Prokletý ostrov

• USA Shutter Island (více)

Diskuze

Braveheart (hodnocení, recenze)

Tak to je teda pěkná kravina. To že se někomu Shutter Island nelíbil, tak to zdaleka nemusí znamenat že to nepochopil, ale prostě mu to třeba nesedlo.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Kulmon : Musím stebou souhlasit : ) . Shutter Island je unikátní dílo a jestli se vám to zdálo jen dobré nebo průměrné tak to vypovídá o tom ,že to tady někdo nepochopil . Ano film je náročnější na pochopení ,ale jinak je film uplně jasnej aj ten konec .

Uživatel Kulmon smazal svůj příspěvek.

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

Mr.Apache:A vieš, že máš pravdu? Keby to režíroval niekto iný, skutočne by to nemalo také vysoké hodnotenie, ale to len kvôli tomu, že nikto by to asi nezrežíroval lepšie. P.S.:Neviem si predstaviť nikoho normálneho, kto by zvyšoval hodnotenie len kvôli menu režiséra (herca, atď.)...

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Docela dobrý film, ale šíleně nadhodnocený. Kdyby úplně to samé natočil nějaký neznámý režisér, mělo by to přibližně stejné hodnocení jako většina kvalitních filmů neznámých režisérů. Nejspíš by to ani nebylo v červeném. Já jsem se na to díval, aniž bych věděl, kdo to natočil. Doporučili mi to známí (kteří myslím nepochopili ten konec - podle nich byl otevřený). Jméno režiséra jsem zjistil až když jsem to hodnotil na csfd a přiznám se, že když jsem viděl to jméno a vysoký průměr, měl jsem docela chuť jednu hvězdičku ubrat. :-) Víte, jako taková pomsta za všechny ty dobré filmy málo známých režisérů, kterým stádo dává málo jenom proto, že tam nemusí být in. A nebo naopak musí dát málo, aby bylo in.

Anatar

Anatar (hodnocení, recenze)

skvěle natočeno, Leonardo bezchybný - jen ta zápletka...To už tady bylo několikrát. Nicméně 85 % rozhodně !

IviDvo

IviDvo (hodnocení, recenze)

Jsem koukala na trailer inception....a vypadá to hodně dobře...už se těšim:-)

Sartorius

Sartorius (hodnocení, recenze)

Mě zase uchvacuje, že to vůbec někdo nepochopil, vždyť je to v tom filmu jasně všechno ukázáno...Btw. může být DiCaprio nominovaný na Oscara hned 2x v jednom roce? :-D Jendou za Shutter Island a podruhé za Inception?

IviDvo

IviDvo (hodnocení, recenze)

Tahle diskuze mě vážně baví- jeden člověk tu vysvětlí konce- jak to teda vlastně je, a rázem další člověk sem napíše, že to vůbec nepochopil, a přijde ještě s jinou teorií....Jedinej Tony.cs- tady ten konec dokázal vysvětlit naprosto skvěle- tak že prostě to musí pochopit uplně každej. Potom vážně nechápu jak někdo může srovnávat titanic s tímto filmem-když je to uplně jinej žánr....:-D:-D Jinak tenhle film opravdu neměl chybu...a Dicaprio samozřejmě válel!!!!

Braveheart (hodnocení, recenze)

Protože lobotomie z něj udělá chodící zombie. Já bych takhle rozhodně skončit nechtěl. A těžko se mohl zabít po smrti ženy, když mu z toho přeskočilo a on začal realitu vnímat překrouceně.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Proč? Pak už mu to bude stejně jedno. A kdyby měl sílu se zabít sám, patrně by to udělal už po smrti své ženy.

Braveheart (hodnocení, recenze)

Lobotomie bylo teda to nejhorší co si mohl vybrat, to už měl raději spáchat sebevraždu.

PROROK14

PROROK14 (hodnocení, recenze)

Je dosť zábavné sledovať príspevky ľudí, ktorí nepochopili ten film. Ostáva mi zamyslieť sa nad IQ tých ľudí, ktorí nepochopili už veľa krát spomínanú poslednú vetu, ktorú povie DiCaprio. Myslím, že je to podané tak, aby každý, kto má zdravý rozum pochopil, o čo tam vlastne išlo. A tí, ktorí to nechápu asi nie sú zrelí na takýto film. Tým odporúčam pozrieť si niečo ako Crank 2, kde netreba až tak veľmi rozmýšľať.

RajmikCZ

RajmikCZ (hodnocení, recenze)

Dost dobrej film. Přesně jak už zde bylo psáno. Scorsese v poslední době předvádí naprostou genialitu. Jeho tvorba je čím dál tím lepší. Nedokážu si představit na roli detektiva nikoho jiného než Leonarda DiCapria. Celkový dojem z filmu dost dobrý. Líbilo

Braveheart (hodnocení, recenze)

¨Vysoce exkluzivní záležitost. Viděl sem sice už dost podobných filmů, takže už od začátku mi bylo jasné, že všechno není úplně takové jak se na první pohled zdá, ale stejně sem si to pořádně užil. BTW trošku mi to připomínalo Angel Heart, tedy téma je sice jiné, ale pořád mi to lezlo na mysl, oboje má podobnou atmosféru.

Hoonza

Hoonza (hodnocení, recenze)

Pro někoho to holt může být bolestivý zážitek, když musí u filmu i zapojit mozek. Nejdřív byl film podle tebe "dobrý" a teď, když jsi zjistil, že jsi ho vůbec nepochopil už je "nic moc" :))) Srovnání s Titanicem je fakt něco

Tony.cs (hodnocení, recenze)

microfox: Takže se tu snažíš porovnávat psychologický thriller s romantickým dramatem. Tak to máš v hlavě dobrý špagety.

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

microfox:A čo (okrem hlavného predstaviteľa) má Titanic spoločné s Prekliatym ostrovom?

microfox

microfox (hodnocení, recenze)

taky si myslim ze nic moc kdyz to porovnam s Titanicem kterej byl luxusne zpracovanej a melo to o dost vetsi stavu nez tohle. Titanic ma hodnoceni 82% a tahle blbost ma 86%. Nechapu. Nerikam ze proklety ostrov je blbost ale to hodnoceni s tim titanicem trochu nesedi.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

SPOILER ...tady už asi zbytečné to psát :-) ...Silas má pravdu. Na konci si nemyslí, že ten doktor je jeho parťák. Hraje to. Tu lobomii považuje za vykoupení, za jistý druh smrti. Proto to na toho doktora hraje. Závěrečný proslov to vysvětluje: "Co je lepší? Umřít jako dobrý člověk (lobotomie, protože tvrdí, že je vyšetřovatel), nebo žít do konce života jako zrůda (kdyby přiznal, že vnímá realitu, musel by žít do smrti s tím, že zabil svou ženu po tom, co zabila jejich děti). On už věděl kdo je, ale nechtěl s tím prostě žít.

tommei

tommei (hodnocení, recenze)

microfox máš pravdu že by to šlo i trochu líp zakončit, ale v tom je právě to kouzlo, že nevíš přesně jak to dopadlo

microfox

microfox (hodnocení, recenze)

Mr.Sido: jj tak sem to vcelku pochopil jen sem to blbe spis formuloval... Hoonza: nevim proc sem tahas vekavecka. Bez si koukat na Ordinaci v ruzove zahrade a nerus

tommei

tommei (hodnocení, recenze)

nevím už jak to tam přesně bylo sry viděl sem to před 4 měsícema ale tka zhruba je to vysvětlený, zvlášť pro ty co si myslí něco jako microfox :D

Silas

Silas (hodnocení, recenze)

Mr. Sido: Ne, nemyslí si, že ošetřovatel je parták, tam to zase hrál on na ně...což se tady opakuje už po stý

DiCaprio krutým zabijákem

24.05.2013

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

16.04.2013

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013