Diskuze

Litsarch (hodnocení, recenze)

bestlama

Na Horor CZ jsem dával filmy, co už tam byly Xkrát. Nevěděl jsem, byl jsem tam nový. Zde ale házím aktuální informace, což je rozdíl. Ale chápu, že to nedokážeš pochopit. Přeji hezký den. :)

na příspěvěk reagoval mzss1, bestlama

mzss1

A sám je píšeš. To je zvláštní.

Jericho: Přesně jako na Horor CZ. Spammuj dál. Už tě budu přecházet, jen jsem se vyjádřil, že mě to furt nebaví číst, ale máš pravdu, budu to přeskakovat a počkám, než tě za to zjebe někdo jiný.

na příspěvěk reagoval Litsarch

bestlama

Pubertácký :DDD Hele mě jen naštvalo, že si jel po Jerichovi, který sem dává přehledné infa o tržbách, tak se muže hezky diskutovat klidně. A ty ho sjedeš, mě pak dáváš nesprávný odkaz, který dokážu zkopírovat atd, tak kdo je tu ted moula :-) A to nemyslím zle, jen prostě jsem alergický na hloupoučký příspěvky :-) Končím, užívej života !

na příspěvěk reagoval bestlama

Daji

Nechej ho, on si myslí, že když tam plácne nějaký puberťácký emotikon, že to je nutně vtipné. Oni si s kámošem můžou posílat do pošty výdělky filmu každý den a každou hodinu. Místo, aby to psali co 14 dní, tak to sem plácá každou chvíli. Ono je to poučné totiž.

na příspěvěk reagoval mzss1, Litsarch

Daji

Ty si myslíš, že to envím, že to jde zkopírovat :D Jde, ale zabere to několik vteřin navíc, život je krátký. :D

na příspěvěk reagoval bestlama, Daji

Daji (hodnocení, recenze)

mzss1

Jde vidět jak lenost vládne světem. Asi to neposlal jako odkaz ne? To je opravdu tak těžké si adresu zkopírovat a vyhledat sám? Nebo to potřebuješ na stříbrném podnose?

na příspěvěk reagoval mzss1

bestlama

Lepší když to sem hezky hodí, a ani odkaz si mi neposlal správně, nesvítí mi to červeně .. takže bohužel.

na příspěvěk reagoval Daji

Litsarch

Jen se zeptám. Jaký to má smysl tady pořád házet statistiky? Každý z nás si umí najít výdělky a když ne, tak ostatní milerád poučím, kde to najít, ale neházej to furt tady. Chci si číst názory a ne, kolik film vydělá.

na příspěvěk reagoval Litsarch

Litsarch (hodnocení, recenze)

The Conjuring k 26.7.2013:
Celosvětově - $72,497,000 (započítáný zisk zatím jen z USA, Španělska, Austrálie a Nového Zélandu)

Statistiky aktuálně
81% - imdb.com - hodnocení od 13 751 uživatelů

85% - rottentomatoes.com

85% - csfd.cz - hodnocení od 312 uživatelů

na příspěvěk reagoval bestlama

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jsem dorazil z kina a musím konstatovat, že i největší současný hororový skeptik na CSFD Wacoslav1 se občas plete. Jo je to jízda jsem rád, že všechno co jsem předtím slyšel o tomho filmu nebyli jenom kecy. Mám už v žánru něco nakoukáno, ale pár lekaček bylo opravdu solidně drastických a nebylo mi při nich uplně příjemně. Určitě to tení bezchybnej film ani horor desetiletí, to určite ne, ale to jsem ani nečekal doufal jsem ve slušnej nervák a ten jsem dostal. Koment později procentuálně to vidím tak na 80%

Uživatel -Dawe- smazal svůj příspěvek.

mzss1 (hodnocení, recenze)

LEGACY: tak jdu v nedeli az, cetl jsem.tvuj koment tak snad me to zaujme podobne. ;-)

na příspěvěk reagoval Martin741

HBO Max se mění