Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Genero

Vážení, je nás tu hodně, nehlučte a chvíli mě poslouchejte! Rozdělíme se na menší skupinky. Takže prosím všichni gayové do kabinky, vošousti prosím dozadu k žebřinám, mamánkové doprava na trampolínu, vás tady opravdu nepotřebujeme. Jestli tady máme nějaké hrany, zápasníky a karatisty, ano pane Li, vás se to taky týká, tak vy mě následujte! Ano ano, vyčpělé akční hvězdy pane Lundgrene taky, pojďte a přidejte se k nám, prosím. Takže jsme tu všichni, kolik nás je, raz, dva, tři, čtyři, pět, se mnou šest, no moc nás není. Jo a nějaká roštěnka, prosím, je tu nějaká roštěnka?! Nene, vy ne slečno Lohanová, myslím nějaká šukatelná roštěnka, výborně slečno Itié, tak třeba vy. Nene, pane Austine, s vaším ksichtem se přidejte do skupinky pana Robertse támhle u okna a přijďte všichni nenápadně za námi. Výborně, tak to máme krásně rozdělené, můžeme začít točit. Klapka prosím. ---- Postradatelní poprvé! ()

ProjectAlice

Celý svoj život, kedy som vyrastal na Willisovi, Stalloneovi a Schwarzeneggerovi som čakal na takúto hereckú zostavu. Teším sa, že som sa dočkal. Často rozmýšľam, či by to bolo tak skvelé aj keby tam nehrali také hviezdy. Ale asi áno. To že si vo filme veľmi nezahrá Arnold som čakal a aj ma to mrzí, ale že sa tam len mihne aj Bruce Willis, tak to som nečakal. Snáď bude mať viac miesta v druhom pokračovaní. Okrem Stathama a Willisa chválim zakomponovanie Lundgrena. Príbeh ma bavil, dočkal som sa super akčných scén, páčil sa mi predovšetkým Jason v lietadle za guľometom. Skvelý film, Stallone je perfektný režisér a napísal skvelý scenár. Nemôžem sa dočkať na druhé pokračovanie v ktorom si želám viac priestoru pre Arnieho a Brucea a teším sa na nové hviezdne posily. Snáď bude väčšina z nich na kladnej strane. 100% ()

Caszidy

No, možná jsem čekal i něco víc, na druhou stranu mi to, co jsem viděl stačilo a pobavilo mě. Celý ten All-Stars tým je sympatický a marně pátrám v paměti, jestli se nějaký podobný koncept už dřívě objevil(možná Dannyho parťáci a původní Dannyho jedenáctka se Sinatrou, nebo Sedm statečných?). Akce je podařená, někdy možná až příliš zběsilá. Jako "třídní kašpar" se osvědčuje Terry Crews a vlastně i všichni ostatní tak nějak hrají sami sebe. Paradoxně mě asi nejvíc pobavil vzhled diktátorova paláce, který mi dost připomínal sadámův palác z Žhavých výstřelů. Proto mám pro Slye jednu radu - do třetího dílu překecat i Charlieho Sheena:-) ()

Borrtex

Film byl velmi akční, velmi mě překvapilo, jak je schopna skupina složená z 6 lidí pobořit téměř celý ostrov, a ještě přitom zneškodnit mísní poměrně velkou armádu. Už od začátku mi bylo jasné, že to nebude žádný lehký nudný film. A taky se tak stalo. Film byl prolínán akcí, a scénami, kde se téměř nic nedělo, což byla možná škoda, byli buď na ostrově, kde to bylo plné akce, a nebo u sebe v garáži, kde si povídali. Nicméně i to mělo hodně do sebe, a film jako celek byl skvělý. Za mě 85%. ()

Tommassi3

"Dejte to tady mýmu příteli !! Ten si rád hraje v džungli.. Hele, co zajít na pivo ??" - "Tak za tisíc let !!" - "To je moc brzo !!" ;) ()

BigDeal

Ideálna chlapská zábava. Staré (i mladšie) legendy sa podpichujú (mnohými spomínaná a ospevovaná kostolná scéna), hláškujú, získavajú sympatie všetkých naokolo a behajú od jednej lahôdkovej akcie k druhej. Žiadna filozofia dobra a zla, žiadna realistickosť, len more nábojov, kilá svalov a tony rozflákaných zvyškov nepriateľov. Ten moderný kabát mi vôbec nevadil, teším sa na dvojku. ()

BoPo

Legenda si pozvala minulé a súčastné akčné hviezdy. Snaží sa Vám ponúknuť všetko, na čo ste sa tešili v dobách minulých. No na obed si tiež nedáte všetky svoje obľúbené jedlá. Toto testosterónové obžerstvo ma nenadchlo. Popravde som to ani nečakal. ()

Hwaelos

Co říct, no... Odcházel jsem z kina zklamanej jako malé děcko, co mu slíbili minitruck na ovládání a místo toho dostal angličák. Na tuhle akční podívanou jsem se těšil jako Karlík na čokoládu, a film skutečně splňoval to, co v traileru sliboval. Až na to, že nebyl akční. Akce tam byly jen malé ostrůvky a to ještě špatně sestříhané a bez choreografa soubojů. Jediný, komu to až tak nevadilo byl Jason "gravitaci neuznávám" Statham. Od Jeta Li bych ale očekával alespoň srovnatelné kousky. Nevím, jestli se Stallone snažil o realističnost, ale skoro to taky vypadalo. Pomineme-li, že takový postup je vzhledem k zápletce blbost na entou, vyhypovaný look soubojů a přestřelek by z Expendables udělal zapamatovatelný film. Každý totiž křičí nadšením, když si Statham sundává bombu z podvozku jeřábem nebo když seřeže pár týpků požární hadicí (mluvím o Kurýrovi, samozřejmě). Mizerné efekty ruské provinience byly už jen smutnou tečkou (proč má být ve filmu starejch klasiků krev a plameny digitální?). Nebýt kvalitních hlášek, scény v kostele a jediné dobré akce ve sklepení Garzova paláce, šel bych snad s hodnocením ještě níž. Jestli bude dvojka, doufám, že tohle Slyovi někdo přetlumočí. ()

Hismael

Klasická lineární akce, která nepřináší nic nového a celé je to unikátní asi jen v tom, že se podařilo získat do jednoho filmu tolik hereckých legend. ()

adamo_znk

Je to prostě přesně to, co od toho všichni čekali - Ultimátní řežba plná nadsázky, hlášek a akčního pekla. Srdce fanouška akčních filmů 80. let musí jednoznačně zaplesat, jelikož tohle je Slyův dárek právě pro nás. Jediný co mu musim vytknout, jsou slabý CGI efekty - cákance krve, výbuchy apod. - stejně jako v nejnovějšim Rambovi autoři rezignovali na poctivou trikařskou práci a všechno nahradili uměle vypadajícím digitálem. ()

Dale

Film plný skvelej old school akcie a nezabudnuteľná scéna, keď sú vedľa seba na plátne tri najväčšie akčné hviezdy 80s a 90s (škoda, že sa takto nestretli pred dvadsiatimi rokmi v plnej sile... ). To je ale asi z pozitívnych vecí všetko. No tá nostalgia mi nedovolí dať menej ako 4... ()

MoiJe

Ked som si prave nehovorila "jej, to je XY", hovorila som si len "ako to, ze sa sakra nudim?". Paradka je ta zbranicka Terry Crewsa. :) ()

Johny_fork

Jeden z nejlepších akčňáků vůbec, z každého záběru cítíte, že si SLY splnil dávný sen a natočil ultimátní kulervoucí řežbu, která v době digitálních efektů působí, jako by přišla z jiné doby. Věříte, že vás kulka rozpůlí, že Statham může jít nožem proti kulometům, že rána do ksichtu fakt bolí. Člověk odkojený Komandem, Rambem, Běžícím mužem a Demoliton manem má chuť si v kině stáhnout kalhoty a začít masturbovat (http://www.youtube.com/watch?v=WmH-nutDcG4&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=jvzrLudgRHk&feature=related ). ()

Terva

Příběh podle Davida Callahana a Sylvestra Staloneho, z hudbou Briana Tylera a kamerou Jeffreyho Kimballa. Ani jedno eso z filmu se nepodílelo na produkci. CITÁT - JENSEN GUNNER ( Dolph Lungren ) Varovný výstřel !!!.....moc nízko. DIALOG - LEE CHRISTMAS ( Jason Statham ) - Vem si ty dva, už nejsi tak rychlej. BARNEY ROSS ( Sylvestr Stallone ) - Uvidíme. CITÁT - TOOL ( Mickey Rourke ) - Nechci umřít pro ženskou, chci umřít vedle ženský !! Rozhovor Stalloneho a Schvarzeneggera je zakončen otázkou - Co má za problém ? Odpoveď zní - Chce bej prezident. A tak bych mohl pokračovat až do samého konce. Je tu spousta dialogů, spousta citátů, hodně akce, známé tváře, humor, napětí. Velká akční jízda. To prostě musíte vidět, já to viděl už třikrát a to zdaleka není konec. Kdysi jsem znal chlápka jménem Tool a pro mě to nebyl žádnej vůl. Byl dobrej z nožem, smůlu měl u žen, ale myslel si že mě porazí....člověka trochu zamrazí. Skvělej Tool nikdy nebude vůl. Ve filmu si zahrají i Antonio Rodrigo Nogueira a Antonio Rogerio Nogueira. Hudebně zde zazní třeba - Keep your hands to yourself od Georgia Satellites nebo Keep on chooglin od Creedence Clearwater Revival, Mississipi Queen od Mountain nebo Thin Lizzy a jejich The boys are back in town. DVD BONUS POSTRADATELNÍ Rozhovory - ***** Ukázky z filmu - ***** Z natáčení - **** Fotogalerie - **** Z naší produkce - *** Trailery - *** Opravdu nadupaný bonusový dvbd. Obsahuje výběr vtipných a zajímavých dialogů. Nejvtipnější je asi ten z názvem Prcek - Stallone a Li v autě. Nejlepší z rozhovorů je ten s Stathamem. ()

Ouwen

Není to takový akční meganámrd, často mi to přišlo ukecaný, i když herci hláškovali. Nejvíc se mi líbil Stallone, Li a Statham, ale Lundgren mně až tak moc nepřesvědčil. Má to dobrý bitky, i když mi přijde, že jsou moc rychlý, viz; bitka na basketbalovým hřišti. Výbuchy, olovo, bitky, hlášky, střídání lokací, akční mega hvězdy, hudba, ale viděl jsem lepší akční filmy. Sly splnil svůj úkol, jsem zvědavý na dvojku, za mně 80% ()

JohnCZ

Oddychová blbinka na jednou zkouknutí, ovšem po té mediální masáži jsem čekal poněkud sofistikovanější akční nářez. Herecké obsazení mi přišlo nevyužité, odkazů na akční snímky 80. let vskutku málo. Akce je dost střihová a působila na mě tak nějak zmatečně a rozhodně ne tak, jako v pravém oldschoolovém snímku. Ale jak říkám, jako oddychovka to funguje velice dobře. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju