Diskuze

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Mukade

Pravda, klesá to. Ale na druhou stranu se to už hodně dlouho drží na 85ti procentech. Možná měl Jindros nakonec pravdu, když prorokoval, že pod 80% to nepůjde. Na oběhnutí Uweho bych to ale určitě neviděl ani v horizontu mnoha let.

na příspěvěk reagoval Mukade, verbal

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Počkat nebyl to náhodou Bluntman, který tu tvrdil, že hra bude presequelem filmu a bude vysvětlovat, čím je max nasral???? Ohhhhh...hmmm tam čtu ale úplně něco jiného...: DDDD Takže si to vycucal z prstu chytráček, nebo spíše domýšlivý kokot.

na příspěvěk reagoval Mukade, stuntmanMIKE, Martin741

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Bluntman

Minule si mi neodpovedal, tak snad teraz hej. V com by to malo byt lepsie?

Ale asi nie som dostatocny yntelektual, aby som to pochopil.

(hodnocení, recenze)

zatím nejlepší film za poslední dobu..

Mukade (hodnocení, recenze)

ano anoooo, približujeme sa k ďalšej magickej hranici, 250. miesto v rebríčku a už sme obehli aj akúsi Laputu a Jáchyme, hoď ho do strojee (ok ok, ten film mám tiež rád :) .Už len čakám kedy obehneme prvý film Uwa Bohla xDD

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, Mr.Apache

SatchS

SatchS (hodnocení, recenze)

Mukade

Slovenským prekladateľom už zrejme došlo, že prekladať spôsobom - Medený Max: Chlpatá cesta nie je najlepšie riešenie.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

renegad

mno, do slovenčiny to preložili ako Mad Max: Zbesilá cesta, pozri tu hore :) Lepšie tak si myslím, má to tú rýmujúcu a vizuálnu harmóniu (v nepreloženej časti)

na příspěvěk reagoval SatchS

(hodnocení, recenze)

tak jsem to skuknul . První hodina je dokonalá.celkově se jedná o nečekaně monstrozni film.

renegad

renegad (hodnocení, recenze)

Zrejme kvôli tomu že značka Šileny Max je aj u nás pomerne známa a všetky predošlé diely majú tiež názov preložený do češtiny/slovenčiny. Tak aby to na prvý pohľad zapadalo do tohoto univerza. Aj keď je celkom pochopiteľné že pre mladšie ročníky už značka Mad Max toľko neznamená ako pre starých harcovníkov ktorý prvé diely žrali na nekvalitných VHS-kách.

Stačí sa pozrieť na začiatok diskusie aké reakcie film u niektorých členov ČSFD film vyvolal :D

na příspěvěk reagoval Mukade

(hodnocení, recenze)

Proč se ten film přeložil celý ? a napři jiné jako Star Wars se nepřekládá na Hvězdný Války ?

na příspěvěk reagoval renegad

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

hele já ti něco povím, ale musí to zůstat mezi námi, když za googlíš tak najdeš ledacos

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi