Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Jááááj ty myslíš nejaký starý Star trek. Pre mňa je Star trek, tie dva nové filmy a všetko ostatné je len nejaký nekonečný seriál pre nerdov, z ktorého si strašne veľa filmov robí srandu.

Lacike

asi tak... Star Trek... Star Wars... a podobne picoviny su uplne mimo mna... ale je aj sci-fi , ktore ma bavi.  Skor nemam rad kokotiny kde su vesmirne korabi, teleporty, svietiacce mece atd.

Lacike

to nie... ale su to spravidla najhodnotnejsie a najlepsie zahrane filmy... pretoze ako jedny z mala stale stavaju na hereckom talente...

Star-Trek - nepoznam...nikdy som nepozeral...a pozerat nebudem. Veskere sci-fi tohto formatu je mimo mna :)

stuntmanMIKE

Ale tento typ filmov neatakuje miliardove ani polmiliardove trzby.

Pokial sa nezacne orientovat na nieco cisto komercne, napriklad nejaka solovka v slipiarskom zanry postavena len na nom, tak bude tocit male filmy s malymi trzbami.

Videl si Star Trek film v ktorom hral? A aky mas cekovo vztah k Star Treku?

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

Gardy toci dobre filmy v ktorych podava famozne vykony, ale chyba mi u neho nejaky pre neho typicky zanrovy typ filmu, vdaka comu by som hned vedel, co od neho mam ocakavat. Jednoducho sam o sebe este nie je jasne definovana znacka akou je Cruise, Washington, alebo v dobe kamenej Arnie a Sly.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Hunger Games by ma ani nenapadli :)) ale zober si napriklad Godzilu... co tiez zavedena znacka, ktoru ludia poznaju tak ako Maxa... ta jebla pol miliardy. A zle som sa vyjadril... postapo filmov je malo...vela ich rozhodne neni a tie co za daco stoja vzdy zarobia... ale toto je este nieco ine. Toto postapo akcny namrd, ktory s dobrou reklamov ma sancu zvalcovat kina.

Hardy... Hardy je fenomenalny herec... lepsieho v dnesnej dobe nepoznam (to je moj nazor) a velmi mi pripomina Gibsona svojim hereckym rozsahom. Je sice pravda, ze este nemal sancu tahat nejaky velky film...toto bude viac menej prvy, ale je na neho kopec pozitivnych reakcii od publika ako aj od kritikov. Ludia si ho vsimli v inception...a tak isto v Dark Knight Rises... ja myslim, ze v nom je bohovsky potencial a charizmou urcite dokaze potiahnut aj takyto blockbuster.

na příspěvěk reagoval ywo666, Lacike

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike

Dúfam v poziotívne zisky, ale musím priznať, že ani tvoj odhad by ma vôbec neprekvapil. 90% pozitívnych tipov mi nevyšlo. Dnes môže byť prepadák už hocičo. A radšej budem ak to bude super film (pre nás) a nezarobí. Ako komerčná kompromisovka pre masy so ziskom.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

A docela bych i věřil, že to vydělá, protože v tu dobu budou v kině Avengers 2 a ty budou mít plný kina, takže Max bude jediná pořádná alternativa, na kterou půjde chodit (podobně když by Avatar - plný kina, tak se chodilo na Sherlocka a byl z toho hit). Nebo v to alespoň doufám, protože chci víc takhle špinavejch filmů.

stuntmanMIKE

Bodaj by si mal pravdu ty.

Ale, napis mi nejake postpo filmy, ktore su v kurze. A vynechaj romanticke sracky pre pubertiacky typu Hunger Games.

Hardy je charizmaticky herec. Mam ho tiez rad, aj ked obcas hra debilov. ;-). Ale komercny tahak v nom zatial nevidim.

Doteraz hral v uspesnych filmoch, ktore boli uspesne lebo to boli zname znacky, ale sam za seba ziadny megahit neutiahol.

na příspěvěk reagoval ywo666, stuntmanMIKE

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Tvůrci novýho Terminátora by tohle mě nakoukat povinně - takhle se dělá pokračování kultovní série a takhle si představuju pořádnej trailer.

na příspěvěk reagoval Mol

Lacike

Lacko asi si bol dlho prec a Hardy isiel mimo teba, ale ten chlapik je tahak...tak isto post-apo filmy su v kurze. A to ze to da pol mld sa stavim :) stavim sa s tebou o listky do kina na Hobbita 3 :)))

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Já bych řekl, že to bude v Americe alespoň na první víkend úspěšný. Otvírák tak za 40 mega apak to půjde dolů. Tipuju, že to v americe dá tak ke 100 milionům a ve světě třeba 200.

vegetol.mp

Nebol. Ale pozri sa kolko utrzil a ake sialene miliardove odhady tu nadhadzuje duo pozitivne naladenych oldschoolerov.

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi