Reklama

Reklama

Šílený Max, pronásledovaný svou pohnutou minulostí, je přesvědčen, že jediný způsob jak přežít, je vydat se na osamělou pouť. Narazí však na skupinu prchající pustinou ve vyzbrojeném obrněném vozidle, v jejímž čele stojí elitní Imperator Furiosa. Citadelu, odkud prchají, tyranizuje Immortan Joe, kterému kdosi odcizil něco nenahraditelného. Rozzuřený vojenský vůdce svolá všechny své gangy a ve vysokooktanové silniční válce nemilosrdně pronásleduje prchající rebely. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

ale hovno, bylo to perfektní, nebyl čas se sním srát, byl větší, byl silnější a byl nasranej k nepříčetnosti, takže se ho Max musel rychle zbavit 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Já si právě na tyhle srandičky z Bonda nepotrpím. Upřímně? Pustil jsem si Kingsmana podruhý a měl jsem chuť snížit na 2* Vím určitě, že potřetí už to neuvidím. Ten humor tam na mě vůbec nefunguje a akce je jenom přehnaná a na efekt. Co je horší, že se mi začíná líbit Fast and Furious 7 :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Bude to asi tím, že většina těch současných hereckých tváří mi nic neříká. Já vím zůstal jsem zaseklej v 80 a 90 letech... Přizpůsobuju se těžko :-) Možná, že za pár let už nebudu mít na co chodit do kina. To je realita. Loňskej rok byl nadprůměrnej, letos je to zatím docela katastrofa mimo právě prověřených kousků z prověřenými herci. Na spočítání těch dobrých z vlny letošních vesměs katastrofálních blockbusterů mi stačí prst jedný ruky.

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jasne no... je to cele len o tejj akcii, ktora postupne zacne byt nudna a ked tam neni akcia, tak ti je to uplne volne lebo postavy nemaju pozadie...su ti ukradnute... nestotoznis sa...nezalezi ti na nich...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Musím si to ještě někdy zopáknout. Z kina už si moc nepamatuji. Utkvěla mi v hlavě bombastická akce na který bylo vidno, že si dali fakt záležet, ale ten zbytek mi byl tak nějak úplně ukradenej.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, vegetol.mp

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak ale Waco on za to nemoze... ja mam pocit, ze jeho postava bola napisana tak, ze to malo jeden odstavec. Celkovo ked si zoberes tento film, tak najviac asi hral Nathan Jones :))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

ROZDUSEK----- Hardy je skvělej herec. Lawless, TDKR a Warrior by bez něj byly těžko tak dobré. Ale je pravda, že zrovna v Maxovi nic zvláštního nepředvedl.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Dobře přesvědčili jste mě :-) Ne dělám si srandu. vyklízím pole. stejně by to nemělo cenu. Jste na mě v přesile. dejme tomu, že Hardy umí hrát. neříkám, že je kategoricky hroznej, ale je šíleně přeceňovanej. Kdyby měl jednou opravdu hrát Bonda jak se o tom spekuluje, tak mi definitivně jebne :-) Na Mela prostě nemá a nikdy mít nebude. Melovi sem v původní trilogii fandil a jeho osud mi nebyl ukradenej. naproti tomu Hardy mi byl úplně lhostejnej. Nic čím by si mě jeho postava získala na svou stranu.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Yoshitsune, konvicce

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

ywo666

presne :) , plus aj tie eyecandy prvky neboli nezaujímavé, ja napr som nemohol očká odtrhnúť od Zoe Kravitz, strašne pekná xD

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Toto nebolo o Hardym, tu bol v hlavnej úlohe režisér. A okrem toho Hardy je výborný herec. To vidí aj slepý. A osobne si myslím, že toto strčí všetky staré diely dokopy do kapsy. Tie už sú sčasti uznávané za historický prínos. Niečo ako keď miluješ svojho 40 rokov starého veteráno, ale nemôže sa rovnať s modernou generickou toyotou. Na starých je proste poznať. A práve u teba som myslel, že oceníš tie šialené vozidlá, postavy, ksichty a kostými. Akcia je super ale mňa bavilo sledovať celý ten svet, masky, kostými atď. Pre mňa správne psycho.

na příspěvěk reagoval Mukade, Lacike, Sabrewulf

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

na to je liek, musíš koldokola sledovať Mad Maxa až kým si Hardyho neobľúbiš plus môžeš pridať aj ostatné jeho filmy a čoskoro budeš vyliečený :)

Související novinky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

21.12.2023

Nová inkarnace nejslavnějšího monstra japonské kinematografie od studia Toho Company je nečekaným (skromným) blockbusterovým hitem letošního roku. Snímek Godzilla Minus One s odhadovaným rozpočtem… (více)

Marvel našel nového superhrdinu

Marvel našel nového superhrdinu

01.11.2022

Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman, Ambulance) se musel kvůli nabitému diáři vzdát role v prequelu Šíleného Maxe Furiosa, jeho oceňovaná hra Topdog/Underdog na Broadwayi ale brzy končí (nebo minimálně… (více)

Reklama

Reklama