Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů

(TV film)
  • USA Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit (více)
všechny plakáty

Ugarit bylo starověké město, nyní zaplavené písky Sýrie. Podle legend se v něm nachází pohádkový poklad, zvaný Nebeská Hvězda, který místní lidé ukryli před Egypťany. Archeolog a dobrodruh Jack Hunter se vydává hledat jej. Není však zdaleka sám, kdo po pokladu touží, a tak ho čekají perné chvíle! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Jansuper

No Teda lidi já sem na vás tak nasranej. To je opět snad nejpodnhodnocenější film na csfd. S čím ste zase nespokojený. Tuto recenzi píšu pro všechny 3 díly. Jako dit je to fakt docela povedený dobrodružný akčnak ty scény sou fakt dobrý ty souboje ten děj ty automobilový honičky no nemám slov já tuhle sérii prostě miluji a nepište furt lidi což mě taky sere že to kopíruje indiana Jonese, mezi tímhle a indianem Jonesem je pár rozdílu a navíc to můžete říct i o více filmech a za 3 já sem rád že je více takových dobrodružnych filmu jako je tento a indiana Jonese nebo i flynn Carsen ()

Ceberus

Heh, jsem na rozpacích... Není to úplný brak za čistou jednu hvězdu, tak bych tomu dal dvě. Jenže koukám, že prvnímu Indianu Jonesovi jsem taky dal dvě, ale Hunter teda určitě srovnatelný není. :-D Je to samozřejmě čirá vykrádačka zmíněného slavnějšího archeologa (hledání pokladu, pasti, škorpióni, klobouk...), akorát bez příslušného rozpočtu, což je vidět na výpravě a zejména na vizuálních efektech, takže to vypadá možná ještě hůř něž nějaký díl seriálu o mladém Jonesovi. Jediné, v čem může mít Hunter navrch, je představitel Ivan Sergei, který vypadá jako mnohem typičtější model než onehdá Harrison Ford. Pánové naopak jistě ocení Joanne Kelly. A záporák Riefenstein odvedl taky poctivou práci v rámci toho, co mu scénář dovolil. ()

Olík

Musíme si uvědomit, že Terry Cunningham není Steven Spielberg, Ivan Sergei není Harrison Ford a tudíž Jack Hunter není Indiana Jones, ale pouze jeho ušmudlaný televizní bratránek. Jestli se vydat za Ztraceným pokladem Ugaritů nebo dobýt ztracenou archu určitě není Sophiinou volbou, ale když se na Jacka Huntera podíváme jako na televizňák, tak nejde vyloženě o špatný dobrodružný film. ()

Quendi

Jak zabít dobrodružný film? Plácněte tam hloupu nánu, od které se bude moct hlavní hrdina nechat jakože urážet a kterou bude moct tu tam zachraňovat(za vydatného jekotu). A pokud máte možnost se této příšerně otravné postavy zbavit, což se pro druhý a třetí díl přímo nabízí, tak ji tam nechte. É voilá - zabitý film jak vyšitý:) ()

Campbell

Zkoukl jsem všechny tři díly za sebou a můžu říct jen wow. Docela mě udivuje že někdo natočí něco takovéhleho, levnost a televiznost je tu cítit všude což by moc nevadilo ale to že režisér se ani moc nesnažil(něbo mě to tak přijde) je do nebevolající. Celý 4 hodiny jsem si připadal jak na houpačce chvíli jsem se bavil(Ale opravdu jen chvíli) a pak se šíleně nudil. Celou sérii hodnotím jako lehce podprůměrnou, ale už do toho nikdy nepůjdu. BTW Sergei je docela machr. ()