Reklama

Reklama

Terminator Genisys

  • USA Terminator Genisys (více)
Trailer 1

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Pozri sa, aj v ospevovanom T2 je jedna velka logicka diera a nikto to nejak neriesi. V scene, ked Arnold znici Cyberdyne mali podla elementárnej logiky zmiznut obaja Terminatori, ale nestalo sa. Alebo mi chces povedat, ze Cameron bol taky vizionar, ze predpokladal, ze o 12 rokov niekto natoci T3, kde sa vysvetli, ze znicenim Cyberdynu sa vyvoj Terminatorov nezastavil ale iba sopmalil?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Demonic189

Přežijí jednak proto, že se dovedou něčeho přichytit a že je to motivované s ohledem na potřeby vyprávění a žánrových konvencí. A T-800 má v roce 2017 zcela novou ruku, protože mu mezitím "doroste" pokožka, což je tam zmíněno (a uvedeno jako důvod, že může stárnout).

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

SPOILER: Ako je možne, ze dvaja nepriputani ludia prežiju autobusove salto a nasledných XY kontrmelcov na moste? A k tomu maju iba par škrabancov na tvari? ....Ako je možne ze ma Arnold v roku 1984 poleptanu celu ruku od kyseliny a v roku 2017 ju ma už ako novú a bez problemov? dik

na příspěvěk reagoval Bluntman, Ouwen, Gladiator15, Martin741, jhr, Prometheus69

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

jhr

Tak ona není špatná,ale tam jde asi o to,že on původně nepočítal s dalším dílem.Pokud si viděl režisérskou verzi T2 tak ta je ukončená definitivně.

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Tomu rozumím,ale zase mi přijde logické,že Sarah by podle trojky bylo v jedničce 25-s tím jsem spokojen.Jediné co mi nesedí je ,že Furlong řekne ,že mu je 22 kdyby řekli ,že mu je 18-20 tak ok,ale takto...

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Ale ty nepřesnosti tvoří hlavně trojka, která evidentně bere v potaz věk Furlonga a ne Connora (a ignoruje i věk Sarah). Johnovi bylo 10 v T2 a to že ho hrál starší herec je v Americe běžné (tam snad nikdy nehrajou mladý lidi věkově odpovídající herci), protože podle zákona mladší herci nesmí točit tolik hodin denně co dospělí (a to se liší ještě podle státu).

na příspěvěk reagoval DEXTER099, jhr

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

DEXTER099

2029 - 1984 je 45. to že byla dvojka natočena v 92. neznamená že se tam děj odehrává, v jednom tom proslovu se o tom mluví, "Pokusili se mého syna zabít ještě než se narodil, když mu bylo 13 pokusili se o to znovu" (takhle nějak) soudný den měl být v 97. podle Genysis, to by vycházelo na 13 let

na příspěvěk reagoval DEXTER099

jericho001

jericho001 (hodnocení, recenze)

Kuwa a ja odesel behem titulku.no zajdu jeste jednou na to pokud to budou davat u nas jeste tak dva tydny.a jinak trzby 170 mega celosvetove za devet dni to neni vubec zle uvidime jak tim zahybaji v cine

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

tak Uznas, ze pan Ciernycernoch sa vypracoval z uplnej nuly na vrchol... a obdiv a respekt si uz z principu zasluzi... jo, ako Arnold Vyhasol a stale ho uznavam ako cloveka 

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jo, to aj ja .. od ludi sa separujem a v lesoch a na lukach je mi lepsie nez sediet kdesi v hospode s ludmi 

Pettte69

Pettte69 (hodnocení, recenze)

HellFireFery

SPOILER: Tak já když viděl před moc lety T2, tak jsem si vždycky přál, abych viděl Arnolda jako T-1000, a o tom třeba bude další film...

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

SPOILER: Jak jste pochopili tu potitulkovou scénu? Jako, že Skynet nebyl zničený? Zajímalo by mě, co tedy má být v dalším díle, protože mě to přišlo uzavřené až moc dobře.

na příspěvěk reagoval Pettte69, j.linhi

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Terminátor v kinech narazil

Terminátor v kinech narazil

03.11.2019

Den zúčtování je tady a Terminátorovi k vítězství tentokrát nepomůže ani Sarah Connor. A byť nemám nejmenší tušení, jestli ta věta ve skutečnosti dává smysl, protože tahle značka upřímně nikdy nebyla… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Reklama

Reklama