Reklama

Reklama

Zátah: Vykoupení

  • Česko Zátah (více)
Trailer 1

Speciální policejní komando má za úkol proniknout do přísně střeženého domu a zneškodnit šéfa gangu. Tým je však brzy prozrazen a zbytek nájemníků stojí před jednoduchou volbou. Když se nepřidají na policejní stranu, budou už navždy bydlet zadarmo... Rama je mladý policista, který je povolán do nebezpečné akce. V chudinské čtvrti Jakarty je bytový dům, jehož horní patro obývá nebezpečný zločinec Tama Riyadi. Svůj dům pronajímá dalším zločincům, kteří mu ochotně slouží, žijí tam však i obyčejní lidé. Rama společně s dalšími asi dvaceti kolegy má za úkol nepozorovaně vniknout do domu a Tamu zlikvidovat, případně zajmout. Není to snadný úkol, dům je pomocí kamerového systému zcela pod zločincovou kontrolou. Když Tama zjistí, že mu do objektu vstoupili policisté, vyhlásí domovním rozhlasem, že každý, kdo pomůže zabít nezvané hosty, má od něj doživotní bydlení zadarmo. To je velké lákadlo, takže se rozpoutá velmi krutý boj na život a na smrt... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

GAZ789

tady se kecá 10 minut.................. já na to koukal bez titulků v Indonésiště, nebo jak se to píše. Tady jde o akci, né o dialogy.... podívej se na to a začni se koukat na filmy aj s titulkami, aj bez nich, přicházíš o spoustu parádních filmů. 

GAZ789

GAZ789 (hodnocení, recenze)

Ouwen

vieš ja osobne som ten film ešte nevidel a po anglicky velmi dobre neviem .. na filmy s titulkami chodím len do kina ke´D niečo pozerám na TV tak radšej s dabingom aj keď sa mi niekedy nepáči ale proste si to viac užijem

na příspěvěk reagoval Ouwen

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Můj názor si můžeš přečíst, ale dej na sebe. BTTH - 3* a Konečná - 4*

Myslím si, že oběma dáš 5* hlavně BTTH :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jasný, snad dám co nejdřív ten Zátah no :D To záleží na náladě kdy mám chut na určitý film..

na příspěvěk reagoval Ouwen

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jasný, moje taky ! :) Já byl na Die hardu 5 2x Jednou s kámošema a jednou s mámou :) :D

A to se nestává, že bych byl 2x na něčem v kině, třeba na FF6 jsem byl taky 2x :D

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

mzss1

Dej si Zátah dneska vole, je to snad jedinej film, kterej bych si kdykoliv pustil :D Jo rozumím, máma ten film miluje:-)

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ale co když jsou titulky tak je využiji, dám to asi zítra večer, dnes už nemám náladu na filmy :D Dnes jsem viděl v DVD originálce, kterou jsem si štastně koupil, a to film: Die hard 5 :-) Takže spokojenost, opět se mi to líbilo ! Ty mi jistě rozumíš !! :D

na příspěvěk reagoval Ouwen

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

mzss1

V pohode v pohode x). Tak si ho uzij, ja ackoliv tyhle filmy vubec nemusim, sem si to uzil naramne a nemoh sem jinak nez a plnej pocet x).

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Jasný, dyt jsem tady psal, že jsem se o film před tím nezajímal, ani jsem o něm nevěděl, prostě mi unikal....

na příspěvěk reagoval jarkolar

 (hodnocení, recenze)

už před několika měsíci jsem koukal na 720p verzi s cz titulky!

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

jarkolar

Tak jasný, já tenhle film nějak nestopoval, nevyhledával, až ted se do nějk v brzké době pustím ;)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Pro ty, kteří čekají Češtinu: Vy chcete překládat, jak při fightech řvou na celej barák? Příběh je snad jasnej a prostej a akce je po celým filmu, tak nač Cz avi? 

na příspěvěk reagoval mzss1

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Wysch

Eticky korektní :DD Bože ty si ma pobavil... :DD Že ty si nejaký antifa anarchy nezávislák,čo má doma 12 mačiek a zeleno červené dredy :D Cigánske ksichty preto,lebo cigáni pochádzajú z Indie a tu,tak isto ako aj uvás,je ich ako maku,tak prosím ťa jeb už na to..pardón-kašli už na to..končím s touto diskusiou,fajka preč..

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

srncek

Nevim, ale "s tými cigánskymi ksichtam" a jiny narazky nepovazuju za eticky korektni. Nevim, co tam u vas na Slovensku, ale takovehle narazky u nas povazujeme za dusevne nevyspele. Proto ten vecernicek.

na příspěvěk reagoval srncek

Příspěvek byl smazán administrátorem.

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

Wysch

Niesom rasista,len nedokážem spojiť určité jazyky so zážitkom z filmu,lebo sa to proste nedá počúvať...ja nemám proti žiadnym krajinám ani rasám nič..a nemyslel si to hentak,nakoľko si ma odkazoval na Večerníček,kde mi netreba žiadnu vyspelú duševnú aktivitu a v tom žiadny odkaz na môj rasizmus nevidím.Ešte viem čítať..a nechce sa mi tu už o tom s tebou baviť..

na příspěvěk reagoval Wysch

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

srncek

to nemá nic společného s tímhle filmem konkrétně :). Kdo se dívá na dabing vidí prostě poloviční film, jednoduchý, a platí to obecně :).

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Tu by som práveže ani tie "herecké výkony" nehľadal,lebo nalejme si čistého vína.. :) Okrem tých bitiek Raid nemá čo ponúknuť.Dobre,nechajme to už tak,pekný večer ľudia,nechcel som vás nasrať,len sa snažte nepeckovať 5 hviezdami len tak hocičo,len preto,že sa tam mláti dobre nacvičené judokaratebox mix.Aj akčný film sa dá natočiť tak,aby ste si z neho vzali viac než len akciu :)

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

03.06.2020

Victoria Mahoney má za sebou jeden celovečerní film a pár seriálových epizod, jejím dosavadním kariérním vrcholem tak byla režisérka druhého štábu na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nyní ale dostane… (více)

Reklama

Reklama