Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Skins, Dexter, Hra o trůny, Misfits, Florence and the Machine...

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Je zajímavý, že se ti líbí stráášně moc stejných věcí, jako mně (prakticky všechny :D) a přesto s tebou obecně musím nesouhlasit :D

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Samozřejmě, že to zkouknu brzy, to byl jen takový vtip, přece jenom jsem se na to dívala dost pozdě v noci :))

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Myslím, že týden je dlouhá doba, tím týdnem myslím čas od doby, kdy jsem toto zkoukla v docela kvalitní kinoripu a českými titulky a stejně nedokázala udržet pozornost, neuvěřitelně jsem se nudila a nedokoukala jsem film celý (vím, že jsem skončila u bitvy (žádná bitva ale stejně skutečně nebyla), ale už předtím jsem si lehla do postele a jenom občas koukla na monitor notebooku, který byl umístěn na druhém konci místnosti a to už je vrchol a znamení, jak mě něco nudí. Ty dvě hvězdy, co tomu dávám jsou jedině za krásné prostředí a pak za Mackenzie Foy, ze které bude v budoucnosti hvězda, co doufám dostane úžasné filmové role a zapíše se do našeho vědomí i jinak než jako dcera dvou hlavních představitelů této ságy, která vlastně byla vždy předurčena vydělat hodně peněz, ale na konci být neuvěřitelně nudná :) 40%.

PS: nechápu, jak mi někdy mohla být Bella sympatická (což byla, alespoň v prvním dílu a některých momentech druhého dílu, sice říká, že měla se stát upírem, že to je její osud, ale jakmile byla upírem, ztratila jsem o její postavu naprosto zájem. Možná za pár let to někdy zkouknu a uvidím to jinak. Ale nyní je naštěstí všemu konec.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Nykki: To si děláš srandu ne? U Twilight je nejhorší dabing, který jsem kdy u filmu odposlouchal. Díky dabingu bych musel dát odpad každému dílu, ten je opravdu otřesný a k nevydržení..

hellstruck (hodnocení, recenze)

jhr: To jsem zjistila teprve včera, že k tomu nazpívali písničku. Já osobně mám raději "No light, no light" nebo "Shake it out". Ale pro každého to není.

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

hellstruck: Díky určitě se tam podívám.Jinak od Florence+The Machine zatím znám jen jejich písničku ke Sněhurce a lovci.

hellstruck (hodnocení, recenze)

jhr: Konkrétně asi ne, já poslouchám spíš metalcore,post-hardcore... Ale zkus purevolume.com, je tam toho dost, našla jsem tam snad většinu toho, co poslouchám. Každopádně jestli máš rád "alternativní" hudbu, tak zkus Florence+The Machine, ti hrají tak nějak všechno přes rock až po neofolk.

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

hellstruck: Když jsme tak u té hudby, doporučíš mi prosím nějakou dobrou folkovou nebo rockovou kapelu nebo interpreta? Stále se snažím něco objevit, ale většinou se mi od různých interpretů líbí tak jedna možná dvě písničky.

lestyna

lestyna (hodnocení, recenze)

Já jsem díky Twilight narazila na užasnou kapelu Blue Foundation.

Petaxis (hodnocení, recenze)

hellstruck: No to jako jo :) Ale... Jestli každej bude následovat jejich příkladu... :D

hellstruck (hodnocení, recenze)

Petaxis: To já vím moc dobře. Ale kvalitní hudba se najít dá, jen nesmíš poslouchat to co se hraje v rádiích :-D :)

Petaxis (hodnocení, recenze)

hellstruck: No a nejsou to jen Muse a Coldplay... Jen mě napadli jako první... Prostě... Je to na hovno, dneska se fakt těžko hledá pořádná hudba, samý sračky...

hellstruck (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: "No,Muse hrajou pěkné sr.. od doby, co dělají soundtrack k Twilightu" -To neznamená, že se zhoršili hned od chvíle, co začali dělat soundtrack ke Twilightu. Prostě během, nebo poté. Možná jsem se špatně vyjádřila. Nesvádím to na Twilight spíš tak jako na to, že "zkomerčněli" a tak se snaží dělat hudbu pro více lidí a jde to tak s nimi od desíti k pěti.

Petaxis: Souhlasím a to i co se Coldplay týče. Je to škoda..

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Petaxis: Poslední CD je příšerný, ale myslím, že se to vážně nedá házet na Twilight...

Petaxis (hodnocení, recenze)

hellstruck: Muse zbožňuju, hrozně moc. Žádný CD mi zatím vyloženě nevadilo až na to teď, to poslední. Málem jsem se poblila, když jsem to slyšela, hrozně moc mě zklamali, strašně jsem se na to nový cd těšila.... Hrozný zklamání pro mě.... Fakt jsem je šíleně žrala a prostě totálně nechápu, co se s nima stalo, co má ta nová deska jako znamenat... Nevím, jestli za to může Twilight, ale hrozně moc skvělej hudebních skupin šíleně zkomerčnělo a teď sou hrozný sračky, viz. třeba Coldplay... To byla taky úžasná skupina a teď zpívaj písničku s Rihannou? Tak kde to sme? Je to škoda no, jejich hudba (myslím Muse) byla geniální, ale to poslední cd se fakt nedá poslouchat.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Ale to nebylo během dělání soundtracku ke twilightu, ta písnička už byla udělaná, jen ji tam použili....ano, někdo musí dělat ďáblova advokáta :)

hellstruck (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Výraz elektronický sračky jsem pokud vím,nepoužila já. A na Twilight to nikdo nesvádí, jen jsem řekla, že během dělání soundtracku pro Twilight se zhoršili. Jestli je ještě něco horšího než uslintané fanynky, tak je to právě Maerlyn0 tvrdě bojující za svůj Twilight.. :-))

Havaj8: Pokračování?Proboha jen to ne..

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

psycholog83: Ani mi nemluv o tom songu. Nerikam ze sem na tom az tak spatne, ale chybet mi to bude.

Kezby Meyerova nebo scenaristi vymysleli jeste pokracovani. Porad by slo ukazat co Renesme s Jacobem a klidne by se to mohlo schylit k nejaky bitve s Volturiovejma...ale to sou spekulace, ktery se resej asi vsude...

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

hellstruck: Až na to, že zhoršení nepřišlo kvůli Twilightu, který bylo asi tak čtyři roky předtím, než začali vydávat elektronický sračky. Takže to na to nesváděj.

hellstruck (hodnocení, recenze)

sallyann: No právě, můj názor budou asi spíše sdílet ti,co poslouchali Muse předtím ;) Jinak co se týče GD, slýchávám je jen občas a jejich hudba mi připadá pořád stejná. Drží se toho samého stylu..

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

hellstruck: Já naopak díky sáze Muse poslouchám. A zase jsem četla, že Green Day jdou čím dál tím víc do kopru.