Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Gothard

Sylvester Stallone si užívá každou minutu filmu a jeho Barney Ross je tvrdší než nejtvrdší kámen, Dolph Lundgren dokazuje, že i kdyby účinkoval v dalších dvaceti filmech, hrát se prostě nenaučí, Arnold je podivuhodně kožený a vzpomínání M. Rourkeho na evropskou misi by mohlo aspirovat na nejdebilnější monolog desetiletí. Pokud bereme Postradatelné jako úmyslné ohlédnutí za érou akčních filmů osmdesátých let, dobrá, je to důvod být nostalgicky shovívavý, jinak je to spíše jen průměrný film s výrazně zajímavější a akčnější druhou polovinou. Odkazy na jiná (kultovní) díla příliš nepobaví, tak alespoň akční scény jsou vesměs natočeny profesionálně zručně a místy i docela zábavně. ()

Guran

Stačí spojit největší akční hrdiny a vznikne opravdu zábavná podívaná v čele se Stallonem i za kamerou. Nejvíce se mi líbily bojové scény zvlášť Stallone a ten wrestler. Opravdu film je dobře akčně natočený. ()

Berry0153

Nevím, jestli jsme koukali zrovna na nějakou divnou verzi, ale hudba byla tak příšerně nahlas, že kolikrát nešlo slyšet slova, takže to nejspíš naše české dabingové studium pěkně po*ralo. Jinak celkem hustě udělané, připadala jsem si jak v počítačové hře. Bohužel příběh nic moc a humor dobrý jen v pár scénách. 60% ()

lusa

By som neverila.. Ale keď som uvidela, pochopila som, že viera je dobrá vec :))) Plno narážok, plno akcie. Ešte nepatria do dôchodku, ešte nie! 4* ()

JackBurda

O filmu, jsem se dověděl, až po tom, co vyšla dvojka. Tudíž jsem neměl očekávání, no a vyšlo to skvěle. Tým postradatelnejch je hustej, záporáci ujdou, akce je boží a hlášky úderný. Já se sakra bavil. Navíc je tohle film, kterým jsem si oblíbil Jasona Stathama. ()

RigorMortis

Ako často býva zvykom pri tri- a "viaclógiách", prvé časti bývajú najlepšie. Ani tu to nebola výnimka. Ako píše KevSpa, je to ohliadnutie za akčňákmi 80. rokov - a vydarené. Mnohí herci už sú páni v rokoch a vidno to na nich, no trebárs taký Dolph Lundgren sa od Rockyho veľmi nezmenil - síce mu narástli vlasy, no stále toho veľa nenahovorí. Dej celkom schopný, akcie a výbuchov až - až. A Jasona Stathama mám ako herca čoraz radšej. ()

JosefTomas

Sly to na stará kolena dokázal. Obvolal všechny své známé z akčních filmů a ukecal je do tohohle skvostu. A i přes všechnu tu digitální krev splnil sen tolika lidem, mě nevyjímaje. ()

PATWIST

Super akčná filmová séria s najlepšími predstaviteľmi akčným filmov. Všetko čo si môže fanúšik akčných filmov priať, drsný herci, bitky, explózie. Ako bonus sú občasné vtípky: "Schudol si" "Co ja som schudol ty si pribral" alebo "Stretneme sa?" "O tisic rokov." "Priskoro" ()

PlayEasy

Tak tohle je úplná bomba!!! Sly nejen že spojil všechny akční hvězdy, ať už 80. let nebo současnosti! Navíc perfektně zvládl režií a originální a drsný scénář. Jaký muž by nechtěl vidět, jak to tam hvězdy akce kropí na ostrově plném vojáků?! My jsme to teda rozhodně chtěli vidět a rozhodně to stálo za to a těšíme se na pokračování! A cameo Bruce a Arnieho taky mega potěší :-)) 80% ()

MarvelLover

Je jedno jestli vám je 15 nebo 70, jména jako Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger nebo Bruce Willis mají fakt zvuk a narvat je všechny do jednoho filmu byl fakt vynikající nápad. Ikdyž příběh byl kapku ohraný, sem tam průměrný, tak díky téhle old týmovce se posouvá na vrchol. Rozhodně ho můžu doporučit. ()

ostravak30

A to zase jednou někdo v Hollywoodu dostal nápad narvat co nejvíc akčních hrdinů do jednoho filmu a tak nějak zavzpomínat na staré akční časy. A název Postradatelní má do jisté míry logiku, protože tihle filmoví hrdinové už ty nejlepší akčňáky mají za sebou. A tak se povedlo přivést celou řadu velkých herců a co se nepovedlo v prvním díle, povedlo se ve druhém. Děj není zrovna výplodem originality. Máme tu ostrůvek obývaný bláznivým mocichtivým generálem, který sužuje místní obyvatelstvo. A naši hrdinové to musí vyřešit. Ne, není to originální a vše je podřízeno akční jistotě. Výbuchy, rvačky, a doslova neuvěřitelné kaskadérské kousky hrdinů na prahu sedmdesátky. Mluvím o Stallonem, jehož některé kousky jsou spíše k pousmání. Stejně jako akční výdrž Doplha Lundgrena, který je už za šedesátkou. Samozřejmě v době natočení byly kapánek mladší, ale přesto. Na jedné straně zvláště výbuchy a doprovodné akční scény vypadají efektně, nad jejich reálností nelze moc přemýšlet. Stejně jako nelze zapojit hlavu do neuvěřitelných záležitostí režiséra. A pak tu máme Mickeyho Rourka, který se nám i rozpláče. Jako by trochu reflektoval svůj vlastní život. Fanoušci skutečné akční řežby bez logičtější hlavy a paty si přijdou na své, stejně jako fanoušci jednotlivých akčních legend. Otázkou je, jestli přesně tohle diváky na akčních filmech nejvíc bavilo. Nejspíš ano. Tímhle se vlastně stali legendami. Na druhé straně bych čekal propracovanější děj a přeci jen více reálnosti. Ovšem toho se nedočkáme a tuším, že Sylvester Stallone to měl od počátku ve svém záměru, neboť fanoušky tohoto žánru dobře zná. ()

liquuid

Neexistuje na světě parta větších drsňáku, o tom mě nikdo nezkoušejte vůbec přesvědčovat. Pod Stallonovou taktovkou to jede a je vidět na chlapech, že si natáčení užili, vychutnali si příležitost být drsňákem a někomu nakopat zadek a využít možnost si pořádně zastřílet. To se mi líbí, to můžu, to mám rád. Příběh fajn, efekty fajn, prostě fajn. ()

Hyperbolic

Stallone je v srdci pořád puberťák a přesně věděl, pro jaké publikum natáčí. Taky to, že to náležitě oceníme. Testosteron, hlášky a nepřestávající akce, a to nemluvím o všech akčních hrdinech v jednom filmu. Arnold cameo mě rozbilo. ()

kafis

Skvěle natočená, občas nepřehledná akce bez příběhu s hrdiny, mezi kterými to nejiskří tak, jak jsme se všichni těšili. Od momentu, kdy Sly zapne autopilota, film začal trochu nudit. Jinak Lundgren je boží, digitální krev už moc ne. ()

ShotgunED

Sly má už dlouho můj obdiv a tentokrát to opět dokázal. Nedokážu se ubránit a musím přirovnat tento film k americkým "musclecar". Jo jasně chyby najdete, interiér nic moc, lak taky oprýskaný, ale motor táhne jak stádo kobyl na steroidech a každá projíždka je prostě zábava hřející srdce, že ty chyby s radostí a úsměvem klidně přehlídnete. Takhle už jsem se dlouho nepobavil. Hlášky se předhánějí, která bude vtipnější, chlapy zase kterej bude drsnější, takže prostor mezi akcemi je vyplněn do mrtě, ta jedna Rourkeova srdceryvná historka mající navodit zamyšlení o záchraně duše mě ničím neurazila a akce má tolik síly jako 50cal. Všichni tu hrají přesně na co mají a sedí jim to. Lungren nebyl lepší od doby co byl mladíčkem a Roberts byl pro mě poprvé ten správný slizoun jak má být. Sly, Statham a Li to mají zvládnutý ze starých dob A to, že při každé bitce byl střih rychlejší něž bylo záhodno a kamera zbytečně blízko, aby si to člověk pořádně vychutnal, klidně přehlídnu neb pořád lepší Bourne či Bond - QoS. No a scéna z kostela bude mít milion shlédnutí, během dvaceti minut po té co vyjde na "youtube". Testosteronová zábavná jízda a jestli v tom hledáte více jste pouze hnidopiši a blázni. DODATEK: Po druhém shlédnutí to již ztratilo trochu svého vtipu a pocitu akce na každém rohu, ale to se holt občas stává u tohodle druhu snímku. ()

Muff

No, úplně mne to neuchvátilo. Jo, sentiment, jo, akční, ale s těma filozofujícíma kecama to chvílema faaakt přeháněl. No a uběhlo to, raz dva. Protože 4 dávám jen opravdu kvalitním kouskům, dnes je to za 3,5. Uvidíme na druhej pokuk. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju