Warriora si odnáším vážně silný zážitek, při závěrečné scéně, kde byla úžasně zvolená hudba, jsem s pusou dokořán prožíval návaly emocí, jaké nepamatuji. Tom Hardy to zahrál naprosto bezchybně a opět mě přesvědčil, že patří k nynější herecké špičce. Ač sám vůbec nemám rád MMA a další bojové sporty, byl jsem mile překvapen, jak jsou scény v ringu natočený a vůbec mně to násilí nevadilo. 90% ()

Joges

Uff, Warrior je vážně dobrý. I když bojová umění či zápasnictví nijak neprožívám, byl jsem filmem nadšen. Warrior je především výborný svým scénářem!, obsazením, hudbou. Vztahy otce a obou synů jsou pak bravurními, dokonalými scénami i silným diváckým zážitkem. ()

TomikZlesa

Bohužel, nebo bohudík je celej film podle šablony, ale fungující. Po několika minutách a lehce nastíněným obrazem kdo je kdo musí bejt všem jasný jak se tohle bude vyvíjet a jak to dopadne. Sem rád že film skončil v pravou chvíli a byl sem ušetřenej romantickejch objímaček. Isaac Florentine jako režisér asi díru do světa neudělá, ale pořád je u mě number one ve filmu kde je v hlavní roli aréna. Ač nerad pužívám cizí výrazy, tak tohle je prostě megahype. Ničím zvláštní film na kterej si za pár dni asi nevzpomenu, ale na slabší kusy jako já to prostě zafungovalo...I přes postupně čím dál vic znechucující výraz Toma Hardyho musím dát ***** KO ! ()

Warmin

Páni!!! Sice jsem věděl že jde o dobrý film , ale že bude až takhle dobrý , to mě fakt překvapilo.Ihned od začátku jsem si oba hlavní hrdiny oblíbil , i když se musím přiznat že Tommy byl můj favorit ;) . Důležité na tomto filmu však je , že nejde pouze o bitky v kleci ,ale o celkem zajímavý životní příběh dvou bratrů, kteří si prošli a stále procházejí těžkými situacemi. No a abych se příliš nerozepisoval a nevyzrazoval příběh ,napíšu jen to ,že film Warrior doporučuji všem fanouškům kvalitních filmů. ()

bourec

Musim přiznat,že i přes určitý kopance ve filmu ,sem se fakt nenudil.Zaprvé ty bitky.Ruskej borec mydlí s frajerama vo zem jak s pytlama bramborem,ale učitel to všechno přečká a rusa donutí vzdát se po lámání malíčku.Tom Hardy je další kapitola ,dost slabej výkon,a navíc mě sral svejma drsňáckejma ksichtama.Takže film vodsejpá,ale je v něm i dost blbostí.Vod Gavina bych čekal víc.60%. ()

Azrael515

Ako učiteľ fyziky skrz MMA cestu k bratovi našiel. Well, that's definetly new. Znesiteľnejšie než mnoho iných športových drám (not a fan), no podobne skratkovité. Posolstvo filmu: všetky pokryvené rodinné vzťahy dokáže vyriešiť alkohol alebo 3(4?) kolá v MMA klietke. Ďalší hype, ohľadom hodnotenia, no pekné to bolo. A aspoň, chválabohu, to nebol ZASE box. :D ()

C0r0ner

Že filmy o lidech, co si rozbíjejí navzájem tlamy zrovna nemusím, ale Warrior je teda kurevská výjimka. Tak perfektně napsaný a zahraný film se vidí jednou za dlouhý čas. A navíc nepůsobí ani trochu vykonstruovaně a je stoprocentně uvěřitelný. Závěr je sice poměrně předvídatelný, ale celkový zážitek se blíží dokonalosti. 95% ()

Cheeter

Sportovní filmy nevyhledávám, většinou si mě najdou sami. A když si mě takhle najdou, tak stojí za to, většinou si je dokážu užít od začátku do konce. A ani tady to nebylo výjimkou. Ačkoliv film není nějak zázračný na myšlenku, tak dokáže pobavit. Dokážu si představit, že tenhle příběh napíše sám život, ale jaká je pravděpodobnost. Řekl bych že hodně malá, proto tyhle příběhy taky píše Hollywood. Navíc se člověk u nich může dobře odreagovat. Cítím se lehce nabitý a že bych mohl začít pracovat. Jen kdyby už nebyl večer. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot