Námořní seržant Michael Nantz slouží v armádě už dvacet let. Při poslední akci v Iráku ale přišel o celou jednotku a povídá se, že to byla jeho vina. V důsledku toho se chystá odejít do výslužby. Ještě má ale dokončit výcvik poslední skupiny budoucích mariňáků, kterým se nemohlo přihodit nic horšího, než že budou bojovat s nepředvídatelným a vysoce nebezpečným nepřítelem z vesmíru. Získání profesních ostruh se změní v takřka sebevražednou misi. Vědci totiž zpozorují na oběžné dráze shluk blížících se meteoritů, z nichž se ale po jejich dopadu do oceánu stanou útočné vesmírné lodě. Z moře začnou vystupovat mimozemská monstra, která likvidují vše, co jim přijde do cesty. Během několika málo hodin se všechny důležité přímořské metropole promění v ruiny a Los Angeles se stává posledním místem možného vzdoru. (TV Nova)

luky31

Čakal som niečo iné od tohto filmu. Nie scenár , ktorý má myšlienku: Vstúpte do armády a porazíme mimozemšťanov aj 6 v celom meste. Roztrasená kamera že niekedy som ani nevedel na čo sa pozerám. Mimozemšťania boli fajn,taký realistický ale to film nezachráni. Ak by náhodou chceli točiť napr. Battle:Nejaké mesto, nech to dajú niekomu inému. ()

wrong3

Vše -jako vždy už napsal JASM.Já jen dodám,že v HD kvalitě je to pecka..A zvuk jedna báseń.Nic pro Ty,kteří hledají ve všem nějaké poselství, nebo čekají něco-co tu ještě nebylo-ne tady jde jen čistě o popcornovou zábavu,ale kvalitní-Nemohl jsem se obrazu nabažit!!!!Jen jednu hvězdu dolu za konec-jinak4*.... ()

DarkRufus

Plný heroismu, sebeobětování a patosu. Jediný co se mi líbilo byl design mimozemšťanů a nějaká ta přesřelka, jinak děsná nuda. 1* ()

Life

Je spousta filmů u kterých chce člověk tak nějak vypnout a jen se dívat a bavit se. Todle je jeden z nich. Je to akční, jsou tam "emzáci" a neni třeba zapojovat mozek ( zdravim Počátek). Podlě mě Světová invaze splnila svůj učel a zaslouží si svých 70%. Tady má 59%,, jasně 100 lidí - 100 chutí, ale tady si doopravdy myslim, že je tu až příliš "intelektuálů" kteří očekávali asi novýho "aliena" který vybuduje atmosféru a připravý záhady a já nevim co všechno. Ne ne a ne, nepřidám se k armádě oveček, který tu sázej 1 a 2 hvězdičky, přičemž Transformerum daj 5.. Objektivně to vydím na pěkný 3 hvězdy, na protest vůči podhodnocení filmu ale přidávám jednu navíc. ()

HonziKaja

Jak vypadá boj s emzáky přímo z první linie? Špatně. Hodně špatně. Ten film neví co chce být. Survival mód v začátku, akční podívaná uprostřed a na konci klasická hrdinská věc. Dalo se z toho vytřískat tolik. Škoda. ()

SKl247

Roboti, strely, výbuchy, prach a špina. Liebesman od začiatku až do konca plní presne to,čo som od tohoto filmu čakal a jeho jediným hriechom je, že sa pri ničom nezastavuje ani nič nerozvíja. Alebo je to práve to, vďaka čomu sa mu tento film tak podaril? Mnoho mladých autorov sa do akčného filmu silou mocou snaží vtlačiť romantiku, vyšší zmysel, či iné prvky A-čkových filmov, pričom výsledok je katastrofálna zlátanina v ktorej nič nefunguje tak ako má. Liebesman vsádza na drsnú a suchú akciu vďaka čomu Battle Los Angeles v kategórií B-čkových filmov dostal medzi elitu. ()

KubaTT1

Opravdu povedený sníměk, který sem ocenil zvláště pak kvůli tomu, že se režisér nedopustil závažných chyb na výstroji a výzbroji USMC. Děj je nepřetržitý a ačkoliv to někoho nemusí nadchnout nemyslím is, že by to bylo něco pod 3hvězdy... ()

Arassuil

Prvního emzáka museli sundat čtyři maníci a bylo potřeba ho dorazit granátem. Toho posledního si borec podal na půl zásobníku M9. Do I really have to say more? ()

Mr.Sock

Extrémne nudný a zĺhavý úvod objasňujúci ťažký a zložitý život emerických bojovníkov za slobodu ma takmer unudil k spánku a len tak tak, že som to nevypol. Do prvej poriadnejšiej akcie to bolo cca 15 minut ktoré mi však pripadali ako 2 hodiny. Potom nastupujä emzáci. Vcelku slušne no nie svetoborne a revolučne spracovaní. Obstojná akcia aj keď preplnená hroznými klišé a extrémne predvídavá. Suma sumárum - nie veľmi pútavá kopírka "Vojny svetov" a "Dňa nezávislosti" ()

Unrealik

V půlce jsem to vzdal. Parta vojáků, ke kterým jsem neměl žádný vztah, běhá, někdo z mlhy na ně střílí. Kamera roztřesená. ()

mirodevil odpad!

Tuhle sračku nemá ani smysl komentovat. Neherci zahráli hrozně, pan režizéééér si zřejmě šlehnul a když se rozpomenu na děj, na který se ani rozpomínat nechci, šel bych nejraději zvracet. ()

90125 odpad!

Asi by sa mi to páčilo, keby som mal 12. Ale ja už mám 13,5. Tiež som sa nenarodil v USA a tak neviem aký je to ohromný pocit byť hrdým američanom. Ona by to taká sranda nebola, keby sa takéto niečo naozaj stalo. Bohužial postavy a situácie z tohoto filmu vyvolavajú skôr úsmev zúfalstva a tupé patriotistické dialógy zlosť. Anyway by som scenáristu tohoto filmu zavrel medzi sliepky a dal mu zobať zrno. 20% ()

BaseDallas

Dalo sa to v pohode pozrieť, aj napriek neustálemu búchaniu sa vojakov do hrude a neodmysliteľných vlajok. V porovnaní s inými podobnými filmami, bol Battle Los Angeles pútavejší, efekty výborné, herci fajn, určite nadpriemerný počin a tak dávam 4 hviezdy. ()

Jady

Je to tocene trosku stylem Disctrict 9. Ale jsou tam i staticke zabery, nejenom z rucni kamery. Film rozhodne zabavi, neustale jsou nejake prekvapeni, vypjate situace a cele to odcejpa. Je to takova ukazka prubehu vojenske akce - ale pokud hledate pribeh - neni tu. Je to "jen" skutecne hodne dobre zpracovane zachyceni vojenske akce. 4 * si to nezaslouzi. ale min jak 3 * taky urcite ne :) Jo a pokud tam nekdo necitil silne momenty - at si zajde k psychologovi - ztraci lidsky cit. ()

8SCARFace8

Pokiaľ bola akcia, akcia a ešte ďalšia akcia v prvej polovici, super, spokojnosť lebo iné som neočakával, no potom začali hlavný hrdinovia viac otvárať ústa a rozprávali neuveriteľné hovadiny a akcie bolo už iba menej. Škoda. ()

Popo

Krásny orgazmový vizuál čo ale o scenári neplatí. Emzáci vychytaný, ale aby som si ich prezrel detailnejšie - musel som velakrát zahájiť pauzu. Príliš veľa dementných WTF momentov a tie dialógy... Napriek tomu dávam 3 hviezdy :) ()

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání