Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Tak Basic Instinkt se nedá sjet bez stop-pause. A ještě jak se zeptala: Je to pěkný?

Prej, Jestli je to pěkný? Svině jedna:)))))))))

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

sharon ma dostala v zakladnom instinkte... tolkokrat som sedel pred videom ako sopliak a cakal s ovladacom v ruke s prstom na pause a cakal kym prelozi tie nohy, ze tolko ani nieje hviezd na nebi... jednoducha pre mna bohyna a este sa pre mna nenasla zenska na filmovom platne ktora by jej konkurovala... a ktym nasim mna brala Eva Kerekes vo filme muzi v nadeji...

SeBig: winstead je jebacka... ale pozor na nu... je to dcera Johna McClanea ...a ten vie byt drsny :D 

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

SeBig: Jsou typologicky ze stejného vrhu jako Katy Perry. Zooey mě nějak míjí, ale chápu tě.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Monica je takovej ten osudovej typ, taková smutná spanilá krása. Je idolem krásy pro dost chlapů.

 

Ale i u nás jsou talenti. Samozřejmě vzhledem kvěku nic ve stylu Monici, nebo Sharon. Ale třeba Aneta Krejčíková je svině k pohledání. Solaříková zase takovej mazlíček. Talentovaná mládež:))))

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Sharon je spešl kategorie. Jsem si vždycky jako malej kluk  představoval, že jsem pikolík v hotelu a ona si mě zavolá, abych jíšel umejt záda a pak rozkrok.:))))))

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

hmm... ja mam dve favoritky... blond: jedine a jedina Sharon Stone a brunetka: Monica Bellucci... potom dlho nic... a ide Natalka Portman, Jennifer Connelly, Marion Cotillard, Keira ... a vie byt aj strasne sexy Bonhamovic Helena Carterova

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Perry je dokonalá ale podle mě daleko hezčí Zooey Deschanel i její hlas mi přivádí orgasmus, Conelly jsem si zamiloval už od malička ve filmu Labyrint.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Winona byla moje láska celé dětství. Něco tak křehkého a půvabného se nevidí.

Jinak moje oblíbenkyně:

Z tmavovlásek: Jennifer Connelly, Katy Perry, Keira Knightley, Natalie Portman, Selma Blair, Ann Hathaway

Z blondýnek: Britney Spears(Někdy), Scarlett Johannson, Sarah Vandella:))))

A když spojím osobní kouzlo, povahy a herecké umění, tak Claire Danes, Mira Sorvino, Charlote Gainsbourg

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Jamie Lee Curtis má jedny z nejdokonalejších přírodních koziček ever!!!!

 

A pro tuhle mature fotku platí to co u Sigourney:

http://www.google.cz/imgres?q=jamie+lee+curtis+naked&num=10&hl=cs&biw=1366&bih=584&tbm=isch&tbnid=tuDo6rSvwcsqbM:&imgrefurl=http://www.dancingmonica.com/jamieleecurtis2.htm&docid=K4OfDEDUst5HhM&imgurl=http://www.dancingmonica.com/imagefile/jamieleeposed.jpg&w=566&h=723&ei=INZhUJKMM8jctAaV2oHQDw&zoom=1&iact=hc&vpx=800&vpy=113&dur=1724&hovh=254&hovw=199&tx=134&ty=175&sig=116459335319986530268&page=1&tbnh=126&tbnw=100&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:6,s:0,i:89

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

 Lacike: Curtis se mi nikdy nelíbila ani jako mladá to samé Weaver.. spíš jsem od malička ujetej na Winonu Ryder ale to už odbočuju od akčních ženských hvězd.. 

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

manonfire: to je pravda... oosobne sa mi najviac na nej paci to ze robi silovy sport a nevyzera ako muzatka... ma peknu vysportovanu postavu a sexy zenske rysi tvare... a kurva ako mna beru na zenach take nosy :D ... 

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Podle mě je tak trochu zázrak, že někdo, kdo je naprostá špička v bojových sportech, vypadá jak anděl seslanej na zem ďáblem, aby odkrvoval chlapům mozky po tisících.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

http://www.google.cz/imgres?q=gina+carano&start=131&um=1&hl=cs&sa=N&rlz=1R2ADFA_csCZ426&biw=1366&bih=584&tbm=isch&tbnid=-5ZwSsmd34KcwM:&imgrefurl=http://www.badhaven.com/film/film-news/gina-carano-for-wonder-woman-collider-asks-the-big-question-that-fans-want-answered/&docid=YK9gHVy46Xm0cM&imgurl=http://www.badhaven.com/wp-content/uploads/2012/01/0_61_gina3_320.jpg&w=320&h=240&ei=gM5hUKD5F4_ntQar7YDYDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=547&vpy=192&dur=4682&hovh=192&hovw=256&tx=73&ty=208&sig=116459335319986530268&page=5&tbnh=116&tbnw=155&ndsp=30&ved=1t:429,r:3,s:131,i:116

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

A jak tak pozeram filmografiu producenta Adi Shankara, tak doteraz produkoval akcniaky s rozpoctami od 18 do 50 mega. Jedine plus je, ze vsetky boli R-ka. Takze rozpocet zenskych Exp tipujem na 30-40 mega, pokial nezozenu nejaku fakt velku megahviezdu a tou je dnes jedine Angelina. 

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Ke slečně jménem Gina Carano asi tolik.

http://www.google.cz/imgres?q=gina+carano&um=1&hl=cs&sa=N&rlz=1R2ADFA_csCZ426&biw=1366&bih=584&tbm=isch&tbnid=bZynUD65sStEXM:&imgrefurl=http://www.squabbles.com/2010/12/magnificent-gina-carano-christmas-goodness/&docid=O00x_DxXTHN7lM&imgurl=http://www.squabbles.com/wp-content/uploads/2010/12/gina-carano-christmas-goodness.jpg&w=550&h=825&ei=eM5hUO7IMYrHswak8oAw&zoom=1&iact=hc&vpx=794&vpy=196&dur=1484&hovh=275&hovw=183&tx=101&ty=243&sig=116459335319986530268&page=3&tbnh=139&tbnw=82&start=66&ndsp=33&ved=1t:429,r:6,s:66,i:300

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

manonfire: s carano je problem ten ze keby si ju plasol po tom dokonalom zadku tak ti vylomi ruku v lakti :D ... ale je to jebacka... 

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike: sak helen mirren musi uz mat do 70 rokov a pochybujem ze je vo forme ako sly... curtiska pisa detske knizky a ma rit jak janosik plecia... diazova sa skor hodi do romantickych komedii kde hra kurvicku... tej by som to nezbastil... a ta milla... ach... aj stym skurvenym Andersonom ktoremu vzivote nemali zverit RE seriu... ta je asi naj z nich... Uma Thurman by bola dobra ale neviem ci necaka decko a koli tomu caka aj tarantino na Kill Bill 3 ... no a este ma napadlo Pam Grier... tiez ma uz svoje roky ale ma nejake akcnaky na konte...

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

No já jsem Sigourney (I v době kdy platila za sexy herečku) nikdy za přitažlivou nepovažoval, ale pak jsem jí viděl v pětačtyřiceti letech nahou ve vaně, jak jí bradavky čeřily hladinu a ...Nevím, jestli se ten věk spojil s tím jejích namyšleným výrazem, ale celkově to na mě působilo velice stimulativně.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: docital som sa, ze udajne prebiehaju rokovania s: Cameron Diaz, Millou Jovovich, Helen Mirren a Jamie Lee Curtis.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike: asi je to odsudene na video to je pravda... ale tak mohla by tam ist ta tolko omielana Rothrock, popripade Maggie Q... pravdou ale zostava to ze herecka narozdiel od herca musi (alebo by aspon mala byt) sexy... A je pravda ze stare skatule uz tak sexy niesu... o to viac ze weaverova ani hamiltonova neboli sexy ani ked boli mlade... Ale tak Carano je celkom dracica a aj Maggie Q je kus... nevravim ze to staci na kino... ale tak nemusela by to byt uplna sracka... ale ako vravis ty... jeden cierny kon tam chyba co by to tahal... uvidime koho oslovia 

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: ja si ten film prilis neviem predstavit. Tie stare kraksne boli dakedy davno cool a sexy, ale dnes uz nie su ani jedno. A o nejakej star power u nich tiez pochybujem. Staci sa pozriet v akych filmoch hraju dnes. Ani na ich meno producenti nezozenu velky rozpocet. Ked tak rozmyslam, tak jediny ackovy akcny film so zenami na ktory si spominam su Charlieho anjeli. A to bola riadna volovina.

Potom je tu este Angelina Jolie, ktora niekolkokrat dokazala, ze dokaze utiahnut vysokorozpoctovy akcniak. Stale vyzera dobre, ale neverim, ze by mala zaujem. Uma Thurman bola slusna v Kill Bill, ale odvtedy sa nejak vytratila. Lucy Liu sa tiez niekolkokrat objavila v akcniakoch, ale vzdy hrala druhe husle.

Potom je tu este Milla Jovovich a Kate Beckinsal, ktore hraju v uspesnych seriach. Lenze uspeych tych serii je zalozeny na znacke samotnej serie. Akonahle tie pipiny hrali niekde inde, tak bol z toho prepadak. 

No neviem si prilis predstavit koho tam chcu dalej obsadit.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike: pravda... ale ak tam uvrtaju aj hamiltonku, weaverovu a este nejake stare kraksne z akcnakov tak by nejaka produkcna spolocnost mohla pustit chlp... ale pravda je zo to nebude az taky tahak do kin ako chlapi... uvidime... kazdopadne aj keby to bolo video so slusnou akciou budem rad... 

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Anarvin: mna na tom zaujima hlavne jedna vec. Rozpocet. Lebo ked ma byt v hlavnej ulohe Gina, tak to bude pravdepodobne videobecko za 10 mega, cize ziadna slava.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama