Evidence

všechny plakáty

Štyria najlepší priatelia vyrazia na výlet spojený s kempovaním. Ryan túto cestu chystá už dlhšie, pretoťe chce nakrútiť dokument o kamarátovi Brettovi.Pri prechádzke lesom si táborníci čoskoro uvedomia, že tu nie sú sami. Ich cestu skríži tajomná postava, ktorá ich začne loviť. (Slavigrom)

bezprezdivky

V první půli stokrát viděné "amatérské" záběry rozstřesenou kamerou, kde hlavním problémem tvůrců je vždy vysvětlit, proč ten debil má kameru pořád zapnutou i když každý normální jedinec by jí dávno vypnul nebo zahodil. Ve druhé půli se film přepne do modu PC vyvražďovačky v šíleným tempu. Žádný vysvětlení, zauzlení či snad dokonce příběh nečekejte. ()

kalysta

Ať jsem se snažil sebevíc, nenašel jsem žádné logické vysvětlení, a tím myslím logiku v rámci žánru, toho, co se vlastně stalo, opičí monstra, bezdomovec, léčebna, virus, zombie atd. Ne, že by to byl úplně špatný horror, ale evidentně si z nás někdo vystřelil. ()

Dacsus odpad!

Des a hrôza, žiaľ nie v tom zmysle ako to mali tvorcovia zrejme v pláne. Do prdele, keď niekto mrdne do filmu hodinu (resp. asi 30 minút, ale pocitovo hodinu) pobehovania štvorice nesympatyckých dementov po lese, je naozaj na pováženie ak predpokladá že bude zábavné nechať dookola protagonistov bláboliť absolútne nepodstatné a nezaujímavé šteky - tiež je na pováženie, ak tento čas nevyužije na zblíženie diváka s charaktermi, ale na jeho pravý opak. To je potom človeku naozaj fuk, či, ako, a kedy títo zarevú. Druhú polovicu filmu ani nemá zmysel akokoľvek rozoberať - je to katastrofa... ()

brasek odpad!

Prvých dvadsať minút strašne amatérske, nesympatické, absurdné chovanie postáv a hlúpe dialógy. Do konca príbehu ostáva necelá hodina a tak filmári sa pokúsia o rozjazd na plné obrátky. Ja ako divák však absolútne nechápem účelu snímku, pointe všetkého čo som videl a tak vôbec. Povedzme si pravdu! Snímok je absurdný paškvil! ()

wrong3

Nebejt tak dlouhého začátku dám i 5 hvězd.Fakt super druhá pulka.Dlouho,opravdu dlouho jsem se nebál u hororu-tady těch závěrečných 20 minut to bylo něco - MASAKR....STOJÍ TO ZATO TEN ZAČÁTEK PŘETRPĚT... ()

chem.peace

Nakonec dobrý, jenom ten konec byl divnej a celý to zkazil. Běží v lese, pak najednou v budově, pak zase v lese, pak továrna se zombíkama, nakonec vylezou z podzémí a fakt sem netušil jak se tam najednou tohle všechno vzalo uprostřed divočiny. ()

ScoRPy

Ty vojenský experimenty na konci filmu, to byla taková slátanina, že se na to nedalo dívat. Nějací mutanti v plynových maskách, neco jako gorily....přišlo mi to tak, že tam prostě napráskaly, co se dalo. Ještě tam mohli dát třeba klauna... ()

naytsirk

Musím dát čtyři, protože po tom, co jsem včera všechno viděl, tohle bylo rozhodně nejlepší... Jak to na začátku vypadalo dost bídně, tak se to v pulce obratilo o 360 stupňů.... kdo by to byl řekl.... ()

fabregas1

Evidence jako found footage funguje.Začátek je pomalejší,ale uvěřitelnější a druhá čast hodně psycho a zábavná.Kdo má tenhle žánr rád,tak mohu doporučit,určitě nebude zklamaný. ()

LadyAjva odpad!

To vám byla ale taková debilovina! Nesympatičtí herci, stupidní dialogy, roztřesená kamera a ten konec měl jako znamenat co? Potenciál to mělo, ale je totálně zabitý. A ta gorila mě jako měla vyděsit? Velmi, velmi to připomínalo Záhadu Blair Witch, ale tohle jí nesahá ani po kotníky. Uřvané ženské, kterým měli utrhnout hlavu už na začátku, samozřejmě natáčí úplně všechno a všude, takže půlku filmu vidíte výpadky kamery a šmouhovaté okolí. Z lesa se vběhne do domu, z domu do areálu, odtud na pustinu...kde to bylo, v cirkuse?! Ke konci tam už pobíhají všichni, živí, mrtví, zvířata a aby to bylo ještě víc in, tak se na konci nedozvíme nic. Odpad, odpad, opad!! ()

tichyBob

Ta kamera byla vážně strašná. Ani mě moc nevadilo že se tolik třásla (co taky v takových filmech můžeš čekat) ikdyž někde to bylo moc přehnaný, ale hlavně skoro nic tam nebylo vidět. Furt tma. Jako nečekal jsem žádně zázraky, ale když to srovnám třeba s typově podobným Monstrem nebo Lovcem trolů tak prostě hrůza. Z obrazu mě akorát začaly bolet oči. To se mě snad nikdy nestalo Navíc samý nesympatičtí hlavní hrdinové, kteří se chovají jak kokoti a do toho furt histericky ječí, takže ti vlastně bylo jedno jak to s něma nakonec dopadne. No a raději bych se nedíval na titulky, ty mě akorát ještě víc nasrali a stejně se nic novýho nedozvíš. ()

filzip

Celkem slusny horor. Ze zacatku docela slaby, ale po tech40minutach se to rozjizdelo dobre:). Sice jsem si myslel, ze film bude neco podobnehojako Blair witch..coz by se mi nelibilo, ale pote me prijemne film prekvapil . 70%. ()

pirate

Vyklubalo se z toho něco nad očekávání. Vážně drsný horor, který začíná a běží asi hodinu jako běžný horor o jakési bestii, která pronásleduje lidi, ale nakonec to vyvrcholí v něco neuvěřitelného. Opravdu překvapení. 80% za ten nápad. ()

holyvac odpad!

jsem asi jedinej, kdo nepochopil proč nakonec s tu kamerou vylezou z nočního lesa na denní pláž ...totální hovadina. Už dlouho mě film takhle nenamíchl ! Hyperaktivní lenochodi s armádou zombies v paralelních světech ? WTF ??? ()

reccal

Tohle mě bavilo, a moc! Sice úvodní půlhodinu sledujete partičku typických amerických puberťáků, kecy o ničem krásnou přírodu, načež se začnou ozývat divné zvuky, ztratí se jeden kluk, druhý kluk a už to jede. Ječí se, střílí, zběsile běhá - a teče krev. Nákaza je povedená, zombie vojáci v plynových maskách působí velmi věrohodně a dost hororově, jen netuším, co to bylo za "vlkodlaky", nebo co. Plus za prima závěr a akci, mínus za (tentokráte až příliš) roztřepanou kameru. 3,5 hvězdy. ()

qwentin

Tak na tohle se doporučuju koukat v partě opilých lidí, mezi kterýma jsou nějaký holky a bavit se pozorováním jejich chování při těch lekavých scénách. To je asi tak jediný co Vám to může dát. Já vůl to bohužel sledoval sám. První půlka je taková celkem nudná klasika, kde jsem čekal, kam se ten příběh bude rozvíjet. A hle, přišla druhá půlka. Příchodem zmutovanýho malýho medvídka, jsem opoušťěl možnost, že z toho bude něco koukatelnýho a přesto jsem vydržel. Nezklamal jsem se. Spousta úchylnej magorů, spousta malých zmutovaných medvídků, spousta řevu, u mě pár chvil nasranosti za to, že jsem na té kameře kurva prostě nic neviděl, běžící nahej chlápek uprostřed pustiny, najednou auto s hrdinama těžko říct odkud, zmatená sekretářka, nepochopitelné titulky... Dává Vám to smysl? Mě kurva taky NE... ()

Mr.Sock

Z počiatku to vyzeralo, že tomu nadelím pre mna samého neuveritelné 3 hviezdičky. Začiatok bol skutočne pútavý ba až desivý, no po polovicy filmu to išlo všetko do *****. Solídna strašidelná hra sa zrazu premenila na exkurziu filmovým "umením" človeka s pokročilým Parkinsonom, ktorý sa učil zaobchádzať s kamerou pravdepodobne 5 minút pred prvou klapkou. Škoda, veľmi sľubný začiatok, ktorý sa nakoniec zmení v tragikomediálnu a nešťastnú filmovú adaptáciu Half Life či nejakej zombie videohry.... ()

filutaBLACK

Jeden z nejlepších found footage filmů. Jako ostatní tohoto pod-žánru, doporučuji sehnat v co nejlepší kvalitě (já měl k dispozici 1080BRRip. Opening nenudí a po půl hodině už začne správné first person view peklíčko. Kdy až do konce z nebezpečí ohrožující hlavní postavy toho mnoho vidět není a tajemno je poodhalováno jen pozvolna. Ve srovnání s druhým V/H/S potěšilo více ()

Allein4

Parkinsonovic kamera mě už vážně nebaví. Chtělo by to trochu lépe kombinovat se standardní statickou. Ale když tuhle zhoubu moderní kinematografie přehlédnu, tak scénář se vyvedl, herecká sestava také ok a napětí (kupodivu) nechybělo. ()