Reklama

Reklama

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů

(TV film)
  • USA Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit (více)
všechny plakáty
Trailer

Ugarit bylo starověké město, nyní zaplavené písky Sýrie. Podle legend se v něm nachází pohádkový poklad, zvaný Nebeská Hvězda, který místní lidé ukryli před Egypťany. Archeolog a dobrodruh Jack Hunter se vydává hledat jej. Není však zdaleka sám, kdo po pokladu touží, a tak ho čekají perné chvíle! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Videa (1)

Trailer

Recenze (47)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Zkoukl jsem všechny tři díly za sebou a můžu říct jen wow. Docela mě udivuje že někdo natočí něco takovéhleho, levnost a televiznost je tu cítit všude což by moc nevadilo ale to že režisér se ani moc nesnažil(něbo mě to tak přijde) je do nebevolající. Celý 4 hodiny jsem si připadal jak na houpačce chvíli jsem se bavil(Ale opravdu jen chvíli) a pak se šíleně nudil. Celou sérii hodnotím jako lehce podprůměrnou, ale už do toho nikdy nepůjdu. BTW Sergei je docela machr. ()

Orlau32 

všechny recenze uživatele

Ano, někteří z vás tento film "strhali" do mrtě. Já bych se zase na to tak kriticky nedívala. Vždyť jde o zábavný film ! A to (kdo to z vás viděl) musíte uznat, že se to povedlo. A kopie Indiana Jones ? Ale prosím vás, kdo dneska nekopíruje !! Vždyť si promítněte akční filmy ! Jedna kravina "okopčená "za druhou, ale protože tam hraje třeba momentálně populární hvězda, tak je to vynikající. Vynikající ve filmu je pouze nové zpracování a nová myšlenka - viděli jste třeba BORSALINO ? Tam je zakončení tak překvapující, že vám to vezme dech. A nikoliv proto, že tam hraje Alain Delon ! I když samozřejmě přítomnost takové superhvězdy kvalitu filmu umocňuje. Představte si, kdyby místo celkem neznámého Ivana SERGEIE byl do této úlohy obsazen třeba Bruce Willis ! Též byste napsali, že je to kravina ? Nebo odpad ? Je to výborně natočený zábavný film. Těším se na pokračování. ()

Reklama

JackBurda 

všechny recenze uživatele

Ne, Indyho to nevykrádá. Jede si to vlastní cestou, ale to by to muselo víc hodnotících aspoň vidět. Akce je dost a je pěkně natočená, příběh je chytlavej a má pár bezva zvratů. Jack je sympaťák, Naďa je pěkná ženská, Litman je jeden z nejlepších záporáků, co jsem kdy viděl a Tariq je dobrej šašek do party. Výbornej film. ()

Renie42 

všechny recenze uživatele

Je to takové kýčovité, hrdina, padouch, lži, náhodou objeví poklad, zloduch se objeví taky, postava, o které si myslíte, že je kladná, podvede. Možná s větším rozpočtem by se vytvořil lépe koukatelný film. Ano, mělo to i akci, ale je to jakoby odkoukané z jiných podobných filmů. Jack Hunter je něco mezi Indiana Jones a Flynnem Carsenem. ()

Quendi 

všechny recenze uživatele

Jak zabít dobrodružný film? Plácněte tam hloupu nánu, od které se bude moct hlavní hrdina nechat jakože urážet a kterou bude moct tu tam zachraňovat(za vydatného jekotu). A pokud máte možnost se této příšerně otravné postavy zbavit, což se pro druhý a třetí díl přímo nabízí, tak ji tam nechte. É voilá - zabitý film jak vyšitý:) ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama